Главная » Бухгалтерські послуги » Головний бухгалтер з частковою присутністю

Головний бухгалтер з частковою присутністю

Пакет «Головний бухгалтер з частковою присутністю»


Своїх потрібно знати в обличчя! Головний бухгалтер з частковим присутністю


Ми поважаємо ваше право час від часу заглядати в очі людині, якій ви довірили найдорожче, після життя – гаманець!

Головний бухгалтер з частковою присутністюПакет «Головний бухгалтер з частковою присутністю» створений для тих, хто хоче мати можливість особисто поспілкуватися з фахівцем, який веде бухгалтерію підприємства. Крім того, у великих компаніях присутність головбуха мобілізує співробітників. Вони розуміють, що між нашими компаніями йде постійний діалог, є можливість отримати оперативну зворотний зв’язок. Особистий контакт покращує взаємодію головного бухгалтера з вашими співробітниками.

До користувачів даного пакета головний бухгалтер приїжджає, як правило, раз на тиждень для спілкування з керівником, якщо інше не передбачено договором.

Ми рекомендуємо пакет «Головний бухгалтер з частковою присутністю» в двох випадках:

  1. Ви – компанія з невеликим штатом і, відповідно, невеликим документообігом. Усю первинку можна забрати на удаленку. Але керівник хоче, щоб раз на тиждень головний бухгалтер приїжджав в офіс і спілкувався з співробітниками на місці. Або ще варіант: у вас є сервер, на який ви не хочете нікого пускати віддалено. Але обсяги документообігу компанії такі, що головбухові не потрібно бути в офісі більше, ніж один повний день в тиждень.
  2. У вашій компанії немаленькі обсяги робіт і є фахівець, який вводить первинну документацію в базу і вирішує прості питання на місці. Але потрібен головний бухгалтер, який контролюватиме роботу молодшого товариша, раз в тиждень вирішувати поточні питання в вашому офісі. При цьому база кладеться до нас на віддалений сервер і ми надаємо співробітникам клієнта доступ до бази, або ви даєте нам віддалений доступ до вашої базі. У будь-якому випадку ваш співробітник і головний бухгалтер працюють разом.

Економте свій час і гроші, не відволікайтеся від роботи. Нехай світ стане кращим з бухгалтерськими послугами від Факторія Київ!

 

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі