Главная » Бухгалтерські послуги » Абонентське бухгалтерське обслуговування

Абонентське бухгалтерське обслуговування

Немає можливості найняти досвідченого бухгалтера на повний робочий день? При відкритті нової фірми стартовий капітал не дозволяє витратитися на покупку ліцензійного ПЗ і обладнання робочих місць в бухгалтерії? Хочеться заощадити на оплаті бухгалтерських послуг, але при цьому не ризикувати штрафами і проблемами з перевіряючими інстанціями? Все просто – абонентське бухгалтерське обслуговування допоможе отримати супровід вашої організації з урахуванням всіх цих запитів.

Абонентське бухгалтерське обслуговуванняЯк це працює?
Ви не наймаєте одного єдиного бухгалтера, який може захворіти, не впоратися з великим обсягом роботи при здачі звітності та припуститися помилки, а отримуєте підтримку Аутсорсингової компанії Факторія Київ відразу з декількома відповідальними особами, які здійснюють посадові обов’язки всіх працівників бухгалтерії одночасно за менші кошти. Неймовірно, але це правда!

Принцип абонентського обслуговування в сфері бухобліку полягає в наданні необхідних послуг на регулярній основі. Ви один раз укладаєте договір і отримуєте безперервне супровід – ми забезпечимо вашу фірму досвідченими професіоналами без відпусток, виходу на лікарняний або у декрет.

Для малого бізнесу додатково оплачувати роботу бухгалтера не знадобиться – основний перелік посадових обов’язків цього співробітника візьмуть на себе фахівці нашої компанії. У великій організації ви можете істотно скоротити штат бухгалтерії, переклавши на нас всі рутинні операції і поточну діяльність відділу, аврали при здачі звітності або при підготовці до перевірок.

До речі, при укладенні договору на аутсорсинг цих послуг оплату за нього можна віднести на витрати і скоротити оподатковувану базу, що дасть можливість заощадити на відміну від ситуації з наймом співробітника, коли витрати тільки ростуть.

Що входить в абонентське бухгалтерське обслуговування?
Склад робіт, які ви отримаєте при укладанні абонентського договору з Аутсорсинговою компанією Факторія Київ:

  • контроль отриманих від клієнта первинних документів і при необхідності наші фахівці складуть зауваження і рекомендації щодо їх оформлення і заповнення;
  • введення даних в програму 1С та ведення бухобліку на цій технологічній платформі відповідно до законодавства;
  • формування регістрів податкового та бухгалтерського обліку із заповненням регламентованої документації в електронному вигляді;
  • здійснення процедури ведення податкового обліку в організації – ФОП в результаті отримує на руки вже підготовлені платіжні доручення для перерахування податків і внесків;
  • формування звітності та її відправка за призначенням – в податкову службу і позабюджетні фонди;
  • нарахування зарплати та інших виплат працівникам з урахуванням штатного розкладу і фактично відпрацьованого часу, а також складання платіжних документів на виплату зарплати співробітникам ФОП;
  • консалтингові послуги по будь-яких питань бухгалтерського обліку в організації, зокрема з проблем оптимізації витрат і мінімізації податкового навантаження.


За додаткову плату можна замовити окремо будь-які інші послуги в бухгалтерській діяльності та суміжних сферах, в тому числі взаємодія з контролюючими органами та банками, юридична експертиза документації та угод з контрагентами.

В результаті абонентське бухгалтерське обслуговування дозволяє повністю доручити будь-які дії з ведення бухобліку Аутсорсингової компанії Факторія Київ, колектив якої складається з висококваліфікованих фахівців в даній галузі.

Скільки буде коштувати абонентське обслуговування мого бізнесу?


Вартість абонентського бухгалтерського  обслуговування Аутсорсингової компанії Факторія Київ складається з урахуванням обсягу роботи і кількості оброблюваних документів, на щомісячний тариф вплине наявність або відсутність філій, число співробітників, кількість контрольно-касової техніки.

Також на ціну обслуговування бухгалтерської фірмою вплине і вид діяльності ФОП або юридичної особи – специфіка будівельних фірм, торгових організацій, виробничих підприємств і фірм, що займаються зовнішньоекономічними угодами, ускладнює роботу бухгалтеру. На вартість впливає і застосовується система оподаткування – загальна, спрощена або вмененная, а також враховується наявність операцій з ПДВ.

Точний розрахунок остаточної вартості може зробити тільки наш менеджер – зателефонуйте і дізнайтеся про наявність знижок і акцій, які знизять і без того доступні ціни. Доручіть нам комплексний супровід вашого бізнесу і гарантовано отримаєте відмінний результат.

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі