БУХГАЛТЕРСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
І
ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ

Допомагаємо вирішувати проблеми бізнесу в Україні

Наші послуги

Бухгалтерські послуги та аудит

Бухгалтерські послуги та аудит

Наша команда досвідчених бухгалтерів завжди допоможе нашим клієнта вирішити складні, а іноді, дуже складні питання в області бухгалтерії та бухгалтерської звітності. А також провести аналіз і аудит діяльності компанії.

Реєстрація та ліквідація бізнесу

Реєстрація та ліквідація бізнесу

Наші досвідчені юристи завжди допоможуть нашим клієнтам в реєстрації бізнесу з громадянами України і нерезидентами, а також Ліквідація бізнесу. Ми маємо багаторічний досвід роботи в цій сфері.

Ліцензування

Ліцензування

Ми завжди поспішаємо нашим клієнтам на допомогу, коли мова заходить про ліцензування бізнесу. Ми допоможемо отримати ліцензію на будівництво, медичну ліцензію та інші - без проблем і з першого разу! Ми експерти в цьому питанні.

1500+

Задоволених клієнтів

Мобільність

Консультуємо в офісі, при особистій зустрічі, по телефону

100%

Якість

Чому саме Факторія Київ?

Стаж роботи співробітників більше 15 років

Наші фахівці вже не перший рік борознять океан українського податкового і цивільного законодавства і вже знають більшість підводних каменів.

Тільки Професіонали

У нас працюють тільки досвідчені бухгалтери і юристи, які постійно проходять тренінги і семінари.

РОЗУМНА ЕКОНОМІЯ

Працюючи з нашою аутсорсингової компанією як з юридичних так і по бухгалтерським послуг, ви економите в значній мірі в порівнянні з вмістом хорошого фахівця у себе в штаті.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Без коментарів...

Наші клієнти Про нас
Игорь Иванович
ООО Голден Солюшен
Раніше вже працювали з компанією Факторія Київ, але це були разові юридичні послуги. Але після того як пішов головний бухгалтер, ми відразу вирішили звернутися на аутсорсинг. І не прогадали! Полегшили собі життя в рази. До того ж професіоналізм у них на першому місці.
Анна Коваленко
Комерційний директор
Була складна ситуація з другим співзасновником. Юристи Факторія Київ допомогли вирішити питання вигідно для обох сторін конфлікту. Величезне спасибі!
ЛАРИСА МОСКАЛЬЧУК
Салон красоты
Звернулися до фахівців Факторія Київ для закриття року по ФОПу. Все підготували швидко, показали де ми допустили помилки з книгою доходів. Спасибі! рекомендую
ИЛОНА ВАЩУК
Дизайнер
Рішення про реєстрацію ТОВ самостійно привела нас спочатку на сайт юристів, але в підсумку прийшли до висновку що потрібен буде нам в подальшому і грамотний бухгалтер, тому по акції знайшли для себе хороших партнерів
ТИМОФЕЙ МАТВИЕНКО
Главный партнер
Не склалися стосунки з іншої бухгалтерської фірмою через непрофесіоналізм, і вирішили взяти штатного бухгалтера. У підсумку через кризу довелося відмовитися і від цієї ідеї, тому що потрібен був досвідчений чоловік, який знайомий з виробництвом і зовнішньоекономічною діяльністю. Фахівців Факторії Київ порадив знайомий. Чи задоволені співпрацею вже більше року працюємо разом.
ТАТЬЯНА
Дизайнер
Вирішила піти з роботи і працювати на себе. Допомогли швидко все оформити і закрити старий ФОП. Проконсультували по податках безкоштовно, а головне якісно і детально все розповіли. Спасибі!
АНДРЕЙ
КПВ Строй
Закінчилася стара ліцензія, а потрібна була терміново будівельна компанія. Підібрали нову будівельну фірму з потрібними переліком будівельних робіт. Спасибі!
ОЛЕГ ЯКИМЕНКО
Ком Строй
Швидко допомоглі отріматі ліцензію. Рекомендую!