Главная » Що краще бухгалтер або бухгалтерський аутсорсинг?

Що краще бухгалтер або бухгалтерський аутсорсинг?

Чим вигідніше бухгалтерський аутсорсинг від найму головного бухгалтера?

На сьогодні не всі підприємства можуть собі дозволити наймати головного бухгалтера в штат і виплачувати йому заробітну плату за весь робочий день.
Одним з виходів є співпраця з консалтинговими компаніями, які надають бухгалтерські послуги як юридичним, так і фізичним особам.

Наймаючи на роботу штатного головного бухгалтера ви зобов’язані будете виплачувати крім заробітної плати співробітника ще податки на зарплату та інші соціальні податки. Так само вам необхідно буде організувати робоче місце співробітника, зняти офіс, купити програмне забезпечення.

Укладаючи договір на бухгалтерські послуги з компанією Факторія Київ ви отримуєте не тільки висококласних фахівців для подачі звітності та нарахування заробітної плати, а також завжди можете отримувати якісні консультації по оптимізації оподаткування законними способами і також оптимізації ведення господарської діяльності підприємства.
замовити послугу

Співпрацюючи з консалтинговою компанією ви платите тільки за послуги ведення бухгалтерського обліку на підприємстві. Ніяких податків і покупки дорогого програмного забезпечення не вимагається.
Так само знаходиться на бухгалтерському обслуговуванні вигідно тим, що всі штрафи за помилки консалтингової компанії виплачує сама консалтингова компанія. Це прописується в договорі співробітництва між компаніями.

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі