Главная » Бухгалтерські послуги » Аутсорсинг бухгалтерських послуг

Аутсорсинг бухгалтерських послуг

Аутсорсинг бухгалтерських послуг Київ – за законодавством України, керівник може вибрати, як вести бухгалтерський та податковий облік: самостійно, за допомогою штатного бухгалтера або із залученням віддаленого спеціаліста. Розглянемо докладніше, що є аутсорсинговий облік, у чому його відмінності від штатної бухгалтерії, і навіть від чого залежить вартість послуг.

Що таке аутсорсингові бухгалтерські послуги?

Аутсорсингові бухгалтерські послуги – це ведення бухобліку аутсорсинг спеціалістами профільної фірми. Воно передбачає тривале чи разове обслуговування в дистанційному режимі. Бухгалтер на аутсорсингу виконує роботи, зазначені у договорі: веде конкретні ділянки чи бухгалтерський облік повністю. Допомога віддаленого фахівця дозволяє заощадити на заробітній платі, відпускних, страхових внесках, влаштуванні робочого місця штатних співробітників.

Популярність пояснюється послуги бухгалтерії аутсорсинг тим, що аутсорсинг бухгалтерії Київ може без проблем організувати функціонування складної бухгалтерської системи, значно знизити витрати на бухгалтерський аутсорсинг ведення і його підтримку в належному вигляді. “Факторія-Київ”, будучи однією з перших спеціалізованих бухгалтерських компаній в Києві, пропонує вам аутсорсинг бухгалтерських послуг як найбільш зручний і вигідний спосіб ведення бухгалтерії на підприємстві.

Що входить до аутсорсинг бухгалтерських послуг Київ?

Керівники, помічають, що й штатний бухгалтер неспроможна впоратися зі своїми обов’язками чи усвідомлюють, що зміст працівників бухгалтерії обійдеться виробництва дуже дорого, переважно думають у тому, щоб замовляти аутсорсинг бухгалтерських послуг. Послуги бухгалтерії аутсорсинг – це бізнес-напрямок, який прийшов до нас із західної країни. За допомогою подібної послуги ви можете успішно розвинути власну справу, не лякаючись зіткнення зі складнощами у сфері податків та бухобліку.

АУТСОРСИНГ БУХГАЛТЕРСЬКИХ ПОСЛУГФорма організації та ведення бухобліку, при якій стороння компанія (спеціалізованої спрямованості) бере на себе зобов’язання повного супроводу і організації бухгалтерського і податкового обліку, складання звітності до контролюючих органів називається аутсорсингом бухгалтерських послуг. Допомога у веденні бухобліку із залученням сторонньої організації вигідна не тільки для підприємств малого бізнесу, а й цілком великих підприємств будь-якої спрямованості. Бухгалтерський супровід або аутсорсинг бухгалтерії включає в себе наступні практичні завдання:

 • складання з подальшим оформленням фінансової (податкової) звітності;
 • обробка документації та звітності;
 • складання звітності (з урахуванням діючих правових норм);
 • надання необхідної інформації під час до контролюючих органів.

Які послуги бухгалтерії аутсорсинг можно довірити? 

 • повне ведення бухгалтерського обліку організації;
 • супровід податкового, управлінського, кадрового обліку;
 • відновлення обліку та постановку «з нуля»;
 • розроблення облікової політики;
 • підготовку фінансової звітності за міжнародними стандартами;
 • здачу відомостей до органів статистики;
 • розрахунок заробітної плати, відрядження, утримань;
 • проведення інвентаризації;
 • взаєморозрахунки з контрагентами;
 • фінансовий аналіз, пропозиції щодо більш ефективного використання ресурсів;
 • представництво у податковій інспекції, суді.

Специфіка аутсорсинг бухгалтерських послуг у тому, що підприємець отримує не співробітників, штат яких може розширюватися залежно потреб фірми, а послугу. Їх перелік прописується у договорі. Тому керівник платить не за робочий день, під час якого бухгалтер може пити каву, спілкуватись із колегами, а за вирішення конкретних завдань.

Відповідь це питання залежить від специфіки діяльності фірми та її потреб. Штатний фахівець – співробітник, який працює за трудовим договором, може бути зручним керівнику в тому, що знаходиться «під рукою». Деякі власники невеликих компаній активно розвивають корпоративні цінності. Однак більшість підприємців все ж таки орієнтуються в бізнесі на поняття доцільності та ефективності.

Аутсорсинг бухгалтерських послуг не вимагає безпосередньої близькості спеціаліста, з яким у будь-який момент можна зв’язатися за телефоном або месенджером. До специфіки роботи треба звикнути: керівник не може викликати бухгалтера до кабінету, коли він вважатиме за потрібне. Однак, як показує практика, більшість питань можна швидко вирішити у віддалений спосіб, не витрачаючи час на особисте спілкування.

Аутсорсинг бухгалтерських послуг Київ ціна для ТОВ

Вартість бухгалтерських послуг в Києві залежить від кількості господарських операцій на підприємстві та обсягу послуг. Вона може бути мінімальною, якщо здається лише «нульова звітність». Повне ведення бухгалтерського обліку віддаленої бухгалтерії порівняно із зарплатою штатного бухгалтера.

ТОВ на ЄП без ПДВдо 10 операцій на місяцьдо 3-х співробітниківвід 4000 грн
ТОВ на ЄП з ПДВдо 10 операцій на місяцьдо 3-х співробітниківвід 5200 грн
ТОВ на загальній системі без ПДВдо 10 операцій на місяцьдо 3-х співробітниківвід 5100 грн
ТОВ на загальній системі з ПДВдо 10 операцій на місяцьдо 3-х співробітниківвід 6200 грн

Аутсорсинг бухгалтерських послуг Київ ціна для ФОП

ФОП з РРОбез найманих співробітниківвід 1500 грн
ФОП на загальній системі з РРОбез найманих співробітниківвід 2000 грн
ФОП на загальній системі з РРОз найманими співробітникамивід 3000 грн
ФОП ЄП 1-3 групабез найманих співробітниківвід 500 грн
ФОП ЄП 1-2 групаз найманими співробітникамивід 2500 грн
ФОП ЄП 3 групаз найманими співробітникамивід 2700 грн

Бухгалтер у штаті чи послуги бухгалтерії аутсорсинг?

Щоб точно відповідати це питання, треба зрозуміти підсумкову мету найму. Якщо потрібен працівник, який відстежить та відрегулює різні дії з бухгалтерії, то аутсорсинг бухгалтерських послуг Київ справляється із цим.

Якщо розглянути з боку середніх чи великих підприємств, то для них прийняття на роботу штатних бухгалтерів не є основною метою. Зрештою, сам керівник вирішує, враховуючи свої потреби.

Переваги та мінуси штатного фахівця

Основні переваги штатного працівника полягає у його постійній наявності в офісному приміщенні. До мінусів цього питання відносимо наступні моменти:

 • витрати на робоче місце та навчальні семінари;
 • контролю діяльності;
 • мотивація керівництвом, щоб покращити діяльність;
 • ведення бухобліку аутсорсинг професіоналом.
 • Переваги та мінуси бухгалтерії аутсорсинг

Бухгалтерський аутсорсинг ведення є найновішим механізмом ведення бізнесів, і це може розуміти багато нових керівників. Подібна опція має різні переваги. Одним із її недоліків вважається те, що до діяльності бухгалтера на аутсорсингу повинен звикати керівник фірми, та інші працівники, які мають відношення до фінансових питань та рахунку.

Аутсорсинг бухгалтерії Київ та її плюси:

 1. Професійне надання послуг не єдиним бухгалтером, а професіоналами
 2. Відсутність потреб контролювання здійснення будь-яких процедур, а лише кінцевий результат звіту.
 3. Аутсорсингові фірми є оплачуванням лише за виконану роботу, а чи не за період працівника.
 4. Концентрація фірми на головній меті, що дає дохід, без відволікань на інші питання.

Переваги аутсорсингу бухгалтерських послуг

Близько 30% підприємств України ведуть бухгалтерський, кадровий та податковий облік на аутсорсингу. Серед переваг цього способу обліку виділяють:

