Бухгалтерські послуги Київ

Допомагаємо вирішувати проблеми бізнесу вже сьогодні

Ведення бухгалтерського і податкового обліку

Консультації Бухгалтера

озрахунок зарплати та її нарахування

Ведення кадрів

Підготовка і здача звітності

Бухгалтер для Підприємця

Відновлення бухобліку та податкового обліку

Нульова звітність

У разі нарахування штрафів з нашої вини – ми несемо відповідальність!

Укладаючи з нами договір на надання бухгалтерських послуг клієнт отримує відразу дослідну підтримку бізнесу, наші бухгалтера мають вже більше 10 років досвіду в різних сферах бізнесу!

Оптова та роздрібна торгівля

Нашими клієнтами є фірми, які займаються оптовою, роздрібною торгівлею і інтернет- торгівлею! Облік закупівель і продажів, складські запаси. Кадри. Фінансовий і податковий облік.

Послуги

Бухгалтерські послуги для туристичні агенств, салонів краси, ІТ-компанії, авіакомпаній, клінінгових компаній, веб-студій і багато інших. Акти виконаних робіт. Зовнішньоекономічна діяльність. Роялті.

Виробництво

Юридичні особи та підприємці, що займаються виробництвом. Ведення обліку виробництва, звіти за зміну, продаж готової продукції. Перерахунок собівартості готових продуктів.

Будівництво

Будівельні компанії, ФОП з будівельною ліцензією. Ведення обліку відповідно до вимог та специфікою для суб’єктів господарювання в сфері будівництва (Акти виконаних робіт КБ 2, КБ 3, М 29). Кадровий та податковий облік.

Приватна медицина

Послуги бухобліку для стоматологий, приватних клінік. Бухгалтерський облік медпрепаратів, інвентарю, перев’язувальних матеріалів та інше. Амортизація медобладнання. Податковий облік. Кадри.

Нотаріуси та адвокати

Бухгалтерські послуги для адвокатів і нотаріусів. Специфіка нарахування податків. Облік витрат і доходів. Кадровий та податковий облік.

Ми вирішуємо завдання бізнесу і робимо його простіше і вільніше

Бухгалтерський обслуговування ТОВ від професіоналів.

Бухгалтерський супровід ТОВ (ТОВ) надає досвідчена аутсорсингова компанія Факторія Київ. Ведення бухгалтерського обліку для малого бізнесу може виявитися витратним заходом якщо найняти головного бухгалтера на повний робочий місяць, а ведення бухгалтерії директором або засновником є ​​недоцільним тому що не буде приділятися належної уваги ведення справ по бізнесу.

Бухгалтерські послуги для ТОВ, як це працює?

  1. Надання з Вашого боку інформації про сферу ведення діяльності, кількості операцій за рахунком, кількість співробітників, інше.
  2. Калькуляція вартості бухгалтерських послуг.
  3. Підписання договору.
  4. Надання бухгалтерських послуг.

Ми обслуговуємо підприємства з різними системами податкових питань:

– Підприємства на загальній системі оподаткування.

– Фірми на загальній системі оподаткування з ПДВ.

– Юридичні особи на Єдиному податку з ПДВ.

– Підприємців 1, 2, 3 групи, Єдиний податок, ПДВ, Загальна система оподаткування.

Головним завданням нашої компанії, в наданні бухгалтерських послуг, є відкритість, прозорість роботи, якість і актуальність.

Вигоди, які отримує клієнт при веденні бухгалтерського обліку на аутсорсинг:

  1. Ви отримуєте своєчасну і актуальну інформацію з бухгалтерського та податкового обліку.
  2. Ви економите кошти на утримання штату бухгалтерів.
  3. Ви займаєтеся бізнесом , а не веденням бухгалтерського обліку на підприємстві.
  4. Ви отримуєте також і правову підтримку, не тільки бухгалтерську.
  5. Ви отримуєте уважних, пунктуальних партнерів.

Замовте бухгалтерські послуги вже зараз! Постановка бухгалтерського обліку безкоштовно.

Бухгалтерські послуги Київ
Наші клієнти Про нас
Игорь Иванович
ООО Голден Солюшен
Раніше вже працювали з компанією Факторія Київ, але це були разові юридичні послуги. Але після того як пішов головний бухгалтер, ми відразу вирішили звернутися на аутсорсинг. І не прогадали! Полегшили собі життя в рази. До того ж професіоналізм у них на першому місці.
Анна Коваленко
Комерційний директор
Була складна ситуація з другим співзасновником. Юристи Факторія Київ допомогли вирішити питання вигідно для обох сторін конфлікту. Величезне спасибі!
ЛАРИСА МОСКАЛЬЧУК
Салон красоты
Звернулися до фахівців Факторія Київ для закриття року по ФОПу. Все підготували швидко, показали де ми допустили помилки з книгою доходів. Спасибі! рекомендую
ИЛОНА ВАЩУК
Дизайнер
Рішення про реєстрацію ТОВ самостійно привела нас спочатку на сайт юристів, але в підсумку прийшли до висновку що потрібен буде нам в подальшому і грамотний бухгалтер, тому по акції знайшли для себе хороших партнерів
ТИМОФЕЙ МАТВИЕНКО
Главный партнер
Не склалися стосунки з іншої бухгалтерської фірмою через непрофесіоналізм, і вирішили взяти штатного бухгалтера. У підсумку через кризу довелося відмовитися і від цієї ідеї, тому що потрібен був досвідчений чоловік, який знайомий з виробництвом і зовнішньоекономічною діяльністю. Фахівців Факторії Київ порадив знайомий. Чи задоволені співпрацею вже більше року працюємо разом.
ТАТЬЯНА
Дизайнер
Вирішила піти з роботи і працювати на себе. Допомогли швидко все оформити і закрити старий ФОП. Проконсультували по податках безкоштовно, а головне якісно і детально все розповіли. Спасибі!
АНДРЕЙ
КПВ Строй
Закінчилася стара ліцензія, а потрібна була терміново будівельна компанія. Підібрали нову будівельну фірму з потрібними переліком будівельних робіт. Спасибі!
ОЛЕГ ЯКИМЕНКО
Ком Строй
Швидко допомоглі отріматі ліцензію. Рекомендую!