Главная » Ліцензування » Купити будівельну компанію Україна

Купити будівельну компанію Україна

Купити будівельну компанію Україна ціна від 899 у.о.

Сучасна структура бізнес-простору досить складна, що ж означає покупка існуючої компанії? В першу чергу, така можливість дозволяє отримати вже готову компанію і починати отримувати заробіток вже буквально через кілька днів після оформлення угоди. Всі умови, які диктуються сучасним світом бізнесу, зобов’язують підприємця розпоряджатися своїм часом максимально раціонально, адже час є єдиним ресурсом, який неможливо заповнити. Навіть фінанси можна в наступному повернути, після чергової вигідної угоди. Також можна повернути власний авторитет, який був втрачений через безглузду випадковість. Однак саме час, втрачається безповоротно.

Купити будівельну компанію в Україні або зареєструвати нову?

купити будывельну компаныю сс2 сс3У зв’язку з чим, при підставі нового справи, губиться велика кількість часу? В першу чергу це безпосередньо пов’язано з тим, що підстава нового бізнесу пов’язано з великою кількістю бюрократичних зволікань. При створенні фірми потрібно в обов’язковому порядку пройти етапи ліцензування та реєстрації. Якщо не вдаватися в дрібні деталі, тоді варто відзначити, що найчастіше такі два етапи зазвичай можуть займати від півроку і більше. Для початку потрібно зібрати великий пакет документації, після чого подати її в компетентні органи і дуже довго чекати позитивної відповіді. При цьому важливо розуміти, що конкуруючі фірми в цей час максимально просуваються і роблять велику кількість вигідних кроків, на тлі яких ваша стартова позиція може виявитися абсолютно невигідною.
Наступним аспектом, на який потрібно звернути увагу є те, що покупка будівельної компанії максимально знижує ступінь ризику. При покупці готової будівельної компанії з’являється перевірена концепція розвитку бізнесу, яка напевно вже змогла заявити про свою ефективності та дієздатності. При цьому підприємець розуміє, що він набуває і вкладає свої фінанси в максимально працездатне підприємство. У випадку з тільки що відкрилася компанією, таких висновків зробити неможливо. Концепція компанії залежить не тільки від прагнень керівника і його можливостей, а й від того, що саме затребуване на ринку на сьогоднішній день. Передбачити якісь зміни ринку просто неможливо. Вже існуюча компанія менш залежна від коливань, які відбуваються на ринку, вона вже пройшла стартові проблеми, тому не настільки вразлива до будь-яких проблем.
Ну і нарешті, основною перевагою є те, що вже існуюча компанія вже засвічена на ринку і має певний авторитет серед конкурентів. Простіше кажучи, вже готова будівельна компанія має власне популярне назва і аудиторію, яка зацікавлена ​​у співпраці з вами. Також варто згадати про те, що компанія вже має професійні зв’язки.

Замовте готову будівельну ліцензію зараз

Якими ж шляхами варто піти для того, щоб купити вже готову будівельну компанію в Україні?

Найпростішим і обґрунтованим методом є покупка вже існуючої компанії за допомогою нашої юридичної компанії, яка діє на законних підставах. Етап переоформлення може зайняти до декількох днів, після чого вам буде доступний вже готовий бізнес, яким ви зможете розпоряджатися на свій розсуд. Ми гарантуємо, що процедура буде відбуватися повністю на законних підставах, і буде абсолютно прозорою. Купівля готової компанії є оптимальним рішенням, яке підійде для будь-якого підприємця, який цінує свій час.

Як відбувається процедура покупки готової будівельної компанії?
Фахівці нашої компанії збирають пакет необхідної документації, яка буде потрібно для переоформлення. У такий пакет входять:

  • Оновлена ​​редакція статуту фірми;
  • Договір купівлі-продажу всіх корпоративних прав на компанію;
  • Протокол з зборів засновників фірми;
  • Наказ про те, хто є новим директором компанії;
  • Реєстраційні форми та бланки, за допомогою яких вносяться зміни до реєстру.

Також важливо відзначити, що будівельна ліцензія не має будь-яких згадок про те, хто є безпосереднім власником або керівником. Тому при зміні керівництва не буде потрібно вносити додаткові зміни, крім тих випадків, коли змінюється назва фірми.

З яких причин вигідніше купити вже готову компанію?
Купівля будівельної компанії, яка вже зуміла зарекомендувати себе на будівельному ринку – це дійсно ідеальний вихід для тих, хто цінує свій час і не хоче витрачати його даремно.
За допомогою наших фахівців вам не буде потрібно витрачати багато часу, оформлення здійснюється за кілька днів. Крім того, вам не потрібно витрачати час на те, щоб отримати ПДВ, тобто зможете заощадити мінімум місяць часу. Також звертаємо Вашу увагу, що ми працюємо як по Києву, так і по всій території України (включаючи Львів, Одеса, Дніпро, Харків та інші міста України).
для отримання  ліцензії на проведення будівельних робіт, необхідно розуміти, що оформлення здійснюється в першу і третю п’ятницю кожного місяця, плюс буде потрібно кілька тижнів для того, щоб отримати бланк будівельної ліцензії. Якщо виконати прості розрахунки, то можна відзначити, що може знадобитися мінімум два місяці для того, щоб виконати реєстрацію компанії, а також оформити ПДВ.

Замовте послугу “Купити будівельну компанію Україна” зараз –

телефонуйте