Главная » Ліцензування » Дозвіл на виконання висотних робіт в Україні

Дозвіл на виконання висотних робіт в Україні

Дозвіл на виконання висотних робіт є дозвільний документ, який дає суб’єкту підприємницької діяльності право виконувати певний тип діяльності. У тому числі – працювати на висоті і здійснювати верхолазні роботи. Відсутність паперу призведе до негативних наслідків і навіть до застосування штрафних санкцій.

Компанія “Факторія” пропонує широкий перелік правових послуг, спрямованих в тому числі на допомогу в оформленні даної документації. Ми готові взяти процедуру на повний супровід, виконавши всі необхідні дії від початку і до кінця.

Коли потрібен дозвіл на висотні роботи

Наявність даного документа є обов’язковою при виконанні наступного виду дій з комерційними цілями:

  • роботи на висоті;
  • верхолазні роботи.

Даний момент визначається чинним законодавством України, а саме – законом “Про охорону праці”.

Цей правовий акт визначає, які дії відносяться до тих, що вимагають наявності дозвільного документа. Наприклад, якщо роботи здійснюються на висоті від 1.3 метра, також з використанням настилів і спеціальних підйомників. До верхолазних робіт відносять ті, що передбачають використання тимчасових драбин і пристосувань висотою понад 5 метрів.

Як отримати дозвіл на висотні роботи

Для отримання дозвільного документа слід звернутися до місцевого відділення Держпраці із заявою, декларацією і пакетом документів.

До необхідного переліку паперів відносять:

  • правовстановлюючі документи фірми, в тому числі її Статут;
  • довідку про оподаткування;
  • реквізити розрахункового рахунку;
  • ліцензію, якщо фірма здійснює будівельні роботи;
  • документи, що вказують на право власності на житлове приміщення, або договір оренди;
  • папери, що підтверджують наявність обладнання, яке може використовуватися в роботах.

Це не повний перелік, а лише основний. Ми допоможемо підготувати весь пакет необхідної документації в залежності від конкретного випадку.

Документ оформляється протягом 25 днів. Термін його дії становить 5 років.

Компанія “Факторія” давно надає послуги з оформлення ліцензій на висотні роботи. У наших фахівців є відповідний досвід і знання, тому вони готові надати послугу на будь-якій стадії. Ми безпомилково підготуємо необхідні документи, допоможемо зібрати всі додатки і забезпечимо результат на вигідних умовах в найкоротші терміни.