Допомагати вирішувати проблеми бізнесу - це про нас

Злагоджена команда консалтингової компанії Faktoria Kiev формувалася з досвідчених фахівців в області юриспруденції, аудиту та бухгалтерії. Ми працюємо з задоволенням і це приносить найбільший результат, який задовольняє найвищі потреби клієнта.

+ 1
Успішного досвіду роботи
1 %
Гарантія результату
+ 1
задоволених клієнтів

Наші послуги

регистрация ооо с иностранцами

Наша команда досвідчених бухгалтерів завжди допоможе нашим клієнта вирішити складні, а іноді, дуже складні питання в області бухгалтерії та бухгалтерської звітності. А також провести аналіз і аудит діяльності компанії.

юридические услуги

Наші досвідчені юристи завжди допоможуть нашим клієнтам в реєстрації бізнесу з громадянами України і нерезидентами, а також Ліквідація бізнесу. Ми маємо багаторічний досвід роботи в цій сфері.

Ми завжди поспішаємо нашим клієнтам на допомогу, коли мова заходить про ліцензування бізнесу. Ми допоможемо отримати ліцензію на будівництво, медичну ліцензію та інші – без проблем і з першого разу! Ми експерти в цьому питанні.

Чому саме Факторія Київ?

регистрация ООО Киев

Стаж роботи співробітників більше 15 років

Наші фахівці вже не перший рік борознять океан українського податкового і цивільного законодавства і вже знають більшість підводних каменів.

Тільки Професіонали

У нас працюють тільки досвідчені бухгалтери і юристи, які постійно проходять тренінги і семінари.

РОЗУМНА ЕКОНОМІЯ

Працюючи з нашою аутсорсингової компанією як з юридичних так і по бухгалтерським послуг, ви економите в значній мірі в порівнянні з утриманням хорошого фахівця у себе в штаті.

КОНФІДЕНЦійНіСТЬ

без коментарів...

Раніше вже працювали з компанією Факторія Київ, але це були разові юридичні послуги. Але після того як пішов головний бухгалтер, ми відразу вирішили звернутися на аутсорсинг. І не прогадали! Полегшили собі життя в рази. До того ж професіоналізм у них на першому місці.

Ігор Іванович

ТОВ Голден Солюшен

Була складна ситуація з другим співзасновником. Юристи Факторія Київ допомогли вирішити питання вигідно для обох сторін конфлікту. Величезне спасибі!

Анна Коваленко

Комерційний директор

Наші контакти:

☎ +38(067)-63-660-58

faktoriakiev@gmail.com

Основний офіс: м.Київ, вул. Володимира Сосюри 5, офіс 215 (зручна парковка)

ПРОКОНСУЛЬТИРУЙТЕСЬ 0676366058