БУХГАЛТЕРСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
І
ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ

Допомагаємо вирішувати проблеми бізнесу в Україні

Наші послуги

Бухгалтерські послуги та аудит

Бухгалтерські послуги та аудит

Наша команда досвідчених бухгалтерів завжди допоможе нашим клієнта вирішити складні, а іноді, дуже складні питання в області бухгалтерії та бухгалтерської звітності. А також провести аналіз і аудит діяльності компанії.

Реєстрація та ліквідація бізнесу

Реєстрація та ліквідація бізнесу

Наші досвідчені юристи завжди допоможуть нашим клієнтам в реєстрації бізнесу з громадянами України і нерезидентами, а також Ліквідація бізнесу. Ми маємо багаторічний досвід роботи в цій сфері.

Ліцензування

Ліцензування

Ми завжди поспішаємо нашим клієнтам на допомогу, коли мова заходить про ліцензування бізнесу. Ми допоможемо отримати ліцензію на будівництво, медичну ліцензію та інші - без проблем і з першого разу! Ми експерти в цьому питанні.

1500+

Задоволених клієнтів

Мобільність

Консультуємо в офісі, при особистій зустрічі, по телефону

100%

Якість

Чому саме Факторія Київ?

Стаж роботи співробітників більше 15 років

Наші фахівці вже не перший рік борознять океан українського податкового і цивільного законодавства і вже знають більшість підводних каменів.

Тільки Професіонали

У нас працюють тільки досвідчені бухгалтери і юристи, які постійно проходять тренінги і семінари.

РОЗУМНА ЕКОНОМІЯ

Працюючи з нашою аутсорсингової компанією як з юридичних так і по бухгалтерським послуг, ви економите в значній мірі в порівнянні з вмістом хорошого фахівця у себе в штаті.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Без коментарів...

Наші клієнти Про нас
Игорь Иванович
ООО Голден Солюшен
Ранее уже работали с компанией Фактория Киев, но это были разовые юридические услуги. Но после того как ушел главный бухгалтер, мы сразу решили обратиться на аутсорсинг. И не прогадали! Облегчили себе жизнь в разы. К тому же профессионализм у них на первом месте.
Анна Коваленко
Комерційний директор
Була складна ситуація з другим співзасновником. Юристи Факторія Київ допомогли вирішити питання вигідно для обох сторін конфлікту. Величезне спасибі!
АЛЛА АЛЕКСЕЕНКО
Салон красоты
Обратились к специалистам Фактория Киев для закрытия года по ФОПу. Все подготовили быстро, показали где мы допустили ошибки с книгой доходов. Спасибо! Рекомендую
ИЛОНА ВАЩУК
Дизайнер
Решение о регистрация ООО самостоятельно привела нас сначала на сайт юристов, но в итоге пришли к выводу что нужен будет нам в дальнейшем и грамотный бухгалтер, потому по акции нашли для себя хороших партнеров
ТИМОФЕЙ МАТВИЕНКО
Главный партнер
Не сложились отношения с другой бухгалтерской фирмой из-за непрофессионализма, и решили взять штатного бухгалтера. В итоге из-за кризиса пришлось отказаться и от этой идеи, так как нужен был опытный человек, который знаком с производством и внешнеэкономической деятельностью. Специалистов Фактории Киев посоветовал знакомый. Довольны сотрудничеством уже больше года работаем вместе.
ТАТЬЯНА
Дизайнер
Решила уйти с работы и работать на себя. Помогли быстро все оформить и закрыть старый ФОП. Проконсультировали по налогам бесплатно, а главное качественно и подробно все рассказали. Спасибо!
ИВАН СЕРГЕЕВИЧ
КПВ Строй
Закончилась старая лицензия, а нужна была срочно строительная компания. Подобрали новую строительную фирму с нужными перечнем строительных работ. Спасибо!
ОЛЕГ ЯКИМЕНКО
Ком Строй
Швидко допомогли отримати ліцензію. Рекомендую!
ліцензія на готельні послуги,реєстрація бізнесу в штатах послуги,бухгалтерські послуги наша команда