Бухгалтерський облік в роздрібній торгівлі

Облік товарів в роздрібній торгівлі, пов’язана з тим, що товар реалізується кінцевому споживачеві – фізичній особі, і оплата може вироблятися як готівкою, так і банківськими картками. Облік товарів в роздрібній торгівлі, також є торгівля через інтернет-магазини, в оформленні якої є свої нюанси.

Бухгалтерський облік в роздрібній торгівлі, змушує звертати увагу на велику кількість чинників. Серед них:

 • Облік касових операцій;
 • Облік відсотків банку-еквайра;
 • Облік договорів матеріальної відповідальності;
 • інвентаризація;
 • Облік дисконтних карт;
 • Облік рекламних акцій;
 • Облік ПДВ за різними ставками;
 • Ведення сумового обліку.

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК В РОЗДРІБНІЙ ТОРГІВЛІЯкісно поставлений облік товарів в роздрібній торгівлі, дозволить не тільки уникнути претензій з боку контролюючих органів, а й стати джерелом цінної інформації для власника. Бухоблік в роздрібній торгівлі, надає дані, які можуть стати не просто сухими цифрами, при грамотному підході вони забезпечать керівника важливою інформацією. Наприклад, отримуючи день в день дані про залишки товару, можна вчасно замовляти необхідні товари, а також швидко уценивать то, що не користується попитом і то, на що закінчується термін придатності.

Підприємства роздрібної торгівлі, як і оптовики, зазвичай вибирають між загальною системою оподаткування і спрощеною системою оподаткування з ПДВ або без ПДВ. 

Підприємствам роздрібної торгівлі також важливо орієнтуватися на наступні критерії:

 • розмір виручки, якщо ви вибрали єдиний податок;
 • розмір націнки;
 • розмір витрат (оплата праці, оренда, інші витрати).

В цілому, від того як організувати облік товарів в роздрібній торгівлі, залежить розмір ризиків, які несе власник.

Замовте аусорсінг бухгалтерського обліку для роздрібної торгівлі в компанії Факторія Київ і захистіть свій бізнес від помилок.

Бухгалтерський облік в роздрібній торгівлі
Наші клієнти Про нас
Игорь Иванович
ООО Голден Солюшен
Раніше вже працювали з компанією Факторія Київ, але це були разові юридичні послуги. Але після того як пішов головний бухгалтер, ми відразу вирішили звернутися на аутсорсинг. І не прогадали! Полегшили собі життя в рази. До того ж професіоналізм у них на першому місці.
Анна Коваленко
Комерційний директор
Була складна ситуація з другим співзасновником. Юристи Факторія Київ допомогли вирішити питання вигідно для обох сторін конфлікту. Величезне спасибі!
ЛАРИСА МОСКАЛЬЧУК
Салон красоты
Звернулися до фахівців Факторія Київ для закриття року по ФОПу. Все підготували швидко, показали де ми допустили помилки з книгою доходів. Спасибі! рекомендую
ИЛОНА ВАЩУК
Дизайнер
Рішення про реєстрацію ТОВ самостійно привела нас спочатку на сайт юристів, але в підсумку прийшли до висновку що потрібен буде нам в подальшому і грамотний бухгалтер, тому по акції знайшли для себе хороших партнерів
ТИМОФЕЙ МАТВИЕНКО
Главный партнер
Не склалися стосунки з іншої бухгалтерської фірмою через непрофесіоналізм, і вирішили взяти штатного бухгалтера. У підсумку через кризу довелося відмовитися і від цієї ідеї, тому що потрібен був досвідчений чоловік, який знайомий з виробництвом і зовнішньоекономічною діяльністю. Фахівців Факторії Київ порадив знайомий. Чи задоволені співпрацею вже більше року працюємо разом.
ТАТЬЯНА
Дизайнер
Вирішила піти з роботи і працювати на себе. Допомогли швидко все оформити і закрити старий ФОП. Проконсультували по податках безкоштовно, а головне якісно і детально все розповіли. Спасибі!
АНДРЕЙ
КПВ Строй
Закінчилася стара ліцензія, а потрібна була терміново будівельна компанія. Підібрали нову будівельну фірму з потрібними переліком будівельних робіт. Спасибі!
ОЛЕГ ЯКИМЕНКО
Ком Строй
Швидко допомоглі отріматі ліцензію. Рекомендую!