Главная » Бухгалтерські послуги » АУТСОРСИНГ БУХГАЛТЕРСЬКИХ ПОСЛУГ

АУТСОРСИНГ БУХГАЛТЕРСЬКИХ ПОСЛУГ

З кожним роком в Україні до бухгалтерського аутсорсингу вдається все більша кількість компаній. Популярність даної послуги пояснюється тим, що аутсорсинг дозволяє без проблем налагодити функціонування складної бухгалтерської системи, значно знизити витрати на ведення бухобліку і його підтримку в належному вигляді. Факторія Київ, будучи однією з перших спеціалізованих бухгалтерських компаній в Києві, пропонує вам аутсорсинг бухгалтерських послуг як найбільш зручний і вигідний спосіб ведення бухгалтерії на підприємстві.


АУТСОРСИНГ БУХГАЛТЕРСЬКИХ ПОСЛУГ ТА ЙОГО СУТЬ


АУТСОРСИНГ БУХГАЛТЕРСЬКИХ ПОСЛУГФорма організації та ведення бухобліку, при якій стороння компанія (спеціалізованої спрямованості) бере на себе зобов’язання повного супроводу і організації бухгалтерського і податкового обліку, складання звітності до контролюючих органів називається аутсорсингом бухгалтерських послуг. Допомога у веденні бухобліку із залученням сторонньої організації вигідна не тільки для підприємств малого бізнесу, а й цілком великих підприємств будь-якої спрямованості. Бухгалтерський супровід або аутсорсинг бухгалтерії включає в себе наступні практичні завдання:

  • складання з подальшим оформленням фінансової (податкової) звітності;
  • обробка документації та звітності;
  • складання звітності (з урахуванням діючих правових норм);
  • надання необхідної інформації під час до контролюючих органів.


ПЕРЕВАГИ

Ряд причин і позитивних моментів можуть пояснити вибір бухгалтерського аутсорсингу.
Фінансова доцільність, так як немає необхідності в оплаті праці постійного фахівця, обладнанні його робочого місця і в оновленні програмного забезпечення. Ніяких оплачуваних відпусток або лікарняних. Статтю про зміст бухгалтера або штату можна сміливо викреслити з бюджету компанії.
Зосередженість на профільних завданнях, в тому числі і отримання консультації від кваліфікованого фахівця. У Факторії Київ працюють тільки професіонали, які не потребують попередньому співбесіді і перевірці рівня знань.
Тільки в спеціалізованих компаніях Ви зможете знайти фахівця, компетентного в самих різних і складних питаннях і виниклих ситуаціях.
Бухгалтерський аутсорсинг можна замовити як послугу в Факторія Київ за вказаними на сайті телефонами.

Замовляйте бухгалтерські послуги у наших  профессіоналів. Факторія Київ має багаторічний успішний досвід роботи в данній сфері.

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі