Главная » Бухгалтерські послуги » Бухгалтерське обслуговування

Бухгалтерське обслуговування

Бухгалтерське обслуговування ТОВ та ФОП

Перше і найважливіше правило успішного бізнесу – тримати фінанси фірми під чітким контролем. Тільки при ідеальному веденні бухгалтерського обліку керівник може бути впевнений у розвитку своєї компанії.

Бухгалтерське обслуговування – це те, без чого неможливо нормальне функціонування жодної компанії, навіть починає. Забезпечити ідеальний порядок може тільки грамотний і професійний фахівець.

Завжди після відкриття фірми перед керівником насамперед постає питання про бухгалтерію. Хто її буде вести?

Кваліфікований бухгалтер – як штатна одиниця, якій треба платити заробітну плату і податки з цієї зарплати, розробляти функціональні обов’язки, контролювати діяльність, і думати, чи правильно здана звітність – занадто дорого для малого і середнього бізнесу (далі – МСБ).

МСБ далеко не завжди вигідно ведення бухгалтерського обліку в рамках своєї компанії. Набагато вигідніше ведення бухобліку передати сторонньому виконавцю – тобто доручити бухгалтерське обслуговування аутсорсингової компанії.

Надання бухгалтерських послуг в Києві сторонньою організацією дозволяє істотно скоротити і контролювати поточні витрати, розподілити ризики, підвищити якість ведення обліку. Передавши бухгалтерію на умовах аутсорсингу (віддалено), Ви зможете зосередитися на основних функціях підприємства і швидше адаптуватися на ринку.

Компанії, які хочуть залишатися конкурентоспроможними в сучасних стрімко мінливих умовах, необхідно довіряти ведення бухгалтерського обліку тільки досвідченим фахівцям, для яких надання послуг є ключовим напрямком діяльності.

До того ж, найчастіше, коли організація тільки починає свою діяльність, її керівник не може знати всіх нюансів оподаткування, і, найчастіше, нікому підказати і проконсультувати його про правильне ведення бухгалтерського обліку, що призводить до неприємностей з боку контролюючих органів.

Ми надаємо комплексне бухгалтерське обслуговування (супровід) фінансово-господарської діяльності на високому професійному рівні і на постійній основі в поєднанні з консультуванням. Ви оплачуєте тільки фактичні господарські операції, а не час, проведений співробітниками в офісі.

На додаток до всього, дуже часто змінюється законодавство, форми документів, правила їх заповнення. Як ми з Вами можемо бачити, все говорить на користь того, щоб передати ведення бухгалтерського обліку (аутсорсинг) в повному обсязі або по окремих дільницях в нашу компанію.

Приєднуйтеся до наших клієнтів. Укладіть прямо зараз договір на бухгалтерське обслуговування Вашої організації в Києві! Повірте, ми знаємо, що якісне бухгалтерський супровід, правильна постановка і ведення бухгалтерського обліку вже ЗАРАЗ набагато дешевше відкладання вирішення на потім! 

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ, ОБ’ЄДНАВШИ СИЛИ З НАМИ:

  ✔ Можливість використання для ведення бухгалтерського і податкового обліку знань і накопиченого досвіду висококваліфікованих фахівців. Безкоштовні консультації по поточному бухгалтерського обліку для обслуговуваних організацій;

  ✔ Надійність (перевірка): у нас налагоджена система внутрішнього контролю якості, атестованим аудитором, який перевіряє і консультує. Ми завжди детально роз’яснюємо нашим клієнтам суть ситуації і пропонуємо оптимальні варіанти її вирішення;

  ✔ Адекватні ціни при високій якості: – ми економимо час, тому що нам вже знайомі більшість операцій. Середня вартість бухгалтерських послуг приблизно в 2 рази нижче середньої заробітної плати головного бухгалтера;

✔ Скорочення витрат за рахунок відсутності необхідності в сплаті відрахувань до податкової і Пенсійного фонду, розмір яких, як правило, становить не менше 40% від заробітної плати штатного бухгалтера;

  ✔ Скорочення витрат за рахунок того, що ми самостійно оплачуємо: – курси і семінари, що підвищують кваліфікацію; – підписку на спеціалізовані бухгалтерські журнали;

  ✔ Скорочення витрат на обладнання робочих місць для бухгалтерії: – оренда офісного приміщення; – придбання канцтоварів, комп’ютерів; – покупка і оновлення різних довідково-правових систем (наприклад, Ліга Закон), спеціалізованих комп’ютерних програм (1С: Бухгалтерія);

  ✔ Ефективність взаємодії з державними інстанціями: захист і відстоювання правоти клієнта в разі податкових перевірок;

  ✔ Зменшення бази оподаткування підприємства з податку на прибуток, так як вартість послуг включається до витрат у повному обсязі.

  ✔ Безпека і конфіденційність даних. Ризик витоку інформації в компаніях зі штатним відділом бухгалтерії набагато вище, ніж при аутсорсингу. Бухгалтери компанії-аутсорсера не знає нічого про міжособистісних відносинах в колективі, не зацікавлені в плітках і змовах і в цілому мають справу виключно з тією інформацією і документацією, яку надає компанія-клієнт;

  ✔ Мінус один привід для хвилювання. Керівництво не відволікається на управління бухгалтерією як обслуговуючим підрозділом і внаслідок цього приділяє більше уваги основному бізнесу компанії.

Замовляйте бухгалтерські послуги у профессіоналів. Спеціалісти  Факторія Київ завжди допоможуть вам!

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі