Главная » Бухгалтерські послуги » Бухгалтерський супровід бізнесу

Бухгалтерський супровід бізнесу

Бухгалтерський супровід бізнесу вартість Київ і Київська область


Ми не робимо відмінностей між своїми клієнтами, і не ділимо їх в залежності від розміру бізнесу. Ми однаково ставимося до всіх замовників, будь то представник малого або середнього бізнесу. Не залежно від розмірів ми пропонуємо своїм партнерам якісні бухгалтерські послуги в повному розмірі. 

Бухгалтерський супровід для новачків. 
Не секрет, що відкриття власної справи досить складне завдання, навіть якщо вас вже є досвід (пробували раніше відкрити власну справу, були керуючим на підприємстві тощо). Але, якщо ви новачок, вам буде в рази складніше. Бухгалтерським супроводом можуть скористатися будь-які підприємці, на будь-якому етапі відкриття фірми.
Згідно з останньою статистикою, 90% банкрутства пов’язано з помилками, допущеними ще на етапі створення підприємства. Причому це стало помилки, які повторює кожен другий підприємець.
З нашою допомогою ви можете зберегти час, сили і гроші, скориставшись при цьому допомогою досвідченого фахівця. Зробити це легко, замовте пакет “Старт”. Він злегка відрізняється від звичного набору «Постановка бухгалтерського обліку».
Ми обіцяємо, що з нашою допомогою ви з легкістю уникнете багатьох помилок і забезпечите процвітання вашої організації. Якщо ви продовжите співпрацю з нами, ми гарантуємо вам успіх. 

 

бухгалтерское сопровождение бизнесаБухгалтерское сопровождение для растущего бизнеса
Не рідко бувають випадки, коли підприємство працює вже не один рік, але при цьому не дуже прибуткове. Справа в тому, що власник або керівник допускають певні помилки в діловодстві, в бізнес-процесах, а також в механізмі оподаткування.
Хочемо зазначити, що ваш штатний співробітник може бути досить професійним бухгалтером, але переглядаючи документація десятий раз, він може не помітити помилки. Тому вам варто запросити фахівця зі свіжим поглядом. В такому випадку вам варто звернутися саме до нас. Ми пропонуємо своїм клієнтам наступні послуги:
1. Аналіз готового бухгалтерського обліку на предмет виявлення помилок.
2. Розробка найбільш придатних систем подальшого управління.
3. Оптимізація оподаткування.
4. Створення персональної облікової політики бухгалтерського, а потім і податкового обліку.
Ми гарантуємо, що завдяки нашому втручанню ви помітите зростання прибутку досить швидко. А гроші, які ви витратите на пакет послуг “Зростаючий бізнес” примножуватися багаторазово. 

Бухгалтерський супровід для проблемного підприємства
Необхідність відновити бухгалтерський облік може бути пов’язана з різними причинами, серед яких некомпетентність попереднього бухгалтера. Якщо ви зіткнулися з такою необхідністю, вам варто розуміти, що проблеми присутні і в інших системах, тому необхідно перевірити роботу компанії на всіх рівнях, особливо приділити увагу податкової облікової.
У такому випадку будь-який професійний фінансист порекомендує вам вдатися до комплексного аналізу, а також виправлення всіх виявлених помилок в вченості вашої фірми. І це в замін послуги «Відновлення бухгалтерського обліку». Ви можете без проблем розглянути всі послуги, які входять в пакет “Plan.В”, після чого замовити його. Ми впевнені, ви неодмінно помітите позитивний результат.