Главная » Бухгалтерське обслуговування

Бухгалтерське обслуговування

Чому ж все-таки вигідніше вдатися до послуги бухгалтерського обслуговування на підприємстві великого або середнього сегмента бізнесу запитаєте Ви?
Все просто! У разі, коли на підприємстві відсутня можливість ведення бухгалтерського обліку або фахівець не виправдав покладених надій або несподівано розірвав трудовий договір, керівник компанії або власник приймає рішення залучити стороннього фахівця і отримувати дані послуги бухгалтера віддалено. Важливо, щоб ведення бухгалтерського та податкового обліку здійснювалося фахівцями в своїй галузі. Найбільш значними переваги чи є то, що Вам не варто витрачати час на пошуки фахівця, його навчанні, не потрібно витрачати офісний простір на ще одне робоче місце, а в разі якщо ви орендуєте юридична адреса, а виробництво знаходиться віддалено, бухгалтерський аутсорсинг буде для Вас відповідним рішенням. Наші фахівці навчені своїй справі, чітко відслідковують зміни в законодавстві, завжди тримають руку на пульсі, наш фахівець не піде на лікарняний або у декрет, а якщо це і станеться Вам не доведеться оформляти безліч паперової документації, а наші співробітники взаємозамінні.

Власники малого і середнього бізнесу все частіше замовляють стороннє ведення бухгалтерії або аутсорсинг бухгалтерських послуг для підприємства. Популярності цієї послуги сприяє економія коштів на створення та утримання бухгалтерського штату, а також впевненість у якості та своєчасності наданих послуг. Консалтингова компанія “Факторія-Київ” надає послугу «Бухгалтерське обслуговування організацій». Для уточнення умов співпраці і отримання більш повної інформації звертайтеся до менеджерів нашої компанії.

БУХГАЛТЕРСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ Бухгалтерське обслуговування- вигідна послуга для підприємців

“Факторія-Київ” готові запропонувати послуги ведення бухобліку для сегментів середнього і малого бізнесу. Що стосується організаційно-правового статусу підприємств, з якими працюють наші фахівець, він визначається, як ТОВ, ЗАТ, ВАТ, АТ, ПП, ФОП та ін. На фірмах і в компаніях такого масштабу сформований штат бухгалтерів – не завжди виправдане рішення. Тому простіше і раціональніше звернутися в компанію з надання тимчасових послуг ведення бухобліку.

Факторія Київ  ПРОПОНУЄ ДВІ ДІЄВІ СХЕМИ БУХГАЛТЕРСЬКИХ ПОСЛУГ для підприємств  та інших організацій:

  • на підставі первинної документації і розрахунково-платіжної системи Вашого підприємства, формують ці дані фахівці нашої компанії відповідно до вимоги законодавства;
  • на підставі первинної документації і розрахунково-платіжної системи, самостійно сформованих і наданих клієнтом. Однак до початку роботи з наданими документами наші фахівці проводять перевірку даних і вносять правки (при необхідності).

Часткове надання бухгалтерського обслуговування

  • Розрахунок податків.
  • Складання розрахунково-платіжних кошторисів і первинних документів.
  • Розрахунок заробітної плати.
  • Складання своєчасної звітної документації та декларацій.
  • Професійне складання регістрів податкового обліку.

ЗРУЧНА Можливість віддаленого ВЕДЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ


Замовити послугу обробки і складання первинної документації (програма «1С: Бухгалтерія») можна і через віддалений доступ. Ще один спосіб співпраці полягає в пересиланні сканів документації про прихід товару і реквізитів компанії. Після цього ми вписуємо в програму дані документів, а Ви отримаєте до них віддалений доступ з можливістю подальшої роздруківки і обробки.

Також клієнти встановлюють у нас власний клієнт-банк, довіряючи, таким чином, нашої організації повне розпорядження розрахунковим счетом. Ваша заявка на надання послуг і співробітництво буде прийнята, навіть якщо Ви значно віддалені від нас. На рівень наданих наданих послуг відстані не вплинуть.

Бухгалтерське обслуговування ФОП ціна

ФОП з РРОбез найманих співробітниківвід 1500 грн
ФОП на загальній системі з РРОбез найманих співробітниківвід 2000 грн
ФОП на загальній системі з РРОз найманими співробітникамивід 3000 грн
ФОП ЄП 1-3 групабез найманих співробітниківвід 500 грн
ФОП ЄП 1-2 групаз найманими співробітникамивід 2500 грн
ФОП ЄП 3 групаз найманими співробітникамивід 2700 грн

Бухгалтерське обслуговування ТОВ ціна

ТОВ на ЄП без ПДВдо 10 операцій на місяцьдо 3-х співробітниківвід 4000 грн
ТОВ на ЄП з ПДВдо 10 операцій на місяцьдо 3-х співробітниківвід 5200 грн
ТОВ на загальній системі без ПДВдо 10 операцій на місяцьдо 3-х співробітниківвід 5100 грн
ТОВ на загальній системі з ПДВдо 10 операцій на місяцьдо 3-х співробітниківвід 6200 грн

Бухгалтерський відділ нашої компанії забезпечить правильне супроводі бухгалтерського обліку, а також дотримання ПДВ та виконання норм податкового законодавства. У разі, якщо з вини компанії клієнту будуть застосовуватися штрафні санкції, наша компанія бере всі витрати на себе згідно договору обслуговування.
замовити послугу

Ми готові поставити Ваш бухгалтерський облік з нуля, провести повний аудит компанії, оптимізувати роботу підприємства.
Наші фахівці досить часто на прохання замовника виїжджають як на планові перевірки так не планові перевірки в контролюючі органи, так як представлення інтересів компанії в податковому органі повинен здійснювати фахівець, чітко розбирається в податковому законодавстві. А не знання закону не звільняє від відповідальності. Тому, якщо Ви не володієте необхідними знаннями в сфері бухгалтерського підприємства, Ви не тільки будете виглядати безглуздо, але і можливо принесете значних фінансових збитків своєму бізнесу у вигляді штрафів.

Надання послуг з бухгалтерського обліку так само включає в себе надання нашими фахівцями рекомендацій щодо мінімізації штрафних санкцій від податкової інспекції. У разі необхідності наші бухгалтери прорахують суми податків до донарахування і подадуть уточнені декларації.

До нас неодноразово зверталися перші особи компанії з проханням надати допомогу у вирішенні ситуації, коли компанії вже нараховані величезні штрафи за порушення термінів подання звітності або вказані некоректні дані в звітності. Звичайно, кожна ситуація індивідуальна, але наші співробітники повністю аналізують ситуацію і пропонують можливі шляхи вирішення.

Найоптимальніше рішення професійного ведення бухгалтерії компанії – звернутися в компанію «Факторія». Бухгалтерське обслуговування для Вас наші висококваліфіковані фахівці виконають точно в строк, без ризиків для Вашої справи, а наші ціни приємно Вас здивують.

До кожного клієнта ми підходимо індивідуально!

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі