Кадровий облік

Ведення кадрового обліку на підприємстві

Всім відома фраза: «Кадри вирішують все». Ми говоримо, що правильні кадри вирішують все!

Ведення кадрового діловодства це трудомісткий, тривалий процес, який дуже зарегульований нормами трудового законодавства, що постійно змінюється. Правильне кадрове діловодство захистить бізнес від контролюючих органів і допоможе при вирішенні трудових спорів.

Зателефонуйте нам - ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання

Наша Аутсорсингова компанія Факторія Київ надає комплексні послуги з ведення кадрового обліку, які включають:

— юридичний аудит кадрової документації з пропозиціями щодо усунення недоліків і консультуванням; - оформлення звільнення і прийому працівників; - облік робочого часу і відпусток; - підготовка наказів, положень, інструкцій; - укладення трудових договорів, договорів про конфіденційність і договорів про матеріальну відповідальності - облік трудових книжок; - перевірка правильності нарахування зарплат.

кадровый учет киев

 Результат, який ми гарантуємо: - професійне ведення кадрового обліку, включаючи оформлення наказів та інших кадрових документів; - консультування з усіх питань, що належать до кадрової роботи, що придасть впевненості в рішеннях; - аудит кадрового обліку та кадрової документації для усунення помилок; - зменшення ризиків, пов'язаних з відповідальністю за порушення трудового законодавства і фінансовими санкціями.

Крім того, Ваша компанія отримає постійну юридичну підтримку у вигляді консультацій по трудовому, господарському та податкового права. Вибравши нас, Ви отримаєте кадровика і юриста в одній компанії. Будемо раді зустрітися в нашому офісі в Києві або запропонувати послуги юриста дистанційно.

Кадровий облік
Наші клієнти Про нас
Игорь Иванович
ООО Голден Солюшен
Раніше вже працювали з компанією Факторія Київ, але це були разові юридичні послуги. Але після того як пішов головний бухгалтер, ми відразу вирішили звернутися на аутсорсинг. І не прогадали! Полегшили собі життя в рази. До того ж професіоналізм у них на першому місці.
Анна Коваленко
Комерційний директор
Була складна ситуація з другим співзасновником. Юристи Факторія Київ допомогли вирішити питання вигідно для обох сторін конфлікту. Величезне спасибі!
ЛАРИСА МОСКАЛЬЧУК
Салон красоты
Звернулися до фахівців Факторія Київ для закриття року по ФОПу. Все підготували швидко, показали де ми допустили помилки з книгою доходів. Спасибі! рекомендую
ИЛОНА ВАЩУК
Дизайнер
Рішення про реєстрацію ТОВ самостійно привела нас спочатку на сайт юристів, але в підсумку прийшли до висновку що потрібен буде нам в подальшому і грамотний бухгалтер, тому по акції знайшли для себе хороших партнерів
ТИМОФЕЙ МАТВИЕНКО
Главный партнер
Не склалися стосунки з іншої бухгалтерської фірмою через непрофесіоналізм, і вирішили взяти штатного бухгалтера. У підсумку через кризу довелося відмовитися і від цієї ідеї, тому що потрібен був досвідчений чоловік, який знайомий з виробництвом і зовнішньоекономічною діяльністю. Фахівців Факторії Київ порадив знайомий. Чи задоволені співпрацею вже більше року працюємо разом.
ТАТЬЯНА
Дизайнер
Вирішила піти з роботи і працювати на себе. Допомогли швидко все оформити і закрити старий ФОП. Проконсультували по податках безкоштовно, а головне якісно і детально все розповіли. Спасибі!
АНДРЕЙ
КПВ Строй
Закінчилася стара ліцензія, а потрібна була терміново будівельна компанія. Підібрали нову будівельну фірму з потрібними переліком будівельних робіт. Спасибі!
ОЛЕГ ЯКИМЕНКО
Ком Строй
Швидко допомоглі отріматі ліцензію. Рекомендую!