Главная » Бізнес "під ключ" / Продаж фірм » Купівля-продаж бізнесу

Купівля-продаж бізнесу

Зміна директора

КУПІВЛЯ-ПРОДАЖ ЧАСТКИ В ТОВ В 2020 РОЦІ 

ДОПОМОЖЕМО ШВИДКО КУПИТИ/ПРОДАТИ ВАШІ ЧАСТКИ В ТОВ В КИЄВІ ЗА ДВА ДНІ

ДЛЯ ЦЬОГО ВАМ ТРЕБА ЗРОБИТИ ДВА ПРОСТИХ КРОКИ:

 • зв’язатися з нами через засоби зв’язку, вказаними на цьому сайті; (ліворуч кнопка дзвінка)
 • після зв’язку з нашим менеджером, скинути ідентифікаційний код/ЄДРПОУ підприємства, паспортні дані та ідентифікаційний код/РНОКПП учасника/ів товариства/майбутніх учасників

АЛГОРИТМ НАШИХ ДІЙ ПІСЛЯ ЦЬОГО ВАШОГО ЗВЕРНЕННЯ:

 1. Організовуємо для Вас швидкий пошук покупця (резидента України), якщо покупець не з Вашої сторони;
 2. Впродовж двох годин готуємо пакет документів для купівлі-продажу корпоративних прав згідно чинного законодавсва України, в який входять: договір купівлі-продажу частки, акт приймання-передачі частки, протокол/рішення учасників/а (враховуючи зміни керівника, місцезнаходження), нова редакція статуту товариства, 
 3. Заповнюємо необхідні форми для внесення змін до відомостей про юридичну особу, змін до відомостей про розмір статутного капіталу, розміри часток у статутному капіталі чи склад учасників товариства з обмеженою відповідальністю;
 4. Домовляємося про зустріч у нотаріуса та вносимо зміни в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (ЄДР), які набувають чинності через два-три дні.

ЦІНОВА ПОЛІТИКА ЗА ПОСЛУГИ:

від 8 500, 00 грн.

Купівля-продаж частки, враховуючи, що покупця знайдемо нашими зусиллями

Послуги нотаріуса та реєстраційний збір включені в ціну послуг

від 00, 00 грн.

Купівля-продаж частки, враховуючи, що покупець з Вашої сторони

Послуги нотаріуса та реєстраційний збір включені в ціну послуг

від 00, 00 грн.

Ліквідація 

Штрафні санкції та інші витрати сплачуються окремо

від 00, 00 грн.

Банкротство

Всі витрати сплачуються окремо

В ЯКИХ ВИПАДКАХ АКТУАЛЬНИЙ ПРОДАЖ КОРПОРАТИВНИХ ПРАВ

 • Бізнес виявився неприбутковим
 • Місії/цілі/спосіб життя партнерів не співпадають
 • Вам необхідно терміново покинути країну
 • Зареєстрували фірму, а господарську діяльність не проводите
 • Будь-які інші випадки, не заборонені чинним законодавством України

Увага для власників бізнесу! Якщо учасник товариства знаходиться в списку Єдиного реєстру боржників (https://erb.minjust.gov.ua), продати свою частку в статутному капіталі товариства та провести реєстраційні дії змін в ЄДР такому випадку буде не можливо!  

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

 • Термін «ліквідація товариства» зустрічається в Цивільному кодексі України, в Господарському кодексі України, в Законі України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» та під яким розуміється внесення запису про припинення юридичної особи в ЄДР, після чого підприємство перестає існувати. При ліквідації, підприємство проходить відповідні етапи. Строки процесу ліквідації тривають від двох місяців та довше.
 • Товариство з обмеженою відповідальністю може також припинятися в результаті реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації. У разі реорганізації юридичних осіб майно, права та обов’язки переходять до правонаступників.
 • З 01.02.2020 року вступив в силу Кодекс України з процедур банкрутсва, де банкрутством – визнана господарським судом неспроможність боржника відновити свою платоспроможність за допомогою процедури санації та реструктуризації і погасити встановлені у порядку, визначеному Кодексом України з процедур банкрутсва, грошові вимоги кредиторів інакше, ніж через застосування ліквідаційної процедури.
 • Купівля/продаж частки в статутному капіталі товариства або банкрутство товариства та ліквідація товариства є різними поняттями!

Наші юристи професійно та грамотно проконсультують Вас з будь-яких вищеперелічених питань через засоби зв’язку, вказаними на цьому сайті

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі