Главная » Ліцензування » Купити будівельну ліцензію CC2

Купити будівельну ліцензію CC2

Чинне законодавство України передбачає порядок визначення ступеня складності зведення будівельних об’єктів, в залежності від можливих наслідків їх експлуатації. Якщо наслідки вважаються середніми, тобто відповідають 3-й і 4-ї категорії складності, для їх зведення необхідно оформити будівельну ліцензію CC2.

Компанія “Факторія” пропонує оформлення будівельної ліцензії CC2 під ключ. Ми забезпечимо повний правовий супровід: від консультування до отримання документа на руки представнику фірми. Всі дії відбуваються в найкоротші терміни і на вигідних умовах.

Как купить строительную лицензию CC2 

Щоб отримати будівельну ліцензію CC2, потрібно буде звернутися в Державну архітектурно-Будівельну Інспекцію (ДАБІ) із заявою за встановленою формою.

До нього слід додати ряд паперів:

  • перелік робіт, які будуть виконуватися фірмою;
  • відомості про склад працівників та їх кваліфікації;
  • реєстраційні документи на юридичну особу.

Потрібно знати, що купити будівельну ліцензію CC2 не вийде, вона видається лише за умови відповідності організації ряду вимог.

Заява розглядається протягом 10 днів від дати її подання.

Ціна будівельної ліцензії СС2 залежить від переліку робіт, які буде проводити фірма. Звертайтеся до нас за консультацією. Ми попередньо розрахуємо вартість кінцевого результату, включаючи наші послуги і розмір збору на користь держави.

Термін дії документа

Якщо організація оформляє ліцензію в перший раз, то термін її дії складе 3 роки. При повторному отриманні можна оформити документ вже на 5 років.

Видають один екземпляр, але при наявності у фірми структурних підрозділів (філій), можуть бути видані і завірені копії.

Що міститься в ліцензії

Документ обов’язково повинен містити:

  • найменування органу, який його видав;
  • повні реквізити фірми, яка його отримує;
  • види діяльності, які має право здійснювати організація;
  • номер ліцензії та дату її видачі;
  • термін дії документа.

У ліцензії вказується про наявність додатка, яке містить перелік доступних організації робіт.

Компанія “Факторія” допоможе в оформленні будівельної ліцензії CC2 під ключ. Ми проаналізуємо вашу ситуацію, допоможемо з підбором паперів та оформленням заяви, проконсультуємо з усіх питань. Звертаючись до нас, ви отримуєте якісні послуги за вигідною ціною від початку і до досягнення результату.