Ліквідація ТОВ з боргами

Ліквідація ТОВ з боргами ціна від 7000 грн.

Швидка ліквідація підприємства з боргами Київ Україна

Ліквідація ТОВ з боргами – це швидкий спосіб позбутися від проблем з догами по підприємству. Найшвидший спосіб закрити ТОВ з боргами – це продаж підприємства. Потім йде ліквідація підприємства з боргами через визнання такого банкрутом. Давайте розглянемо ці способи ліквідації підприємств.

Ліквідація ТОВ З БОРГАМИЛіквідація ТОВ з боргами через продаж здійснюється протягом двох днів. В цьому випадку по суті не відбувається фактичної ліквідації, так як закрити підприємство з боргами не дасть держава. Для ліквідації підприємства необхідна така інформація: ОКПО підприємства і дані щодо засновників. Завдання нашої компанії підібрати покупця і провести реєстраційні дії.

Наші юристи в короткі терміни готують документи. До переліку документів входять: статут, протокол, договір купівлі-продажу. Варто зазначити, що протокол засвідчується нотаріально, а договір купівлі-продажу підписується засновниками без нотаріального засвідчення. Договір можна завірити нотаріально, вартість ліквідації тоді збільшити на 1500 грн + 1% від суми договору. Так само, подати документи державному реєстратору необхідно подати протягом трьох днів з дати підписання у нотаріуса.

Ліквідація ТОВ з боргами через процедуру визнання підприємства банкрутом. Банкрутство може ініціюватися як засновником, так і кредитором. Визнати боржника банкрутом може тільки господарський суд.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *