Консультація бухгалтера

Консультація бухгалтера.

Бухгалтерська консультація від професіоналів.

Бухгалтерська консультація або консультація бухгалтера – це платна послуга фізичній або юридичній особі від приватного бухгалтера, але частіше від консалтингової компанії, яка надає бухгалтерські послуги. Основні питання бухгалтерської консультації стосуються точного вибору системи оподаткування для ведення підприємницької діяльності; загальної картини податкового клімату в країні; розміру податкових ставок та термінів подання звітності.

бухгалтерські послугиКонсалтингова компанія Faktoria Kiev багато років працює в області ведення бухгалтерського та податкового обліку. Наші фахівці досвідчені бухгалтери пройшли загартування часом і зміною податкового законодавства. Ми надаємо якісні бухгалтерські послуги та консультації.

Бухгалтерська консультація по податках. Якщо вам необхідна консультація бухгалтера за видами оподаткування – телефонуйте за номером телефону нашої компанії і замовляйте послугу вже на сьогодні! Ми розповімо вам, які є види оподаткування, податкові ставки для цікавить вас форми діяльності компанії.

Консультація бухгалтера за звітами. Кожному підприємцю або юридичній особі необхідно звітувати перед державою про господарську діяльність. Звітує перед державою суб’єкт господарювання у вигляді подачі звітів в електронному вигляді у встановлені терміни. Замовляючи бухгалтерську консультацію, в нашій компанії, про звіти цікавить вас виду діяльності та системи оподаткування, ви отримаєте вичерпну інформацію про види звітів і терміни їх подачі в фіскальні органи України.

Бухгалтерська консультація щодо оптимізації виплати податків. Це вид бухгалтерської консультації, який допоможе скоротити виплати податків до держбюджету шляхом використання нормативної бази Податкового кодексу України. Існують механізми, прописані в податковому кодексі, які голосно не афішуються, але вони є і їх можна використовувати. Дані лазівки існують або через швидку верстки кодексу або для того, щоб їх можна було використовувати людям, для яких ці лазівки створювалися.

Під кожен вид діяльності компанії необхідна певна система оподаткування. Вибравши невірне оподаткування можна втратити клієнта, який не захоче переплачувати і втрачати гроші або ж ви будете витрачати зайві гроші на виплату податків.

Консалтингова компанія Faktoria Kiev професійно надає бухгалтерські послуги. Ми будемо раді бачити вас в Спіка наших клієнтів. Звертайтеся – будемо раді допомогти!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *