Бухгалтерський облік в роздрібній торгівлі

Облік товарів в роздрібній торгівлі, пов’язана з тим, що товар реалізується кінцевому споживачеві – фізичній особі, і оплата може вироблятися як готівкою, так і банківськими картками. Облік товарів в роздрібній торгівлі, також є торгівля через інтернет-магазини, в оформленні якої є свої нюанси.

Бухгалтерський облік в роздрібній торгівлі, змушує звертати увагу на велику кількість чинників. Серед них:

 • Облік касових операцій;
 • Облік відсотків банку-еквайра;
 • Облік договорів матеріальної відповідальності;
 • інвентаризація;
 • Облік дисконтних карт;
 • Облік рекламних акцій;
 • Облік ПДВ за різними ставками;
 • Ведення сумового обліку.

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК В РОЗДРІБНІЙ ТОРГІВЛІЯкісно поставлений облік товарів в роздрібній торгівлі, дозволить не тільки уникнути претензій з боку контролюючих органів, а й стати джерелом цінної інформації для власника. Бухоблік в роздрібній торгівлі, надає дані, які можуть стати не просто сухими цифрами, при грамотному підході вони забезпечать керівника важливою інформацією. Наприклад, отримуючи день в день дані про залишки товару, можна вчасно замовляти необхідні товари, а також швидко уценивать то, що не користується попитом і то, на що закінчується термін придатності.

Підприємства роздрібної торгівлі, як і оптовики, зазвичай вибирають між загальною системою оподаткування і спрощеною системою оподаткування з ПДВ або без ПДВ. 

Підприємствам роздрібної торгівлі також важливо орієнтуватися на наступні критерії:

 • розмір виручки, якщо ви вибрали єдиний податок;
 • розмір націнки;
 • розмір витрат (оплата праці, оренда, інші витрати).

В цілому, від того як організувати облік товарів в роздрібній торгівлі, залежить розмір ризиків, які несе власник.

Замовте аусорсінг бухгалтерського обліку для роздрібної торгівлі в компанії Факторія Київ і захистіть свій бізнес від помилок.

Your browser does not support SVG
1500+

Задоволених клієнтів

Your browser does not support SVG
Мобільність

Консультуємо в офісі, при особистій зустрічі, по телефону

Your browser does not support SVG
100%

Якість

Наші клієнти Про нас
Игорь Иванович
ООО Голден Солюшен
Ранее уже работали с компанией Фактория Киев, но это были разовые юридические услуги. Но после того как ушел главный бухгалтер, мы сразу решили обратиться на аутсорсинг. И не прогадали! Облегчили себе жизнь в разы. К тому же профессионализм у них на первом месте.
Анна Коваленко
Комерційний директор
Була складна ситуація з другим співзасновником. Юристи Факторія Київ допомогли вирішити питання вигідно для обох сторін конфлікту. Величезне спасибі!
АЛЛА АЛЕКСЕЕНКО
Салон красоты
Обратились к специалистам Фактория Киев для закрытия года по ФОПу. Все подготовили быстро, показали где мы допустили ошибки с книгой доходов. Спасибо! Рекомендую
ИЛОНА ВАЩУК
Дизайнер
Решение о регистрация ООО самостоятельно привела нас сначала на сайт юристов, но в итоге пришли к выводу что нужен будет нам в дальнейшем и грамотный бухгалтер, потому по акции нашли для себя хороших партнеров
ТИМОФЕЙ МАТВИЕНКО
Главный партнер
Не сложились отношения с другой бухгалтерской фирмой из-за непрофессионализма, и решили взять штатного бухгалтера. В итоге из-за кризиса пришлось отказаться и от этой идеи, так как нужен был опытный человек, который знаком с производством и внешнеэкономической деятельностью. Специалистов Фактории Киев посоветовал знакомый. Довольны сотрудничеством уже больше года работаем вместе.
ТАТЬЯНА
Дизайнер
Решила уйти с работы и работать на себя. Помогли быстро все оформить и закрыть старый ФОП. Проконсультировали по налогам бесплатно, а главное качественно и подробно все рассказали. Спасибо!
ИВАН СЕРГЕЕВИЧ
КПВ Строй
Закончилась старая лицензия, а нужна была срочно строительная компания. Подобрали новую строительную фирму с нужными перечнем строительных работ. Спасибо!
ОЛЕГ ЯКИМЕНКО
Ком Строй
Швидко допомогли отримати ліцензію. Рекомендую!