ВЕДЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ДЛЯ IT-ПІДПРИЄМСТВ.

Ринок iT-послуг є одним з найбільш швидко зростаючих в Україні. У цій сфері відкриваються нові компанії і реєструються індивідуальні підприємці. І кожен раз при відкритті нового бізнесу постають два важливих питання: як вибрати систему оподаткування і кому довірити бухгалтерський облік.

Одине з ключових питань при відкритті компанії це вибір системи оподаткування, при прийнятті такого рішення потрібно орієнтуватися на наступні критерії:

ВЕДЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ДЛЯ IT-ПІДПРИЄМСТВ.Питання про організацію бухгалтерського обліку не менш важливий, ніж вибір системи оподаткування. Існують два варіанти: найняти штатного фахівця або укласти договір з компанією, яка займається аутсорсингом бухгалтерських послуг. Найважливіший критерій, на який слід орієнтуватися: досвід роботи фахівця в сфереiT. Справа в тому, що специфіка діяльності iT-компаній має певні нюанси в організації бухгалтерського та податкового обліку. Одним з таких нюансів, є бухгалтерський облік електронних грошей, з яким, на жаль, до сих пір навчені далеко не всі українські бухгалтера. Ще одна особливість роботи iT-компаній – наявність зовнішньоекономічної діяльністі підприємства. Тут необхідно враховувати курсові різниці, мати справу з нестандартними договорами, проводити операції з компаніями, зареєстрованими в офшорних зонах і так далі. Для зовнішньоекономічної діяльності підприємства, вимагає нестандартні бухгалтерські рішення, які при цьому повністю відповідають законодавству. Тому для роботи з зовнішньоекономічними угодами необхідний бухгалтер з дійсно високим рівнем кваліфікації. Спеціальні знання також потрібні при оформленні складних схем оптимізації трудових відносин, які досить часто використовуються українськими iT-компаніями. До таких схем можна віднести:

Укладання договорів з програмістами, являю індівідуальними  підприємцями; Укладання договорів на часткове виконання робіт з компаніями-нерезидентами, розміщеними в офшорних зонах; Укладання договорів підряду з фізичними особами-нерезидентами.

Грамотний вибір схем оптимізації трудових відносин і правильне їх оформлення може стати запорукою фінансового благополуччя компанії. Особливо якщо врахувати, що останнім часом українське законодавство в цій сфері було значно посилено. Компанія Факторія Київ бажає вам успіхів і готова допомогти в будь-яких нестандартних ситуаціях!

Your browser does not support SVG
1500+

Задоволених клієнтів

Your browser does not support SVG
Мобільність

Консультуємо в офісі, при особистій зустрічі, по телефону

Your browser does not support SVG
100%

Якість

Наші клієнти Про нас
Игорь Иванович
ООО Голден Солюшен
Ранее уже работали с компанией Фактория Киев, но это были разовые юридические услуги. Но после того как ушел главный бухгалтер, мы сразу решили обратиться на аутсорсинг. И не прогадали! Облегчили себе жизнь в разы. К тому же профессионализм у них на первом месте.
Анна Коваленко
Комерційний директор
Була складна ситуація з другим співзасновником. Юристи Факторія Київ допомогли вирішити питання вигідно для обох сторін конфлікту. Величезне спасибі!
АЛЛА АЛЕКСЕЕНКО
Салон красоты
Обратились к специалистам Фактория Киев для закрытия года по ФОПу. Все подготовили быстро, показали где мы допустили ошибки с книгой доходов. Спасибо! Рекомендую
ИЛОНА ВАЩУК
Дизайнер
Решение о регистрация ООО самостоятельно привела нас сначала на сайт юристов, но в итоге пришли к выводу что нужен будет нам в дальнейшем и грамотный бухгалтер, потому по акции нашли для себя хороших партнеров
ТИМОФЕЙ МАТВИЕНКО
Главный партнер
Не сложились отношения с другой бухгалтерской фирмой из-за непрофессионализма, и решили взять штатного бухгалтера. В итоге из-за кризиса пришлось отказаться и от этой идеи, так как нужен был опытный человек, который знаком с производством и внешнеэкономической деятельностью. Специалистов Фактории Киев посоветовал знакомый. Довольны сотрудничеством уже больше года работаем вместе.
ТАТЬЯНА
Дизайнер
Решила уйти с работы и работать на себя. Помогли быстро все оформить и закрыть старый ФОП. Проконсультировали по налогам бесплатно, а главное качественно и подробно все рассказали. Спасибо!
ИВАН СЕРГЕЕВИЧ
КПВ Строй
Закончилась старая лицензия, а нужна была срочно строительная компания. Подобрали новую строительную фирму с нужными перечнем строительных работ. Спасибо!
ОЛЕГ ЯКИМЕНКО
Ком Строй
Швидко допомогли отримати ліцензію. Рекомендую!