Главная » Консультація бухгалтера

Консультація бухгалтера

Бухгалтерська консультація від професіоналів

Бухгалтерська консультація або консультація бухгалтера – це платна послуга фізичній або юридичній особі від приватного бухгалтера, але частіше від консалтингової компанії, яка надає бухгалтерські послуги. Основні питання бухгалтерської консультації стосуються точного вибору системи оподаткування для ведення підприємницької діяльності; загальної картини податкового клімату в країні; розміру податкових ставок та термінів подання звітності.

Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання

Консалтингова компанія Faktoria Kiev багато років працює в області ведення бухгалтерського та податкового обліку. Наші фахівці досвідчені бухгалтери та пройшли загартування часом і зміною податкового законодавства. Ми надаємо якісні бухгалтерські послуги та консультації.

Бухгалтерська консультація по податках. Якщо вам необхідна консультація бухгалтера за видами оподаткування – телефонуйте за номером телефону нашої компанії і замовляйте послугу вже на сьогодні! Ми розповімо вам, які є види оподаткування, податкові ставки для цікавить вас форми діяльності компанії.

Укладаючи договір на бухгалтерські послуги з компанією Факторія Київ ви отримуєте не тільки висококласних фахівців для подачі звітності та нарахування заробітної плати, а також завжди можете отримувати якісні консультації по оптимізації оподаткування законними способами і також оптимізації ведення господарської діяльності підприємства.
замовити послугу

Консультація бухгалтера по звітам. Кожному підприємцю або юридичній особі необхідно звітувати перед державою про господарську діяльність. Звітує перед державою суб’єкт господарювання у вигляді подачі звітів в електронному вигляді у встановлені терміни. Замовляючи бухгалтерську консультацію в нашій компанії про звіти, цікавого для Вас виду діяльності та системи оподаткування, ви отримаєте вичерпну інформацію про види звітів і терміни їх подачі в фіскальні органи України.

Все про бухгалтерську консультацію в одному відео

Бухгалтерська консультація по законному скороченню і оптимізації виплати податків. Це вид бухгалтерської консультації, який допоможе мінімізувати виплати податків до держбюджету шляхом використання нормативної бази Податкового кодексу України. Існують механізми, прописані в податковому кодексі, які голосно не афішуються, але вони є і їх можна використовувати. Дані лазівки існують або через швидку верстки кодексу або для того, щоб їх можна було використовувати людям, для яких ці лазівки створювалися.

Під кожен вид діяльності компанії необхідна певна система оподаткування. Вибравши невірне оподаткування можна втратити клієнта, який не захоче переплачувати і втрачати гроші або ж ви будете витрачати зайві гроші на виплату податків.

Консалтингова компанія Faktoria Kiev професійно надає бухгалтерські послуги. Ми будемо раді бачити вас в списку наших клієнтів. Звертайтеся – будемо раді допомогти!

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі