Консультація бухгалтера

Бухгалтерська консультація від професіоналів

Бухгалтерська консультація або консультація бухгалтера – це платна послуга фізичній або юридичній особі від приватного бухгалтера, але частіше від консалтингової компанії, яка надає бухгалтерські послуги. Основні питання бухгалтерської консультації стосуються точного вибору системи оподаткування для ведення підприємницької діяльності; загальної картини податкового клімату в країні; розміру податкових ставок та термінів подання звітності.

Зателефонуйте нам - ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання

Консалтингова компанія Faktoria Kiev багато років працює в області ведення бухгалтерського та податкового обліку. Наші фахівці досвідчені бухгалтери та пройшли загартування часом і зміною податкового законодавства. Ми надаємо якісні бухгалтерські послуги та консультації.

Бухгалтерська консультація по податках. Якщо вам необхідна консультація бухгалтера за видами оподаткування – телефонуйте за номером телефону нашої компанії і замовляйте послугу вже на сьогодні! Ми розповімо вам, які є види оподаткування, податкові ставки для цікавить вас форми діяльності компанії.

Консультація бухгалтера по звітам. Кожному підприємцю або юридичній особі необхідно звітувати перед державою про господарську діяльність. Звітує перед державою суб'єкт господарювання у вигляді подачі звітів в електронному вигляді у встановлені терміни. Замовляючи бухгалтерську консультацію в нашій компанії про звіти, цікавого для Вас виду діяльності та системи оподаткування, ви отримаєте вичерпну інформацію про види звітів і терміни їх подачі в фіскальні органи України.

Бухгалтерська консультація по законному скороченню і оптимізації виплати податків. Це вид бухгалтерської консультації, який допоможе мінімізувати виплати податків до держбюджету шляхом використання нормативної бази Податкового кодексу України. Існують механізми, прописані в податковому кодексі, які голосно не афішуються, але вони є і їх можна використовувати. Дані лазівки існують або через швидку верстки кодексу або для того, щоб їх можна було використовувати людям, для яких ці лазівки створювалися.

Під кожен вид діяльності компанії необхідна певна система оподаткування. Вибравши невірне оподаткування можна втратити клієнта, який не захоче переплачувати і втрачати гроші або ж ви будете витрачати зайві гроші на виплату податків.

Консалтингова компанія Faktoria Kiev професійно надає бухгалтерські послуги. Ми будемо раді бачити вас в списку наших клієнтів. Звертайтеся - будемо раді допомогти!

Наші клієнти Про нас
Игорь Иванович
ООО Голден Солюшен
Ранее уже работали с компанией Фактория Киев, но это были разовые юридические услуги. Но после того как ушел главный бухгалтер, мы сразу решили обратиться на аутсорсинг. И не прогадали! Облегчили себе жизнь в разы. К тому же профессионализм у них на первом месте.
Анна Коваленко
Комерційний директор
Була складна ситуація з другим співзасновником. Юристи Факторія Київ допомогли вирішити питання вигідно для обох сторін конфлікту. Величезне спасибі!
АЛЛА АЛЕКСЕЕНКО
Салон красоты
Обратились к специалистам Фактория Киев для закрытия года по ФОПу. Все подготовили быстро, показали где мы допустили ошибки с книгой доходов. Спасибо! Рекомендую
ИЛОНА ВАЩУК
Дизайнер
Решение о регистрация ООО самостоятельно привела нас сначала на сайт юристов, но в итоге пришли к выводу что нужен будет нам в дальнейшем и грамотный бухгалтер, потому по акции нашли для себя хороших партнеров
ТИМОФЕЙ МАТВИЕНКО
Главный партнер
Не сложились отношения с другой бухгалтерской фирмой из-за непрофессионализма, и решили взять штатного бухгалтера. В итоге из-за кризиса пришлось отказаться и от этой идеи, так как нужен был опытный человек, который знаком с производством и внешнеэкономической деятельностью. Специалистов Фактории Киев посоветовал знакомый. Довольны сотрудничеством уже больше года работаем вместе.
ТАТЬЯНА
Дизайнер
Решила уйти с работы и работать на себя. Помогли быстро все оформить и закрыть старый ФОП. Проконсультировали по налогам бесплатно, а главное качественно и подробно все рассказали. Спасибо!
ИВАН СЕРГЕЕВИЧ
КПВ Строй
Закончилась старая лицензия, а нужна была срочно строительная компания. Подобрали новую строительную фирму с нужными перечнем строительных работ. Спасибо!
ОЛЕГ ЯКИМЕНКО
Ком Строй
Швидко допомогли отримати ліцензію. Рекомендую!
картины бухгалтера,скорочення консультацыя юриста,консультації з питань бухгалтерського та податкового обліку,консалтінгова компанія з бухгалтерських послуг,бухгалтерські консультації офіс