Главная » Бухгалтерські послуги » Безконтактний бухгалтер

Безконтактний бухгалтер


Дешевше не буває. Безконтактний бухгалтер


Безконтактний бухгалтерВи – молода компанія, якій необхідно зосередитися на поточних проектах, наприклад, стартап. Все ваше життя: спілкування з клієнтами, написання коду, чашка кави – і все по новій! Часу стежити за змінами в бухгалтерських регламентах у вас немає. А, між тим, ви вже «юридична особа», з усіма наслідками, що випливають. При цьому зайвих грошей немає зовсім. За кожну копійку інвестори запитають строго. Що ж робити? Адже навіть «нульову звітність» треба здавати. А якщо по рахунках є якийсь рух, то доведеться відволікатися від процесу вдосконалення світу і будівництва особистого благополуччя на те, щоб виконати масу нудних, але необхідних дій.

Ми хочемо, щоб світ став кращим – в тому числі і вашими зусиллями! А тому розробили спец. пропозиція «Безконтактний бухгалтер». Його принципова відмінність від пакета «Головний бухгалтер віддалено» в тому, що наш фахівець, закріплений за вашою компанією, не спілкується по телефону, тільки по електронній пошті. Ви можете задавати питання і обов’язково отримаєте відповіді. Але не в режимі реального часу, а з невеликою затримкою: до 24 годин. При цьому за юридичний супровід вам доведеться платити окремо. І вам доведеться взяти первинну документацію на себе. Це істотно знизить витрати на бухгалтерський супровід. Що це означає?

Ви самі

  • ведете банк,
  • робите звірки з контрагентами,
  • вводите первинні документи
  • Спілкування по електронній пошті, термінальний доступ до документів – нам не доведеться задіяти кур’єра. Ось на чому грунтується економія, завдяки якій ми можемо запропонувати вам бухгалтерський супровід за ціною від 700 на місяць.

В рамках цієї спеціальної пропозиції ми пропонуємо:

  • регулярну звітність,
  • розрахунок зарплати,
  • вирішення питань з фіскальними органами (податкова, ПФ, ФСС і т.п.),
  • консультації бухгалтера.


Економте свій час і гроші, не відволікайтеся від роботи. Нехай світ стане кращим з бухгалтерськими послугами від Факторія Київ!

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі