Главная » Бухгалтерське обслуговування ТОВ

Бухгалтерське обслуговування ТОВ

Чому ж все-таки вигідніше вдатися до послуги бухгалтерського обслуговування на підприємстві великого або середнього сегмента бізнесу запитаєте Ви?
Все просто! У разі, коли на підприємстві відсутня можливість ведення бухгалтерського обліку або фахівець не виправдав покладених надій або несподівано розірвав трудовий договір, керівник компанії або власник приймає рішення залучити стороннього фахівця і отримувати дані послуги бухгалтера віддалено. Важливо, щоб ведення бухгалтерського та податкового обліку здійснювалося фахівцями в своїй галузі. Найбільш значними переваги чи є то, що Вам не варто витрачати час на пошуки фахівця, його навчанні, не потрібно витрачати офісний простір на ще одне робоче місце, а в разі якщо ви орендуєте юридична адреса, а виробництво знаходиться віддалено, бухгалтерський аутсорсинг буде для Вас відповідним рішенням. Наші фахівці навчені своїй справі, чітко відслідковують зміни в законодавстві, завжди тримають руку на пульсі, наш фахівець не піде на лікарняний або у декрет, а якщо це і станеться Вам не доведеться оформляти безліч паперової документації, а наші співробітники взаємозамінні.

 

Все про бухгалтерське обслуговування ТОВ в одному відео

Бухгалтерський відділ нашої компанії забезпечить правильне супроводі бухгалтерського обліку, а також дотримання ПДВ та виконання норм податкового законодавства. У разі, якщо з вини компанії клієнту будуть застосовуватися штрафні санкції, наша компанія бере всі витрати на себе згідно договору обслуговування.
замовити послугу

Ми готові поставити Ваш бухгалтерський облік з нуля, провести повний аудит компанії, оптимізувати роботу підприємства.
Наші фахівці досить часто на прохання замовника виїжджають як на планові перевірки так не планові перевірки в контролюючі органи, так як представлення інтересів компанії в податковому органі повинен здійснювати фахівець, чітко розбирається в податковому законодавстві. А не знання закону не звільняє від відповідальності. Тому, якщо Ви не володієте необхідними знаннями в сфері бухгалтерського підприємства, Ви не тільки будете виглядати безглуздо, але і можливо принесете значних фінансових збитків своєму бізнесу у вигляді штрафів.

Надання послуг з бухгалтерського обліку так само включає в себе надання нашими фахівцями рекомендацій щодо мінімізації штрафних санкцій від податкової інспекції. У разі необхідності наші бухгалтери прорахують суми податків до донарахування і подадуть уточнені декларації.

До нас неодноразово зверталися перші особи компанії з проханням надати допомогу у вирішенні ситуації, коли компанії вже нараховані величезні штрафи за порушення термінів подання звітності або вказані некоректні дані в звітності. Звичайно, кожна ситуація індивідуальна, але наші співробітники повністю аналізують ситуацію і пропонують можливі шляхи вирішення.

Найоптимальніше рішення професійного ведення бухгалтерії компанії – звернутися в компанію «Факторія». Бухгалтерське обслуговування для Вас наші висококваліфіковані фахівці виконають точно в строк, без ризиків для Вашої справи, а наші ціни приємно Вас здивують.

До кожного клієнта ми підходимо індивідуально!

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі