Главная » Ліквідація » Ліквідація проблемного підприємства

Ліквідація проблемного підприємства

Закрити проблемне підприємство за 2 дні

Ліквідація проблемних підприємств ціна 


Ліквідація проблемного ТОВ стосується практично кожного третього підприємця в процесі завершення циклу діяльності фірми. Проблемним, ТОВ ставати, в процесі, коли неправильна бухгалтерська документація, при наявності боргу перед кредиторами, в документації числяться залишки на складах або інші причини.

Ліквідація таких ситуацій займає безліч часу, коштів і сил. Набагато легше ліквідувати проблемне підприємство шляхом продажу корпоративних прав.

Ликвидация пердприятийЗакрити проблемне ТОВ шляхом зміни директора і засновника можна всього за два дні. Юридична компанія Факторія Київ придбала багаторічний досвід по ліквідації проблемних фірм через продаж частини в компанії. Такий спосіб ліквідації юридичних осіб є абсолютно законним способом і короткочасним, якщо його порівнювати з повним закриттям або процедурою банкрутства.

Ліквідація проблемного ТОВ здійснюється з протоколу загальних зборів засновників Товариства з обмеженою відповідальністю. Юристи нашої компанії готують пакет реєстраційних документів. До цього переліку входить протокол, статут, договір купівлі-продажу, довіреностей, реєстраційні картки.

За процедурою підписання пакету реєстраційних документів, юристи нашої компанії на наступний день подають їх держреєстратору для реєстрації змін до ЄДР. Пакет документів подають на наступний робочий день державному реєстратору, тому що в день підписання протоколу зборів засновників звільняють старого директора, а нового директора призначають наступним робочим днем, після дня звільнення старого директора.

Юридично, після закінчення офіційної реєстрації нових власників підприємства, попередні засновники і директор підприємства не має ніякого відношення до ТОВ.

Обов’язковості по проблемної фірмі тепер лежать на нових власників і директора ТОВ.

Ліквідація проблемного ТОВ з нашою компанією – це питання всього декількох днів. Звернувшись в нашу компанію, щоб вирішити питання ліквідації проблемного ТОВ – ви вирішите його швидко. Ліквідація ТОВ у Києві Київ і по Україні.

Ліквідація ТОВ Київ ціна

 

Замовте послугу Експрес Ліквідації ТОВ зараз – телефонуйте

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі