Ініціативний аудит

Ініціативний аудит юридичної особи

Аудиторські послуги Факторія Київ Ініціатівний аудит – це аудит за спеціальним завданням, узгодженим з Клієнтом. Спрямований на перевірку визначених Клієнтом питань, безпосередньо пов’язаних з фінансово-господарською діяльністю підприємства, а також на перевірку дотримання певних процедур, норм і правил.

Ініціативна аудиторська перевірка проводитися для виявлення недоліків ведення бухгалтерського обліку, складання звітності та оподаткування, для проведення аналізу фінансового стану організації і для розробки рекомендацій щодо підвищення ефективності діяльності підприємства.

Ініціативний аудит необхідний у таких випадках:

 • пряма вказівка на проведення аудиту в установчих документах;
 • зміна керівництва;
 • зміна бухгалтера або ключових фігур в бухгалтерії;
 • істотні зміни в законодавстві;
 • невпевненість бухгалтера в правильності ведення бухгалтерського обліку і податкових розрахунків;
 • отримання кредиту;
 • бажання власників упевнитися в правильності ведення бухгалтерського, фінансового обліку;
 • оцінка рентабельності вкладень.

Несвоєчасне звернення до аудитора призводить до великих фінансових витрат і вимагає проведення форс-мажорних заходів, що в підсумку обертається незапланованими збитками для підприємства. Своєчасно проведений ініціативний аудит дозволяє уникнути цих збитків, як у справжньому, так і в майбутньому.

При укладанні договору на здійснення ініціативного аудиту складається додаткова аудиторський завдання, яке є невід’ємною частиною договору на надання послуг і може передбачати:

 • детальне опрацювання правильності розрахунків з бюджетом;
 • перевірку окремих статей фінансово-бухгалтерської звітності;
 • здійснення ревізії майна і зобов’язань;
 • експертизу господарських договорів, трудових договорів;
 • експертизу стану дебіторської і кредиторської заборгованості, а також інші пункти завдання за погодженням із замовником.

Результати ініціативної аудиторської перевірки оформляються у вигляді письмового звіту, що надається аудиторською організацією на адресу Замовника.

Звіт складається відповідно до діючих правил аудиторської діяльності та методиками, розробленими компанією Факторія Київ.

Звіт є конфіденційним документом, призначеним для використання тільки виконавчим органом організації-замовника.

Наші клієнти Про нас
Игорь Иванович
ООО Голден Солюшен
Раніше вже працювали з компанією Факторія Київ, але це були разові юридичні послуги. Але після того як пішов головний бухгалтер, ми відразу вирішили звернутися на аутсорсинг. І не прогадали! Полегшили собі життя в рази. До того ж професіоналізм у них на першому місці.
Анна Коваленко
Комерційний директор
Була складна ситуація з другим співзасновником. Юристи Факторія Київ допомогли вирішити питання вигідно для обох сторін конфлікту. Величезне спасибі!
ЛАРИСА МОСКАЛЬЧУК
Салон красоты
Звернулися до фахівців Факторія Київ для закриття року по ФОПу. Все підготували швидко, показали де ми допустили помилки з книгою доходів. Спасибі! рекомендую
ИЛОНА ВАЩУК
Дизайнер
Рішення про реєстрацію ТОВ самостійно привела нас спочатку на сайт юристів, але в підсумку прийшли до висновку що потрібен буде нам в подальшому і грамотний бухгалтер, тому по акції знайшли для себе хороших партнерів
ТИМОФЕЙ МАТВИЕНКО
Главный партнер
Не склалися стосунки з іншої бухгалтерської фірмою через непрофесіоналізм, і вирішили взяти штатного бухгалтера. У підсумку через кризу довелося відмовитися і від цієї ідеї, тому що потрібен був досвідчений чоловік, який знайомий з виробництвом і зовнішньоекономічною діяльністю. Фахівців Факторії Київ порадив знайомий. Чи задоволені співпрацею вже більше року працюємо разом.
ТАТЬЯНА
Дизайнер
Вирішила піти з роботи і працювати на себе. Допомогли швидко все оформити і закрити старий ФОП. Проконсультували по податках безкоштовно, а головне якісно і детально все розповіли. Спасибі!
АНДРЕЙ
КПВ Строй
Закінчилася стара ліцензія, а потрібна була терміново будівельна компанія. Підібрали нову будівельну фірму з потрібними переліком будівельних робіт. Спасибі!
ОЛЕГ ЯКИМЕНКО
Ком Строй
Швидко допомоглі отріматі ліцензію. Рекомендую!