Ліквідація ТОВ

Швидка ліквідація ТОВ під ключ Київ ціна 6500 грн. за 2 дні

Швидка ліквідація підприємств – наш основний профіль діяльності.

Швидка Ліквідація ТОВ – це послуга юридичного характеру, спрямована на припинення діяльності компанії. Швидка ліквідація підприємства може поділятися на три види: Швидка ліквідація фірми або ж її ще називають експрес ліквідація компанії; Ліквідація підприємств за рішенням засновників (учасників); Банкрутство або ліквідація підприємства через банкрутство.

Давайте розглянемо ці види ліквідації.

Експрес ліквідація ТОВ або ТОВ ціна 6500 грн.

Швидка ліквідація ТОВ Швидка ліквідація ТОВ відбувається через продаж корпоративних прав і за часом займає 2-3 дні. З точки зору законодавства, цей вид ліквідації є законним і не несе ніяких юридичних наслідків для продавця. У разі ліквідації ТОВ через продаж частки в статутному капіталі, всі зобов’язання по підприємству залишаються за нею, а їх рішення лежить на нового директора. Для ліквідації ТОВ через продаж, наші юристи підбирають покупця, готують документи і проводять всі необхідні реєстраційні дії. Швидка ліквідація підприємства починається з підготовки протоколу про зміну директора, засновника, назви, юридичної адреси, видів діяльності. Потім готується статут в новій редакції, довіреність на нашого юриста для надання інтересів нового власника у держреєстратора при реєстрації змін до ЄДР. Договір купівлі-продажу частки в статутному капіталі. Після проведення всіх дій по зміні власника компанії продавець отримує копію протоколу, договір купівлі-продажу частки в статутному капіталі.

Ліквідація ТОВ за рішенням засновників ціна від 10000 грн.

Ліквідація ТОВ за рішенням засновників проходить в більш тривалі терміни, ніж швидка ліквідація фірми. Ліквідація підприємства за рішенням власника здійснюється в кілька етапів. Давайте розглянемо ці етапи. Перше, що необхідно зробити, це провести загальні збори засновників. Для прийняття рішення про повне припинення діяльності компанії необхідно дві третини голосів від загальної кількості. У протоколі вказуються відповідальні особи, які входять до складу ліквідаційної комісії, вказуються терміни пред’явлення претензій до компанії від кредиторів, але не менше двох місяців. Протокол зборів засновників з рішенням про повне припинення діяльності посвідчується нотаріально. Після цього, протягом трьох днів, необхідно подати держреєстратору пакет документів з рішенням. Після цього, в ЄДР внесений запис про припинення діяльності компанії. Повне припинення діяльності підприємства тягне за собою податкову аудиторську перевірку. У разі виявлення помилок в бухгалтерському обліку та при наявності заборгованості перед бюджетом, платник податків зобов’язаний виплатити зобов’язання і нараховані штрафи. При наявності претензій з боку кредиторів, підприємство зобов’язане погасити заборгованість перед кредиторами. Так само, необхідно пройти перевірку в пенсійному фонді. При неможливості погашення заборгованості, проводитися процедура банкрутства.

Банкрутство підприємства.

Ліквідація компанії через банкрутство – це процедура трудомістка і дорога. Визнання компанії банкрутом здійснюється через господарський суд. Ініціатором процедури банкрутства може бути як власник компанії, так і кредитор. Перед визнанням компанії банкрутом, боржнику буде запропонована процедура санації. Ця процедура передбачає відновлення платоспроможності боржника. У разі неможливості відновлення платоспроможності, компанія визнається банкрутом.

Можна зробити висновок, що швидка ліквідації ТОВ через продаж корпоративних прав є термінова ліквідація і дешева Звертайтеся в нашу юридичну компанію для проведення ліквідації компанії в короткі терміни.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *