Главная » Ліквідація » Ліквідація ТОВ без боргів Харків

Ліквідація ТОВ без боргів Харків

Швидка ліквідація фірми без боргів 

Закриття ТОВ – це юридична послуга, спрямована на припинення діяльності підприємства. Ліквідація підприємства поділяється:

– Експрес ліквідація компанії;

– Ліквідація підприємств за рішенням учасників;

– Банкрутство або ліквідація підприємства через банкрутство.

Компанія Факторія Київ надає послуги експрес ліквідації ТОВ Харків і по всій території України. Ця послуга актуальна в тому випадку:

  1. якщо діяльність на підприємстві не ведеться.
  2. накопичилося певна заборгованість підприємство.
  3. ця послуга актуальна в тому випадку якщо підприємство вже більше 3 років і ви не хочете брати участь в податковій перевірці бо не впевнені в правильності ведення бухгалтерського обліку на даному підприємстві

Экспрес ликвидация ОООШвидка ліквідація підприємств вкрай актуальна на даний момент серед підприємців також в зв’язку з певними проблемами у веденні бізнесу на території України і зменшення прибутковості бізнесу. Іноді дешевше просто не працювати, ніж працювати. Фахівці компанії Факторія Київ уже не перший рік допомагає в швидкої ліквідації підприємств власників бізнесу шляхом продажу корпоративних прав. Ми знаходимо для вас покупця корпоративних прав. Звертайтеся в нашу компанію і ви отримаєте високоякісні юридичні послуги.

гарантия результата

Звертайтеся в юридичну компанію Факторія Київ для експрес ліквідації компанії в короткий термін. Необхідний мінімальний пакет документів:

  • паспорта та інн учасників (засновників) ТОВ
  • печатка ТОВ (не обов’язково)
  • код ЄДРПОУ.

Вартість послуг по ліквідації ТОВ для регіонів України:

 

Замовте послугу Ліквідація ТОВ без боргів Харків зараз – телефонуйте