Главная » Адвокатські послуги

Адвокатські послуги

Компанія «Факторія» – це команда фахівців в області права, адвокатів, правових консультантів з досвідом роботи в різних галузях права, які готові прийти до вас на допомогу в вирішенні правових завдань, з якими Вам довелося з штовхнутися.

Вже понад 5 років ми успішно надаємо юридичні послуги нашим партнерам, успішно впоралися з великою кількістю юридичних завдань, здійснювали представництво інтересів в десятках справ різної категорії і складності, нами було розроблено безліч документів, договорів та угод, ми провели не одну процедуру медіації, супроводжували висновок угод і угод.

Що ж ми пропонуємо нашим клієнтам, запитаєте Ви?

Своєчасна правова допомога вже допомогла багатьом нашим партнерам уникнути негативних юридичних наслідків.

Адвокат (лат. Advocatus - від advoco - запрошую) - особа, професією якого є надання кваліфікованої юридичної допомоги фізичним особам (громадянам, особам без громадянства) і юридичним особам (організаціям), в тому числі захист їх прав та представлення інтересів в суді, що володіє отриманим в установленому порядку статусом адвоката.
замовити послугу

Юристи та адвокати компанії «Факторія» надають юридичні послуги з найрізноманітнішими напрямками:
Договірна діяльність, в тому числі і зовнішньоекономічна.

Ми надаємо допомогу як в розробці договорів і угод (купівлі-продажу, позики, поставки, оренди, суборенди та ін.), А також займаємося аналізом готових договорів на наявність ризиків і негативних юридичних наслідків для вашої компанії.

Проводячи аналіз договору, наші фахівці досліджують текст договору на предмет виявлення суперечностей із законодавством, визначають можливі ризики і за бажанням клієнта вносять коректування в договір. Метою проведення юридичного аналізу договору є аналіз і надання замовнику рекомендацій щодо вдосконалення та оптимізації договору.

Стягнення заборгованості між юридичними і фізичними особами.

Наші адвокати здійснюють стягнення заборгованості як в суді загальної юрисдикції, так і в господарські суди, здійснюють розрахунок заборгованості, пені, інфляції, здійснюють представництво інтересів в судах як першої, апеляційної так і касаційної інстанції.

Стягнення депозитних вкладів банків, які залишилися на території Автономної Республіки Крим.

Не варто займатися самостійно стягненням депозитних вкладів, які були зроблені в банках, розташованих на території Автономної Республіки Крим. Ви просто витратите час і сили. Довірте цю справу фахівцям. Адвокати компанії «Факторія» проаналізують Ваш договір банківського вкладу та вживатимуть усіх необхідних заходів ля повернення Ваших коштів.

Підготовка та направлення адвокатських запитів до органів державної влади, органи місцевого самоврядування їх посадовим особам, підприємствам, в організації будь-яких форм власності.

Адвокатський запит є дієвим інструментів в наданні юридичної допомоги та отриманні необхідної інформації або доказів для звернення до суду. Пам’ятайте правильно складений і оформлений адвокатський запит допоможе Вам у встановлені законодавцем терміни отримати інформацію або документ запитуваний в запиті.

Оскарження рішень місцевої влади в адміністративному процесі по КАСУ.

На практиці наші фахівці досить часто стикаються з незаконними рішеннями органів місцевого самоврядування, діями чи бездіяльністю їх посадових осіб. Необхідно розуміти, що законодавцем встановлено усічений термін для оскарження рішень, дій або бездіяльності посадових осіб органів місцевого самоврядування по КАС України. Фахівці компанії «Факторія» проконсультують Вас за термінами оскарження, в найкоротші терміни підготують необхідні документи, а за бажанням клієнта будуть здійснювати повний супровід Вашої справи.

Оскарження протоколів, пов’язаних з адміністративними правопорушеннями по ст.44 / 3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину».

В умовах, що склалися обставин, в період дії карантинних заходів, представники правоохоронних органів нерідко стали зловживати своїми службовими повноваженнями і залучати осіб до відповідальності за відсутності складу правопорушення. Як правило часто залучають до відповідальності представників малого та середнього бізнесу за торгівлю без захисних масок або рукавичок. Штрафи за дані правопорушення просто величезні. Адвокати компанії «Факторія» швидко і в найкоротші терміни проаналізую протокол на відповідність вимогам ст. 256 КУпАП, підготують необхідні документи для оскарження.

Оскарження протоколів, пов’язаних з адміністративними правопорушеннями по ст.173 / 2 КУпАП «Насильство в сім’ї».

Насильство нерідко плутають з конфліктом (сваркою), і пояснила, в чому їх принципова відмінність. Представники правоохоронних органів з метою підвищення статистики розкриття складають протоколи по ст. 173/2 КУпАП України, не розібравшись в ситуації і тим самим залучаючи до відповідальності невинних осіб. Якщо Вам все ж довелося зіткнутися з даною ситуацією, допомогти у вирішенні даної справи Вам допоможе тільки професійний адвокат. Ми пропонуємо послуги наших адвокатів, які мають позитивний досвід у вирішенні подібних ситуацій.

Позбавлення права користування житловим приміщенням за рішенням суду.

На практиці наші фахівці дуже часто стикаються з випадками, коли наймач зловживає своїми житловими правами, а саме фактично в житло не проживає, обов’язки по оплаті комунальних послуг не виконує, але в добровільному порядку відмовляється знятися з реєстраційного обліку. Маючи успішний досвід у вирішенні подібних суперечок, ми допоможемо Вам підготувати всі необхідні документи для подачі в суд.

Стягнення аліментів як в порядку наказного провадження, так і в порядку позовного провадження.

Стягнення аліментів на дитину в порядку наказного провадження дозволить Вам швидко і в найкоротші терміни отримати судовий наказ про стягнення аліментів. За своєю суттю наказ є виконавчим документом, який дозволяє його пред’явити виконавцям не затягуючи процес стягнення аліментів. Законодавцем встановлено випадки, коли стягувач аліментів не може звернутися в порядку наказного провадження, в такому випадку рекомендовано відстоювати і захищати права дитини в порядку позовного провадження.

Оскарження податкових повідомлень про штрафні санкції за порушення законодавства в адміністративному процесі по КАСУ.

Проводячи процедуру оскарження податкових рішень, наші фахівці ретельно аналізують ситуацію стосовно чинного законодавства, надають допомогу в підготовці необхідного до оскарження пакета документів, подають скаргу, і займаються супровід на всій стадії оскарження податкового рішення, відповідно до побажань замовника.

Оскарження визнання незаконним та скасування рішення сільської ради, визнання недійсними державних актів на право власності на земельні ділянки та договорів купівлі-продажу в цивільному процесі.

Вирішуючи дану категорію суперечок завжди необхідно аналізувати і відстежувати практику судів у вирішенні даної категорії справ. Наші фахівці постійно підвищують свою кваліфікацію, беруть участь в семінарах, пов’язаних з питаннями оскарження рішень органів місцевого самоврядування, визнання недійсними державних актів про право власності на земельні ділянки. Ми готові допомогти Вам відновити порушені права.

Сімейні суперечки (розлучення, аліменти, визначення часу зустрічей з дитиною, розділ майна, стягнення заборгованості по аліментах, позбавлення батьківських прав і т.д.).

В нашій команді працюють фахівці з вирішення сімейних спорів. судовій практиці сімейні суперечки є найбільш поширеною категорією справ. До даної категорії справ належать будь-які суперечки як майнового, так і не майнового характеру, які виникають в сім’ї. Дана категорія справ не є такою простою, як здається на перший погляд, у вирішенні сімейного спору важливо практично все і навіть найдрібніші деталі можуть мати принципове і важливе значення для результату розгляду сімейного спору в суді. Дуже важливим моментом є вибір кваліфікованого юриста по сімейних спорах і в даному випадку у Вас підвищуються шанси в позитивному вирішенні спору.

Спадкові спори, вступ в спадок, визнання права власності, отримання додаткового строку для прийняття спадщини, фактичне прийняття спадщини, оскарження заповіту.

Вже понад 5 років наші фахівці успішно допомагають нашим клієнтам вирішувати спадкові спори. Спадкові спори за своєю природою є унікальними, і для їх вирішення потрібні різні документи і різні докази. Які конкретно документи Вам потрібні, і де їх можна відновити у разі втрати, дізнайтеся на консультації, у досвідченого адвоката у спадок.

Встановлення фактів, що мають юридичне значення (фактів народження, фактів смерті, перебування на утриманні та ін.)

В умовах збройного конфлікту з Російською Федерацією, встановлення фактів, що мають юридичне значення стало дуже актуально, адже фактично людина народжена на непідконтрольною Україні території не має ніяких документів, а в разі смерті громадянина на непідконтрольною Україні території спадкоємці не зможуть оформити спадкові права, так як відсутні документи, що підтверджують факт народження або смерті.

У даній ситуації Вам не обійтися без кваліфікованої юридичної допомоги, адже крім суду Вам необхідно ще і взаємодіяти з органами державної реєстрації актів цивільного стану. Адвокати компанії «Факторія» швидко і якісно підготують документи, отримають необхідні роз’яснення та нададуть якісну юридичну допомогу у встановленні фактів, що мають юридичне значення.

Податкові справи (блокування податкових накладних тощо)

Сфера правовідносин пов’язаних з вирішенням податкових спорів регулюється величезною кількістю законів і нормативних актів, а також внутрішніх документів фіскального органу, в яких самостійно Вам розібратися практично неможливо. У даній ситуації намагаючись вирішити суперечку самостійно, Ви просто витратите час, нерви, кошти що в свою чергу призведе до надмірних розтрат, простоїв. Ми пропонуємо послуги кваліфікованих адвокатів з податкових спорів.

Не відкладайте на завтра те, що можна вирішити сьогодні – телефонуйте нам прямо зараз!

Коментарі закриті.