Бухгалтерскій облік: транспортно експедиційні послуги

БУХГАЛТЕРСКІЙ ОБЛІК: ТРАНСПОРТНО ЕКСПЕДИЦІЙНІ ПОСЛУГИГрамотне здійснення бухобліку компаній-експедиторів має ряд нюансів.

Транспортно експедиційна компанія, може виступати посередником між замовником і перевізником або самостійно здійснювати перевезення при наявності власного транспорту. У першому випадку виручкою буде визнаватися тільки винагорода експедитора за надання послуги, у другому 1 вся сума угоди.

Важливі моменти, на які слід звернути увагу при організації бухобліку транспортно-експедиційної компанії:

  • податок на доходи нерезидентів;
  • облік курсових різниць;
  • мультимодальні перевезення;
  • облік штрафних санкцій за простій;
  • страхування

При виборі системи оподаткування, транспортно-експедиційна компанія, повинна звернути увагу на наступні чинники:

частка експорту в обсязі послуг; частка витрат, в яку включений вхідний ПДВ. Транспортно експедиційна компанія, може замовити бухгалтерські послуги від Факторія Київ і бути впевненим в успіху.

Наші клієнти Про нас
Игорь Иванович
ООО Голден Солюшен
Раніше вже працювали з компанією Факторія Київ, але це були разові юридичні послуги. Але після того як пішов головний бухгалтер, ми відразу вирішили звернутися на аутсорсинг. І не прогадали! Полегшили собі життя в рази. До того ж професіоналізм у них на першому місці.
Анна Коваленко
Комерційний директор
Була складна ситуація з другим співзасновником. Юристи Факторія Київ допомогли вирішити питання вигідно для обох сторін конфлікту. Величезне спасибі!
ЛАРИСА МОСКАЛЬЧУК
Салон красоты
Звернулися до фахівців Факторія Київ для закриття року по ФОПу. Все підготували швидко, показали де ми допустили помилки з книгою доходів. Спасибі! рекомендую
ИЛОНА ВАЩУК
Дизайнер
Рішення про реєстрацію ТОВ самостійно привела нас спочатку на сайт юристів, але в підсумку прийшли до висновку що потрібен буде нам в подальшому і грамотний бухгалтер, тому по акції знайшли для себе хороших партнерів
ТИМОФЕЙ МАТВИЕНКО
Главный партнер
Не склалися стосунки з іншої бухгалтерської фірмою через непрофесіоналізм, і вирішили взяти штатного бухгалтера. У підсумку через кризу довелося відмовитися і від цієї ідеї, тому що потрібен був досвідчений чоловік, який знайомий з виробництвом і зовнішньоекономічною діяльністю. Фахівців Факторії Київ порадив знайомий. Чи задоволені співпрацею вже більше року працюємо разом.
ТАТЬЯНА
Дизайнер
Вирішила піти з роботи і працювати на себе. Допомогли швидко все оформити і закрити старий ФОП. Проконсультували по податках безкоштовно, а головне якісно і детально все розповіли. Спасибі!
АНДРЕЙ
КПВ Строй
Закінчилася стара ліцензія, а потрібна була терміново будівельна компанія. Підібрали нову будівельну фірму з потрібними переліком будівельних робіт. Спасибі!
ОЛЕГ ЯКИМЕНКО
Ком Строй
Швидко допомоглі отріматі ліцензію. Рекомендую!