Главная » Готові ТОВ з ПДВ

Готові ТОВ з ПДВ

продажа ооо с ндс

Як проходить купівля готової компанії, спитаєте Ви?

Чи є сенс купувати такий товар? Чи є ризики під час купівлі вже зареєстрованої фірми? Готові компанії купують люди, які мають намір вести бізнес у визначеній сфері. Часто на ринку представлені товариства з обмеженою відповідальністю з вже оформленними ліцензіями, наприклад, будівельна чи охоронна фірма. Купуючи бізнес з вже діючою ліцензією майбутній підприємець не тільки заощаджує гроші та час на реєстрацію товариства, але і може сміливо братися до реалізації свого бізнес-проекту. Але все ж бувають виключення із правил. Наприклад, клієнту сподобалась найменування знову створеної фірми, або повністю підходять відкриті КВЕДи під види деяльності комерсанта чи,  у випадку якщо планується укладання контракту, а компанія повинна бути надійною та мати позитивне резюме.

Як на практиці відбувається купівля готового бизнесу?

В першу чергу, що необхідно перевірити покупцеві, це аудит фірми, оскільки купуючи вже діюче підприємство, Ви берете його з пакетом тих прав і обов’язків, які були вже сформовані в діяльності, яка здійснювалася до придбання. Тому наполегливо рекомендуємо в даній ситуації не економити на проведенні ретельної аудиторської перевірки, історії, пені, штрафів, заборгованостей перед контрагентами, що в подальшому позначиться на позитивній роботі вашої компанії. Компанії, які пропонує FAKTORIA, є або новоствореними, або підприємствами, які вже здійснюють діяльність з позитивною історією, діючими податковими адресами, без податкових штрафів, пені та заборгованостей. Згідно з результатами, проведеного незалежного аналітичного опитування з продажу фірм і підприємців, досвідчених і початківців: 84 з 100 опитаних респондентів упевнені в тому, що купівля готового ТОВ – найоптимальніший старт як для нового бізнесу, так і для реновації старого. Створення ж або придбання готового бізнесу можна порівняти з будівництвом або придбанням будинку, оскільки для того що б побудувати будинок, Вам необхідно закласти фундамент, підготувати дозвільну документацію, пройти узгодження в різних інстанціях, закупити будівельні матеріали, найняти робітників.

Чи не логічніше буде купити готовий будинок?

Приблизно таким же чином відбувається процес створення власної справи. Вам необхідно буде визначитися з найменуванням та видами діяльності, пройти процедуру реєстрації, постановку в податковому органі, витратити масу часу і сил. Купуючи власну справу, комерсант може вже з наступного дня після реєстрації і постановки на податковий облік може вести свій бізнес, укладати угоди і т.д. На практиці особливою успішністю користуються ТОВ, власники яких мають стартовий капітал, позитивну кредитну історію, а також розвинену клієнтську базу. На сьогоднішній день нашими клієнтами (які цікавляться купівлею або продажем фірм) є фінансисти, маркетологи, молоді підприємці, а також учасники великого бізнесу, які вже не один десяток років здійснюють комерційну діяльність. Неодноразово нами були реалізовані фірми, що беруть участь в процесі поглинання, так як зі слів опитаних фінансистів даний процес дозволяє «вдихнути» молоді сили в старий бізнес. І для молодих підприємців продаж відомої фірми – вигідний старт.

Підприємства на продаж поділяють на новостворені (діяльність не здійснювалась) та підприємства з історією (велася діяльність).
замовити послугу

ТЕРМІН ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЇ СКЛАДАЄ 2-3 ДНІ

Документи, необхідні для покупки ТОВ та проведення перереєстрації:

  1. Паспортні дані директора та ідентифікаційний номер платника податків;
  2. Паспортні дані директора та ідентифікаційний номер платника податків засновників, а також процентне співвідношення часток;
  3. Адреса фірми (в разі зміни);
  4. Назва компанії (в разі зміни);
  5. Розмір статутного капіталу (у разі зміни);
  6. Види діяльності;
  7. Контактні дані.

Вартість готового ТОВ без історії з ПДВ становить – 2500 грн.

Вартість ТОВ з історією або ліцензією уточнюйте у наших фахівців.

Послуга по перереєстрації становить – 6500 гривень «під ключ».

Купівля готового бізнесу, минулого процес реєстрації, є законною і легітимною операцією, процес якої регулюється чинним законодавством. Параметри компанії, яка виставлена на продаж, можуть бути різними. Але всі вони є повноцінними юридичними особами, можуть брати участь в ринкових відносинах.

Як купити фірму? Готові підприємство ТОВ (ТОВ) в Україні

guest
1 Комментарий
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Сергій
Сергій
4 роки тому

Здравствуйте! нужны ООО с НДС в Киев в Шевченковском, Голосеевском и Святошинском р-н. НДС с 01.05.2018. Если есть в наличии то прикрепите список (код ЭДРПОУ и стоимость) в ответ на письмо.

067 281-10-88
073-281-10-88