Главная » Бухгалтерські послуги » Бухгалтерський супровід бізнесу

Бухгалтерський супровід бізнесу

Бухгалтерський супровід бізнесу – це обов’язкова частина роботи компанії. Сюди входить сплата податків, фінансові обліки, підрахунок із контрагентом та багато іншого.

Компанія «Факторія-Київ» не робить відмінностей між своїми клієнтами та не ділить їх залежно від розміру бізнесу. Ми однаково ставимося до всіх замовників, чи то представник малого чи середнього бізнесу. Не залежно від розмірів пропонуємо партнерам якісні бухгалтерські послуги Київ в повному розмірі.

Бухгалтерський супровід бізнесу складається з:

 • ведення бухобліку в повних обсягах та на деяких ділянках;
 • відновлення бухобліку;
 • податкової оптимізації;
 • підготовки та здачі звітності до податкових інспекцій, страхових фондів, статистичних органів;
 • архівування;
 • атестації бухгалтера на робочому місці;
 • консультування з оподаткування, бух обліку;
 • підготовки відповіді запити.

Послуги бухгалтерський супровід бізнесу пропонуються комплексно та вибірково.

До бухгалтерського супроводу Київ входять додаткові послуги:

 • робота з первинною документацією;
 • облік;
 • податкові планування та звітності;
 • оформлення фінансових документацій

Бухгалтерський супровід-вигідно

Ви можете мінімізувати виплату податків. Правильне бухгалтерське обслуговування Київ, а також складати звіти до податкової виявиться набагато легше. І не потрібно сплачувати штраф. Грамотні бухгалтери зможуть додавати нові схеми бухгалтерських та податкових обліків, оптимізувати процедуру у фірмі та відповідно звести до мінімуму податкові види відрахувань.

Бухгалтерський супровід Київ є не обов’язковою роботою тільки штатних бухгалтерів, тому що ті чи інші бухгалтерські дії ви можете здійснювати і співробітник, що “приходить”. Як стає зрозуміло з досвіду, штатний працівник не завжди може справлятися з роботами, що збільшуються, в інший раз – різноспрямованими.

Бухгалтерський супровід ФОП ціна

ФОП з РРОбез найманих співробітниківвід 1500 грн
ФОП на загальній системі з РРОбез найманих співробітниківвід 2000 грн
ФОП на загальній системі з РРОз найманими співробітникамивід 3000 грн
ФОП ЄП 1-3 групабез найманих співробітниківвід 500 грн
ФОП ЄП 1-2 групаз найманими співробітникамивід 2500 грн
ФОП ЄП 3 групаз найманими співробітникамивід 2700 грн

Бухгалтерський супровід ТОВ ціна

ТОВ на ЄП без ПДВдо 10 операцій на місяцьдо 3-х співробітниківвід 4000 грн
ТОВ на ЄП з ПДВдо 10 операцій на місяцьдо 3-х співробітниківвід 5200 грн
ТОВ на загальній системі без ПДВдо 10 операцій на місяцьдо 3-х співробітниківвід 5100 грн
ТОВ на загальній системі з ПДВдо 10 операцій на місяцьдо 3-х співробітниківвід 6200 грн

Як оформити бухгалтерський супровід Київ?

Співробітники нашої компанії візьмуть на себе всі процедури оформлення бухгалтерського супроводу бізнесу.

 1. Аналіз стану обліку. Спочатку проводимо аналіз поточного стану бухобліку Вашої фірми. Експрес-перевірка обліку здійснюється віддаленим чином і займає кілька годин.
 2. Підписання угоди. Потім після погодження з менеджером обсягу робіт і ціни послуги обговорюємо час зустрічі.
 3. Починаємо роботу.

Після надання передоплати за Вами закріплять провідного бухгалтера, який приймає за актом первинні документи. А потім розпочинаємо роботу.

Бухгалтерський супровід Київ для новачків

Відкриття власної справи досить складне завдання, навіть якщо вас вже є досвід (пробували раніше відкрити власну справу, були керуючим на підприємстві тощо). Але, якщо ви новачок, вам буде в рази складніше. Бухгалтерським супроводом можуть скористатися будь-які підприємці, на будь-якому етапі відкриття фірми.

Згідно з останньою статистикою, 90% банкрутства пов’язано з помилками, допущеними ще на етапі створення підприємства. Причому це стало помилки, які повторює кожен другий підприємець.

З нашою допомогою ви можете зберегти час, сили і гроші, скориставшись при цьому допомогою досвідченого фахівця. Зробити це легко, замовте пакет “Старт”. Він злегка відрізняється від звичного набору «Постановка бухгалтерського обліку».

Ми обіцяємо, що з нашою допомогою ви з легкістю зможете уникнути багатьох помилок і забезпечите процвітання вашої організації. Якщо ви продовжите співпрацю з нами, ми гарантуємо вам успіх.

Бухгалтерський супровід для зростаючого бізнесу

Не рідко трапляються випадки, коли підприємство працює вже не один рік, але при цьому не дуже прибуткове. Справа в тому, що власник або керівник припускаються певних помилок у діловодстві, в бізнес-процесах, а також у механізмі оподаткування.

Хочемо відзначити, що ваш штатний співробітник може бути досить професійним бухгалтером, але переглядаючи документацію вдесяте, він може не помітити помилки. Тому вам варто запросити спеціаліста зі свіжим поглядом. У такому разі вам варто звернутись саме до нас. Ми пропонуємо своїм клієнтам такі послуги:

 1. Аналіз готового бухгалтерського обліку щодо виявлення помилок.
 2. Розробка найбільш відповідних систем подальшого керування.
 3. Оптимізація оподаткування.
 4. Створення персональної облікової політики бухгалтерського, та був і податкового обліку.

Гарантуємо, що завдяки нашому втручанню ви помітите зростання прибутку досить швидко. А гроші, які ви витратите на пакет послуг «Зростаючий бізнес» примножуватиметься багаторазово.

Бухгалтерський супровід Київ для проблемного підприємства

Необхідність відновити бухгалтерський облік може бути з різними причинами, серед яких некомпетентність попереднього бухгалтера. Якщо ви зіткнулися з такою необхідністю, вам варто розуміти, що проблеми є і в інших системах, тому необхідно перевірити роботу компанії на всіх рівнях, особливо приділити увагу податковій обліковості.

У такому разі будь-який професійний фінансист порекомендує вам вдатися до комплексного аналізу, а також виправлення всіх виявлених помилок у вченості вашої фірми. І це натомість послуги «Відновлення бухгалтерського обліку». Ви можете без проблем розглянути всі послуги, які входять до пакета «Plan.В», після чого замовити його. Ми впевнені, що ви неодмінно помітите позитивний результат.

Бухгалтерський супровід фірм і форми ведення бухгалтерського обліку 

При повному або частковому ведення бухгалтерії залежить від обраних замовником послуг. Адже потреба в бухгалтерському обслуговування фірми може бути різною. Повне ведення бухгалтерського обліку (Київ і область)

 • Експертиза або аналіз облікових записів бухгалтерського і податкового змісту. Це дозволить виявити можливі причини спотворення звітності та надання невірних даних.
 • Планування і розробка майбутньої облікової політики компанії.
 • Розрахунок заробітної плати співробітників і податків.
 • Складання звітності та повної картини господарської діяльності підприємства в програмі «1С: Підприємство».
 • Своєчасна подача правильно складених декларацій та звітної документації до відповідних органів.

Популярні послуги: