Главная » Ліцензування » Купити будівельну ліцензію СС3

Купити будівельну ліцензію СС3

Будівельні роботи вимагають обов’язкового ліцензування в тих випадках, коли вони відповідають певної категорії складності. Існує кілька варіантів дозвільних документів. Так, будівельна ліцензія CC3 оформляється в тих випадках, коли роботи відповідають п’ятої категорії складності. Порядок віднесення до тієї чи іншої категорії визначається на підставі рішення Кабінету Міністрів України.

Компанія “Факторія” пропонує послуги з оформлення будівельної ліцензії CC3 під ключ. Ми забезпечимо консультування та повний супровід процедури і позбавимо вас від зайвих правових проблем і труднощів. А також візьмемо на себе всі бюрократичні дії.

Коли оформляється будівельна ліцензія CC3

Компанія повинна задуматися про необхідність оформлення дозвільного документа в тих випадках, коли займається зведенням об’єктів нерухомості і виконанням суміжних робіт. У ряді випадків потрібно оформити ліцензію.

Купити будівельну ліцензію СС3 потрібно в разі, коли дії фірми відповідають п’ятого класу складності. Йдеться про значні наслідки:

  • на об’єкті постійно знаходиться більше 400 чоловік, а також періодично – понад 1000. Більше 50000 чоловік знаходяться поза об’єктом;
  • обсяг можливого економічного збитку становить понад 150 тисяч мінімальних розмірів оплати праці;
  • можлива втрата об’єктів культури національного значення;
  • можливе припинення дії комунікаційних мереж.

Звертайтеся до нас за первинною консультацією і ми допоможемо визначити, чи потрібно вашій фірмі ліцензія СС3. А якщо ні, то підберемо необхідний дозвільний документ.

Як оформити ліцензію СС3

Купити будівельну ліцензію CC3 (в прямому сенсі значення) не вийде. Але документ можна оформити, дотримуючись встановленого державою порядок.

Необхідно звернутися в Державну архітектурно-Будівельну Інспекцію з наступними документами:

  • заявою встановленої форми;
  • документом, що підтверджує включення в реєстр підприємств;
  • переліком співробітників і зазначенням їх кваліфікації;
  • переліком робіт, які планується здійснювати.

Щоб продовжити ліцензію, потрібно надати банківські реквізити, перелік виконаних робіт та інші документи, які надавалися при первинному оформленні документа.

Термін дії ліцензії

Якщо ліцензія оформляється вперше, термін її дії становить три календарні роки. Повторне оформлення дозволить отримати папір терміном на п’ять років.

З моменту подачі заяви до отримання відповіді має пройти не більше десяти днів.

Компанія “Факторія” дозволить оформити будівельну ліцензію CC3 під ключ. Ми візьмемо на себе всі дії, необхідні для отримання документа на руки. Ми працюємо швидко і професійно, доводячи справу до кінця на взаємовигідних умовах.