 • Висока якість послуг. До штату аутсорсингових фірм набираються лише професійні співробітники. Вони мають практичний досвід у своїй сфері, щороку підвищують кваліфікацію. Бізнес-процеси аутсорсерів вже напрацьовано, а рутинні завдання автоматизовано. Підприємству не потрібно дбати про навчання працівників та придбання ПЗ.
 • Розширений функціонал спеціалістів. За потреби компанія на віддаленні залучить додаткових співробітників: юристів, кадровиків, IT-фахівців. Керівнику не доведеться займатися підбором кадрів та їх працевлаштуванням;
 • Відповідальність результат. Аутсорсингова компанія бере на себе фінансові ризики, пов’язані із втратами компанії через бухгалтерські помилки. На відміну від працівника за трудовим договором, якого можна лише оштрафувати;
 • Безперервність обліку. Замовивши аутсорсинг бухгалтерських послуг, керівник може бути спокійним, що бухгалтер не занедужає і не звільниться перед податковою перевіркою;
 • Економія на видатках. Штатна бухгалтерія вимагає влаштування робочого місця, купівлі комп’ютерів, ліцензії, обладнання. За кожного працівника підприємство сплачує страхові внески, відпускні, лікарняні. Необхідність у цих витратах зникає із наймом віддаленої компанії-аутсорсера.

Ряд причин і позитивних моментів можуть пояснити вибір бухгалтерського аутсорсингу:

 • Фінансова доцільність, так як немає необхідності в оплаті праці постійного фахівця, обладнанні його робочого місця і в оновленні програмного забезпечення. Ніяких оплачуваних відпусток або лікарняних. Статтю про зміст бухгалтера або штату можна сміливо викреслити з бюджету компанії.
 • Зосередженість на профільних завданнях, в тому числі і отримання консультації від кваліфікованого фахівця. У Факторії Київ працюють тільки професіонали, які не потребують попередньому співбесіді і перевірці рівня знань.
 • Тільки в спеціалізованих компаніях Ви зможете знайти фахівця, компетентного в самих різних і складних питаннях і виниклих ситуаціях.

Аутсорсинг бухгалтерських послуг Київ можна замовити як послугу в “Факторія-Київ” за вказаними на сайті телефонами. Замовляйте бухгалтерські послуги у наших професіоналів. Ми має багаторічний досвід роботи у цій сфері.

Як замовити аутсорсингові бухгалтерські послуги?

 • Залишити заявку на сайті або зателефонувати безпосередньо за вказаними контактами нижче.
 • Бухгалтер прорахує вартість.
 • Зустріч, підписання договору.
 • Успішне співробітництво.

Які документи потрібно передати бухгалтеру?

Аутсорсер чекає від клієнта: облікову політику, первинні документи (накладні, касові ордери, акти на надання послуг), зарплатні документи (табель обліку робочого часу, трудові договори, листки непрацездатності), а також решту документації на довірену ділянку. Документи забираються бухгалтером на аутсорсингу у клієнта з періодичністю один раз на 3-7 днів. Далі інформація обробляється, заноситься до програм, на сайти, на її основі створюється фінансова звітність.

Як вибрати компанію для аутсорсинг бухгалтерії Київ?

Аутсорсингова компанія є зручним приладом, що відкриває перед заводами інші налаштування. Вибираючи цьому представнику послуги бухгалтерії аутсорсинг, необхідно враховувати такі моменти:

 1. Перелік інноваційних послуг та IT опції фірми
 2. Сфера спеціалізацій, його ширину та досвід
 3. Швидкість виконання поставлених цілей
 4. Бажання віддалених працівників налагоджувати взаємодію
 5. Мовна сумісність.

Аутсорсинг бухгалтерії Київ є відмінним рішенням, тому на сьогоднішній день його обирають багато фірм, які цінують власні фінансові вклади.

Популярні питання про аутсорсинг бухгалтерських послуг:

Від чого залежить вартість бухгалтерських послуг?

Вартість бухгалтерських послуг визначається такими параметрами:
-статусом підприємства(мале, середнє, велике);
-системою оподаткування;
-кількістю господарських операцій;
-специфікою її діяльності (наявності ПДВ, ЗЕД);
-обсягом довірених послуг.

Навіщо потрібен бухгалтерський аутсорсинг?

Серед інших переваг бухгалтерський аутсорсинг дозволяє зберегти статус малого підприємства при його наближенні до порога чисельності співробітників. Оскільки аутсорс бухгалтера не числяться у штаті, фірма може скористатися пільгами при сплаті податку на прибуток.

У чому перемаги аутсорсинг бухгалтерії?

Одна з головних переваг бухгалтерського аутсорсингу Київ- можливість позбутися непрофільних функцій. Керівник може зосередитися на виконанні своїх завдань та підвищити результативність бізнесу. Послуга універсальна: аутсорсеру легко доручити все, що належить до фінансової фірми і не піклуватися про рівень компетенції співробітників.

Популярні послуги:

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі