Главная » Ліцензування » Дозвіл на небезпечні роботи в Україні

Дозвіл на небезпечні роботи в Україні

Дозвіл на небезпечні роботи в Україні видається при необхідності використання деяких видів техніки, машин або механізмів. Дозвіл на небезпечні роботи є документ, який дає право на застосування таких об’єктів, їх використання в комерційній діяльності.

Компанія “Факторія” пропонує супровід в отриманні дозволу на небезпечні роботи. У нас великий досвід роботи в даному напрямку. Ми точно знаємо, які вимоги пред’являються до претендентів, в яких випадках у видачі може бути відмовлено, що зробити для досягнення результату.

Хто видає дозвіл на роботи підвищеної небезпеки

Документ є обов’язковим при виконанні деякого переліку роботи і використання певної техніки. Тому його видача знаходиться під державним контролем.

Видачею дозвільних паперів займається Державна служба України з питань праці. Термін дії документа становить 5 років.

Коли буде потрібно отримання дозволу на небезпечні роботи

Оформлення документа може знадобитися в наступних випадках:

  • фірма виконує роботи з механізмами, які відносяться до об’єктів підвищеної небезпеки;
  • організація займається обслуговуванням об’єктів підвищеної небезпеки, наприклад, виробляє технічний контроль або ремонт;
  • юридична особа займається виробництвом подібних об’єктів;
  • організація виробляє або працює з речовинами 1-3 класів небезпеки.

Важливо! Якщо ви не впевнені, чи потрібно вашій фірмі отримання дозволу на роботи підвищеної небезпеки, краще уточнити цей момент. Ми надаємо, в тому числі, консультування, яке дозволить уникнути сумнівів.

Як оформити дозвіл на небезпечні роботи в Україні

Отримання дозволу на небезпечні роботи – це складний і тривалий процес, що вимагає деяких правових навичок і знання бюрократичних тонкощів. Ми забезпечимо супровід від початку до кінця: від консультування і складання документації (призначення відповідальних осіб, відкриття нових видів діяльності і т. Д.) До фактичного отримання документа.

Ми давно надаємо дану послугу, тому точно знаємо, як провести процедуру максимально швидко і ефективно. Звертаючись до нас, ви отримуєте результат і гарантію відсутності додаткових проблем. Ми цінуємо своїх клієнтів, їх час і кошти, тому прагнемо до досягнення результату відразу і безповоротно.