Альтернативна ліквідація підприємств

Альтернативна ліквідація підприємств в Києві за 2 дні.


Альтернативна ліквідація ТОВ ціна ціна 6500 грн.


Альтернативна ліквідація ТОВ – це скоєно законний спосіб умовної «ліквідації» Товариства з обмеженою відповідальністю через продаж 100% статутного капіталу.

Альтернативна ліквідація підприємств не включає в себе повну ліквідацію ТОВ, а всього лише зміну засновників і директора в ЄДР.

Альтернативна ліквідація підприємства дуже затребувана, тому що повна ліквідація ТОВ затяжна і дорога процедура.

Альтернативне закриття ТОВ – це абсолютно законно, так як продаж частки в статутному капіталі не заборонена законодавством.

Як альтернативно ліквідувати ТОВ?

Щоб альтернативно ліквідувати ТОВ нашим юристам потрібен мінімальний набір пакету документів – це назва ТОВ або його реєстраційний код-ОКПО. Якщо ж немає в наявності документів підприємства і друку ТОВ – для нас це не проблема, так як наші партнери можуть відновити друк за 1 годину. Для проведення реєстраційних дій, так само потрібні в оригіналі від засновників паспорта і податкові номери.

Фахівці нашої компанії в кратні терміни складуть необхідні документи для здійснення перереєстрації компанії:

– Редакція статуту ТОВ зі змінами.

-рішення засновників про продаж 100% частки у статутному капіталі.

-складання договір купівлі-продажу часток компанії.

-картки для реєстраційних змін.

Після нотаріального посвідчення документів у нотаріуса, фахівці нашої компанії подають державному реєстратору пакет документів і протягом 1-2 днів відбуваються зміни в реєстрі юридичних осіб про власника і директора компанії.

З моменту реєстрації змін, що були засновники більше не мають ніякого відношення до юридичної особи.

Звертайтеся до нас, і ліквідація Товариства з обмеженою відповідальністю для вас буде приємною подією, в зв’язку з тим, що ми робимо роботу в короткі терміни і якісно.

Замовте послугу Експрес Ліквідації ТОВ зараз – телефонуйте +38063 505 15 38

Позвони нам

 

Замов Ліквідацію ТОВ зараз

Регистрировали через юристов Фактория Киев строительную компанию под тендер. Все быстро оформили. Понравилось оперативность и желание идти на встречу.

Алексей

Быстро ликвидировали пустышку. Спасибо!

Иванна Антоновна

Ликвидировали с долгами фирму. Быстро и недорого.

Клиент

Открывали компанию с Фактория Киев. Отдельной спасибо – Сергею, он очень помог с выбором КВЕДов и выбором системы налогообложения для дальнейшей работы нашей компании, чтоб не переплачивать налоги.

Катерина

Звернулися за допомогою до компанії Факторія Київ за порадою знайомих. Гарні спеціалісти свого діла. У нас була складна ситуація з другим партнером, потрібно було його виключити зі складу засновників товариства. Нас проконсультували грамотно та після всіх підготовчих процесів дуже швидко переоформили статутні документи. Дякую! Буду радити!

Петро Маркович

Не было печали, но с налоговой постучали… Проверку не прошли. Бухгалтер ушел на больничный и уволился быстро. Посоветовали нам Факторию Киев.  Судиться с налоговой смысла не было. Мы в итоге по рекомендации юристов продали фирму. Богдану спасибо за оперативность и консультации!

Марат

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *