Главная » Бухгалтерські послуги » Грамотно складена нульва звітність

Грамотно складена нульва звітність

Українське законодавство передбачає надання звітності в податкову інспекцію, державну статистику, пенсійний фонд та в інші фонди для всіх організацій, навіть якщо діяльність не ведеться протягом певного податкового періоду. Компанія Факторія Київ  заощадить Ваш час, пропонуючи скористатися послугою «складання нульової звітності і здача даних». Ви можете замовити дану послугу в комплексі з іншими послугами.

Необхідно разове складання звітності? Звертайтеся до менеджерів компанії  Факторія Київ безпосередньо для оформлення замовлення.


 нульва звітністьЩО ТАКЕ НУЛЬОВА ЗВІТНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА


Перелік бухгалтерської звітності підприємства, що не здійснює фінансово-господарську діяльність у звітному періоді, називається нульовим балансом. Скласти нульову звітність зобов’язані всі компанії з відсутньою господарською діяльністю, що не мають руху і списання коштів по розрахунковому счету. Нульова звітність буде складена при наявності копій наступних документів:

  • Виписка про реєстрацію.
  • При наявності: повідомлення про спрощену систему оподаткування.
  • Звітність за попередні періоди, якщо така мала місце бути.
  • Складений штатний розклад.
  • Банківські реквізити і розрахункові рахунки.
    Достовірні довідки з банку про те, що на рахунку Вашої компанії немає і не проводилося рух грошових коштів. Підтвердження про те, що не провадилося нарахування заробітної плати. Якщо ж такі дії були зроблені, надайте банківські виписки за даний період.

Замовляйте бухгалтерські послуги у профессіоналів. Спеціалісти  Факторія Київ завжди допоможуть вам!

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі