Главная » Аудиторські послуги

Аудиторські послуги

Аудиторська перевірка – це комплекс робіт пов’язаних зі збором і аналізом даних на підприємстві. Аудит може бути податковим, бухгалтерським і кадровим.

Переважна більшість аудиторських перевірок проводять власники бізнесу з метою виявлення нецілих витрат коштів підприємства, виявлення помилок в податковому та бухгалтерському обліку, перед податковою перевіркою і перед покупкою нового бізнесу.

Укладаючи договір на бухгалтерські послуги з компанією Факторія Київ ви отримуєте не тільки висококласних фахівців для подачі звітності та нарахування заробітної плати, а також завжди можете отримувати якісні консультації по оптимізації оподаткування законними способами і також оптимізації ведення господарської діяльності підприємства.
замовити послугу

Аудиторська перевірка податкової документації перед податковою перевіркою є важливим і необхідним дією з метою виявлення порушень допущених бухгалтерією і якнайшвидше усунення виявлених помилок.

Замовляючи в нашій компанії Податковий аудит, Ви отримаєте звіт в письмовому вигляді про виконану роботу, виявлені помилки і методи їх вирішень, розрахунок штрафних санкцій, пеню з боку податкової та інше.

Аудиторська перевірка купуємого бізнесу є невід’ємною частиною угоди. Аудиторська перевірка проводиться з метою виявлення фінансових і юридичних ризиків.

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі