Главная » Бізнес "під ключ" / Продаж фірм » Купівля оборотних компаній

Купівля оборотних компаній

Покупка оборотных компаний

Купівля оборотних компаній, які особливості таких угод?
Шукайте компанію з гарною репутацією і історією. Для укладення вигідного контракту або участі в торгах Вам терміново необхідно купити готову фірму з великим оборотом. З позитивною податковою репутацією або раніше діяла на ринку?

Як правило для партнерів і колег по бізнесу, репутація підприємства грає як з психологічної, так і з інвестиційної точки зору важливу роль. Викликаючи довіру і впевненість у завтрашньому дні при спільній співпраці. Так само важливу роль відіграє можливість укладення вигідного контракту в найкоротші терміни або можливість брати участь в державних закупівлях. Купівля готової компанії з історією дозволяє нашим партнерам дає можливість здійснювати фінансово-господарську діяльність в найкоротші терміни. Під компанією з оборотами слід розуміти підприємство, яке здійснювало операції по рахунках, подавала податкову звітність.

Компанія «Факторія» пропонує нашим партнерам, підприємства:

 • з нульовим балансом;
 • з оборотом;
 • готові компанії з діючою ліцензією або допусками;
 • з розрахунковим рахунком;
 • без розрахункового рахунку;
 • з юридичною адресою;
 • з директором (за бажанням клієнта);
 • без юридичної адреси (при оформленні документів клієнт змінює юридичну адресу).
Фахівці «Факторія» завжди готові допомогти нашим замовникам з підбором бажаного варіанту покупки підприємства з відповідними параметрами. Що в свою чергу допоможе забезпечити кращі умови для старту нового бізнесу.

Співпрацюючи з нами Ви безсумнівно отримуєте:

 • прозорість і безпеку угоди;
 • оперативність в підготовки документів для оформлення фірми на замовника;
 • підбір продукту під вимоги замовника;
 • повний юридичний супровід;
 • можливість здійснення фінансово-господарської діяльності в найкоротші терміни.

Преимущества

Купівля оборотних компаній (готового бізнесу з оборотом), переваги:

По-перше, економія часу, адже купуючи бізнес з оборотом Ви позбавите себе від турбот, пов’язаних з проведенням реєстраційних дій, оформленням документів, підготовкою статутних документів, їх реєстрацією, отриманням ліцензій або допусків. Ви отримуєте готову компанію з готовим статутом, сформованим статутним фондом, історією і оборотами діяльності, а також позитивною податковою історією. Таким чином Ви отримуєте можливість швидкого старту в розвитку власного бізнесу;

По-друге, компанії, які мають позитивну історію викликають довіру і повагу з боку партнерів по бізнесу, що безсумнівно принесе свої плоди при спільній роботі;

По-третє, можливість брати участь в тендерах і аукціонах, а також ви отримуєте швидку можливість укладення угод;

По-четверте, перед замовником відкривається можливість в отриманні кредитів і укладення договорів лізингу, так як банки набагато охочіше надають кредити на розвиток підприємствам, які добре зарекомендували себе на ринку або тим, які не перший день здійснюють свою діяльність.

Вартість послуги перереєстрації становить 5500 гривень “під ключ” (в ціну входить: підготовка документів, нотаріальне завірення документів, державні платежі. Вибачення в ЄДР, повідомлення в податкову, виготовлення нової печатки).

Замовнику необхідно надати:

 1. Інформацію по директору
 2. Дані щодо засновників та їх процентне співвідношення часток
 3. Адреса фірми (в разі зміни)
 4. Назва компанії (в разі зміни)
 5. Розмір статутного капіталу (за бажанням клієнта в разі збільшення)
 6. Види діяльності, якими компанія планує займатися.
 7. Контактні номери телефонів.

Підходьте відповідально до вибору свого бізнесу. Вибирайте перевірених партнерів, і пам’ятайте, що успіх і якість роботи Вашого бізнесу починається з його вибору, а ми пропонуємо тільки ті підприємства, які пройшли ретельну перевірку з повним аудитом фінансово-господарської діяльності.

Наші фахівці із задоволенням підберуть Вам підприємство під вимоги замовника. Для цього заповніть форму, і наші фахівці зв’яжуться з Вами найближчим часом.