Главная » Купити ТОВ з ПДВ

Купити ТОВ з ПДВ

продажа ТОВ з ПДВ

Продаж ТОВ – ситуація, яка може виникнути в ряді випадків, наприклад, при банкрутстві або збитковості бізнесу. Іноді готову купити ТОВ з ПДВ простіше, ніж зареєструвати з нуля: не потрібно збирати пакет документів, відкривати банківський рахунок, шукати юридичну адресу. Купити готове ТОВ з потрібними видами діяльності в Україні дозволить розпочати роботу наступного дня після покупки.

Клієнтами компанії «Факторія-Київ», зацікавленими у придбанні ТОВ є маркетологи, інвестори, досвідчені бізнесмени, молоді підприємці. На думку багатьох із них, купити ТОВ означає «вдихнути» у неї нове життя. Для новачків, які не встигли зарекомендувати себе на ринку, продаж ТОВ із позитивною репутацією – можливість зробити швидкий старт.

Звісно, ​​зробити оптимальний вибір, яку купити ТОВ з ПДВ чи без, нову компанію чи з історією, непросто. Юристи «Факторія-Київ» понад 15 років надають послуги з продажу ТОВ та допомагають клієнтам підібрати підприємства, що відповідають їх потребам та фінансовим можливостям, без паперової тяганини та труднощів.

Як проходить купівля готової фірми?

Чи є сенс купувати такий товар? Чи є ризики під час купівлі вже зареєстрованої фірми? Готові компанії купують люди, які мають намір вести бізнес у визначеній сфері. Часто на ринку представлені товариства з обмеженою відповідальністю з вже оформленними ліцензіями, наприклад, будівельна чи охоронна фірма. Купуючи бізнес з вже діючою ліцензією майбутній підприємець не тільки заощаджує гроші та час на реєстрацію товариства, але і може сміливо братися до реалізації свого бізнес-проекту. Але все ж бувають виключення із правил. Наприклад, клієнту сподобалась найменування знову створеної фірми, або повністю підходять відкриті КВЕДи під види деяльності комерсанта чи,  у випадку якщо планується укладання контракту, а компанія повинна бути надійною та мати позитивне резюме.Відео на тему як купити ТОВ з ПДВ?

Відео на тему як купити ТОВ з ПДВ?

Скільки коштує купити ТОВ з ПДВ?

Купити ТОВ ціна залежить від номінальної чи ринкової вартості частки у суспільстві. Перша визначається величиною статутного капіталу і є мінімальним розміром майна Товариства. Друга встановлюється оцінювачем у результаті аналізу фінансової інформації фірми. На основі звіту про оцінку може бути укладений договір купівлі-продажу.

Також вартість компанії може залежати від дати реєстрації, системи оподаткування, наявності ліцензії, сайту в Інтернеті, ПДВ.

Ми підбираємо для клієнтів готові до продажу, благонадійні ТОВ, оптимальні за вартістю. Завдяки допомозі спеціалістів «Факторія-Київ», клієнт може купити фірму з ПДВ недорого, за їхньою реальною ціною. Усі підприємства перевіряються на сумлінність та дешево не коштують.

Продаж ТОВ ціна:

 • готове ТОВ без репутації з ПДВ – 2500 грн.
 • перереєстрація “під ключ” – від 6500 грн.

Вартість фірм з репутацією та ліцензією (пожежною, охоронною, транспортною) визначається в індивідуальному порядку. Її можна уточнити, зв’язавшись із нашим менеджером у будь-який день тижня з 8.00 до 20.00.

На сьогоднішній день нашими клієнтами (які цікавляться купівлею чи продажем фірм) є фінансисти, маркетологи, молоді підприємці, а також учасники великого бізнесу, які вже не один десяток років здійснюють комерційну діяльність. Не раз нами були реалізовані фірми, що беруть участь у процесі поглинання, оскільки за словами досвідчених фінансистів цей процес дозволяє «вдихнути» молоді сили в старий бізнес. І для молодих підприємців продаж відомої фірми – найвигідніший старт.

Визначиться із готовим варіантом оптимального бізнесу у великій кількості запропонованих компаній складно. Якщо у вас виникли питання, як грамотно купити готові ТОВ без проблем та труднощів, фахівці компанії «Факторія-Київ» із задоволенням допоможуть. Вони підберуть вигідну пропозицію, яка повністю відповідатиме Вашим побажанням та фінансовим можливостям.

Як відбувається процедура продажу ТОВ з ПДВ?

Найчастіше процедура придбання компанії виглядає так:

 • учасники Товариства домовляються про продаж всіх чи певних часток фірми;
 • здійснюється пошук покупців;
 • складається договір купівлі-продажу;
 • надсилається заява до ІФНС про реєстрацію прав власності;
 • виходить витяг з Державного реєстру з даними про нових засновників.

Для підтвердження чистоти угоди покупець чи довірені особи перевіряють обороти, борги компанії, заборгованості з ПДВ та інших платежів, обтяження об’єктів нерухомості, що числяться на балансі. Також відбувається дослідження фірм на сумнівні контракти. При цьому варто пам’ятати, що частки у ТОВ деяких учасників можуть перебувати під заставою фінансових установ. В цьому випадку купити ТОВ неможливо без згоди заставоутримувача.

Співробітники «Факторія-Київ» за потреби перевірять фінансовий, майновий стан компанії, достовірність її податкового та бухгалтерського обліку. Рекомендація наших правників дозволить захистити покупця від ризиків.

Список документів для продажу ТОВ з ПДВ

Щоб купити готові фірми з ПДВ, необхідно надати:

 • статут підприємства;
 • паспорти покупців та продавців;
 • юридична адреса;
 • протокол загальних зборів чи нотаріально завірене рішення одного засновника;
 • назва фірми;
 • Список видів діяльності (КВЕД).

Бізнесмен, який збирається купити ТОВ, має право зібрати документацію самостійно або довірити цей процес професіоналу, виключивши ймовірність неповного надання, помарок, помилок, які гальмують процедуру покупки. Перереєстрація за наявності коректного пакета документів займає від 5 до 10 діб.

Купити фірму ТОВ з ПДВ чи без включає:


Консультацію бухгалтера та юриста на всіх етапах.
✅Підготовка пакета документів;
✅Нотаріальне засвідчення установчих документів;
✅Оплату державних платежів;
✅Підбір за нашою базою юридичної адреси;
Внесення змін до ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

Звертаючись до нас, Ви отримуєте готовий до використання бізнес-об’єкт.

Які терміни купити фірму?

Купиті фірму готову по терміну займає 2 робочі дні.

Купівля готового бізнесу, минулого процес реєстрації, є законною і легітимною операцією, процес якої регулюється чинним законодавством. Параметри компанії, яка виставлена на продаж, можуть бути різними. Але всі вони є повноцінними юридичними особами, можуть брати участь в ринкових відносинах.

Купити підприємство в Україні — затребувана послуга для бізнесменів, які цінують свій час та нерви!

Для того щоб зареєструвати ТОВ з нуля та отримати свідоцтво ПДВ, Вам знадобиться чимало часу. А купити підприємство в Україні зможете за один день, що дозволить вам розпочати розвивати свій власний бізнес!

Чи можна купити ТОВ із ПДВ іноземцю?

В Україні іноземній особі не забороняється бути засновником ТОВ. Громадянин іншої країни має право купити ТОВ у Києві чи іншому місті. Для цього документи іноземця потрібно перекласти українською мовою. Обов’язковою умовою операцій із нерезидентами є апостилізація паперів у консула.

«Факторія-Київ» пропонує іноземним особам купити ТОВ з ПДВ із потрібними видами діяльності, оборотністю, ліцензіями. Ми грамотно оформляємо документацію, допомагаємо з отриманням посвідки на проживання в Україні, ІПН, надаємо нотаріальні посвідчення та копії. Співробітники компанії можуть взяти на себе формальне керівництво фірмою, допоки нерезидент отримає дозвіл на роботу в країні.

Якщо у вас виникли питання про те, як купити ТОВ з ПДВ Київ або в інших регіонах України, заповніть форму нижче. Наші менеджери із задоволенням розкажуть про порядок, етапи та вартість співпраці.

Зателефонуйте нам або заповніть форму і наші спеціалісти найближчим часом зв’яжуться з Вами.

замовити послугу

Як на практиці відбувається купівля готового бізнесу?

В першу чергу, що необхідно перевірити покупцеві, це аудит фірми, оскільки купуючи вже діюче підприємство, Ви берете його з пакетом тих прав і обов’язків, які були вже сформовані в діяльності, яка здійснювалася до придбання. Тому наполегливо рекомендуємо в даній ситуації не економити на проведенні ретельної аудиторської перевірки, історії, пені, штрафів, заборгованостей перед контрагентами, що в подальшому позначиться на позитивній роботі вашої компанії. Компанії, які пропонує “Факторія-Київ”, є або новоствореними, або підприємствами, які вже здійснюють діяльність з позитивною історією, діючими податковими адресами, без податкових штрафів, пені та заборгованостей. Згідно з результатами, проведеного незалежного аналітичного опитування з продажу фірм і підприємців, досвідчених і початківців: 84 з 100 опитаних респондентів упевнені в тому, що купівля готового ТОВ – найоптимальніший старт як для нового бізнесу, так і для реновації старого. Створення ж або придбання готового бізнесу можна порівняти з будівництвом або придбанням будинку, оскільки для того щоб побудувати будинок, Вам необхідно закласти фундамент, підготувати дозвільну документацію, пройти узгодження в різних інстанціях, закупити будівельні матеріали, найняти робітників.

Чи не логічніше буде купити готовий будинок?

Приблизно таким же чином відбувається процес створення власної справи. Вам необхідно буде визначитися з найменуванням та видами діяльності, пройти процедуру реєстрації, постановку в податковому органі, витратити масу часу і сил. Купуючи власну справу, комерсант може вже з наступного дня після реєстрації і постановки на податковий облік може вести свій бізнес, укладати угоди і т.д. На практиці особливою успішністю користуються ТОВ, власники яких мають стартовий капітал, позитивну кредитну історію, а також розвинену клієнтську базу. На сьогоднішній день нашими клієнтами (які цікавляться купівлею або продажем фірм) є фінансисти, маркетологи, молоді підприємці, а також учасники великого бізнесу, які вже не один десяток років здійснюють комерційну діяльність. Неодноразово нами були реалізовані фірми, що беруть участь в процесі поглинання, так як зі слів опитаних фінансистів даний процес дозволяє «вдихнути» молоді сили в старий бізнес. І для молодих підприємців продаж відомої фірми – вигідний старт.

Популярні послуги:

guest
1 Комментарий
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Сергій
Сергій
4 роки тому

Здравствуйте! нужны ООО с НДС в Киев в Шевченковском, Голосеевском и Святошинском р-н. НДС с 01.05.2018. Если есть в наличии то прикрепите список (код ЭДРПОУ и стоимость) в ответ на письмо.

067 281-10-88
073-281-10-88