Главная » Ліквідація » Альтернативна ліквідація підприємств

Альтернативна ліквідація підприємств

Альтернативна ліквідація підприємств в Києві за 2 дні.


Альтернативна ліквідація ТОВ ціна 


Альтернативна ліквідація ТОВ – це скоєно законний спосіб умовної «ліквідації» Товариства з обмеженою відповідальністю через продаж 100% статутного капіталу.

Альтернативна ліквідація підприємств не включає в себе повну ліквідацію ТОВ, а всього лише зміну засновників і директора в ЄДР.

Ликвидация пердприятийАльтернативна ліквідація підприємства дуже затребувана, тому що повна ліквідація ТОВ затяжна і дорога процедура.

Альтернативне закриття ТОВ – це абсолютно законно, так як продаж частки в статутному капіталі не заборонена законодавством.

Як альтернативно ліквідувати ТОВ?

Щоб альтернативно ліквідувати ТОВ нашим юристам потрібен мінімальний набір пакету документів – це назва ТОВ або його реєстраційний код-ОКПО. Якщо ж немає в наявності документів підприємства і друку ТОВ – для нас це не проблема, так як наші партнери можуть відновити друк за 1 годину. Для проведення реєстраційних дій, так само потрібні в оригіналі від засновників паспорта і податкові номери.

Фахівці нашої компанії в кратні терміни складуть необхідні документи для здійснення перереєстрації компанії:

– Редакція статуту ТОВ зі змінами.

-рішення засновників про продаж 100% частки у статутному капіталі.

-складання договір купівлі-продажу часток компанії.

-картки для реєстраційних змін.

Після нотаріального посвідчення документів у нотаріуса, фахівці нашої компанії подають державному реєстратору пакет документів і протягом 1-2 днів відбуваються зміни в реєстрі юридичних осіб про власника і директора компанії.

З моменту реєстрації змін, що були засновники більше не мають ніякого відношення до юридичної особи.

Звертайтеся до нас, і ліквідація Товариства з обмеженою відповідальністю для вас буде приємною подією, в зв’язку з тим, що ми робимо роботу в короткі терміни і якісно.

Ліквідація ТОВ Київ ціна

 

Замовте послугу Експрес Ліквідації ТОВ зараз – телефонуйте

Позвони нам

Замов Ліквідацію ТОВ зараз

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі