Аудиторські послуги Київ

Будьте впевнені в завтрашньому дні

На сьогоднішній день відповідно до поточного законодавства України проходження аудиторських перевірок обов'язково для деяких категорій ОРГАНІЗАЦІЙ. У тому числі подібного роду послуги актуальні також і для юридичних осіб, в яких ВЛАСНИКИ вирішують провести аудит господарської ДІЯЛЬНОСТІ та витрачання коштів інвесторів або виявлення дірок в бюджеті організації.

Зателефонуйте нам - ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання

Ми надаємо наступні аудиторські послуги

  • обов'язковий аудит
  • аудит для власника
  • аудит окремих операцій
  • аудит при купівлі та продажу бізнесу.


При замовленні послуги аудиторські послуги ви отримуєте в свою чергу:

Інформацію щодо ведення вашої господарської діяльності - виявлення помилок бухгалтерів
— ви будете розуміти, що відбувається у вас в бухгалтерії
— у вас немає часу займатися самостійно аналізом всіх операцій підприємства.
— дізнаєтеся достовірність фінансової звітності.

 

Яка мета аудиторських послуг в цілому?

Основна мета аудиту підприємства полягає в тому, щоб отримати експертну незалежну думку зі сторони по веденню господарської діяльності підприємства, правильності заповнення звітності, а також обґрунтованості розпорядження оборотними засобами.

Замовляйте аудиторські послуги і послугу аудиторського висновку тільки у професіоналів.

Співпрацюючи з професіоналами Ви гарантовано прийдете до успіху!.

Аудиторські послуги Київ
Наші клієнти Про нас
Игорь Иванович
ООО Голден Солюшен
Раніше вже працювали з компанією Факторія Київ, але це були разові юридичні послуги. Але після того як пішов головний бухгалтер, ми відразу вирішили звернутися на аутсорсинг. І не прогадали! Полегшили собі життя в рази. До того ж професіоналізм у них на першому місці.
Анна Коваленко
Комерційний директор
Була складна ситуація з другим співзасновником. Юристи Факторія Київ допомогли вирішити питання вигідно для обох сторін конфлікту. Величезне спасибі!
ЛАРИСА МОСКАЛЬЧУК
Салон красоты
Звернулися до фахівців Факторія Київ для закриття року по ФОПу. Все підготували швидко, показали де ми допустили помилки з книгою доходів. Спасибі! рекомендую
ИЛОНА ВАЩУК
Дизайнер
Рішення про реєстрацію ТОВ самостійно привела нас спочатку на сайт юристів, але в підсумку прийшли до висновку що потрібен буде нам в подальшому і грамотний бухгалтер, тому по акції знайшли для себе хороших партнерів
ТИМОФЕЙ МАТВИЕНКО
Главный партнер
Не склалися стосунки з іншої бухгалтерської фірмою через непрофесіоналізм, і вирішили взяти штатного бухгалтера. У підсумку через кризу довелося відмовитися і від цієї ідеї, тому що потрібен був досвідчений чоловік, який знайомий з виробництвом і зовнішньоекономічною діяльністю. Фахівців Факторії Київ порадив знайомий. Чи задоволені співпрацею вже більше року працюємо разом.
ТАТЬЯНА
Дизайнер
Вирішила піти з роботи і працювати на себе. Допомогли швидко все оформити і закрити старий ФОП. Проконсультували по податках безкоштовно, а головне якісно і детально все розповіли. Спасибі!
АНДРЕЙ
КПВ Строй
Закінчилася стара ліцензія, а потрібна була терміново будівельна компанія. Підібрали нову будівельну фірму з потрібними переліком будівельних робіт. Спасибі!
ОЛЕГ ЯКИМЕНКО
Ком Строй
Швидко допомоглі отріматі ліцензію. Рекомендую!