Главная » Ліквідація » Ліквідація ТОВ без боргів з одним засновником

Ліквідація ТОВ без боргів з одним засновником

Ліквідація ТОВ без боргів з одним засновником в Києві під ключ ціна 

Закрити непрацююче ТОВ можна декількома методами. Швидко закрити підприємство або швидка ліквідація ТОВ – це продаж частки в статутному капіталі третій особі. Повне припинення діяльності ТОВ – це процес закриття ТОВ шляхом подачі держреєстратору відповідних документів, податкову перевірку.

Розглянемо, в які етапи можна закрити підприємство цими методами.

ліквідація ТОВ УкраїнаШвидко закрити фірму шляхом продажу 100% статутного капіталу – цей спосіб самий короткостроковий і нескладний спосіб позбавлення від підприємств. Цей спосіб абсолютно законний і його вартість порядка 7500 грн. Терміни закриття ТОВ цим способом складають три робочих дня. Щоб закрити ТОВ через продаж частки в статутному капіталі необхідно зібрати мінімальний пакет документаціі- це паспорт засновника і ІПН засновників, а також код ОКПО фірми. Цього набору документів вистачить для здійснення угоди купівлі-продажу частки в статутному капіталі.

Закрити непрацююче ТОВ поетапно через її продаж. Як закрити ТОВ через продаж?

  • Юристами нашої компанії, для продажу компанії необхідно підготувати пакет документів: статути, договори купівлі-продажу, наказ про призначення директора, протоколи, реєстраційні картки.
  • Нотаріально засвідчуються протокол і статут у новій редакції.
  • Юристи нашої компанії подають державному реєстратору документи для оформлення компанії.
  • Наступним робочим днем в реєстрі вносяться необхідні зміни.
  • При необхідності, також можна поміняти назву фірми, адреса компанії, види економічної діяльності підприємства. Якщо необхідно, то новий директор зможе підписати акти прийому-передачі первинних документів компанії при його попередньої підготовки з боку клієнта. Ліквідація ТОВ через продаж – детальніше.

 Закриття непрацюючого ТОВ через повне припинення діяльності відбувається через ланцюжок дій:

Зборами 3/4 голосів від загальної кількості на Загальних зборах засновників приймається рішення про припинення діяльності компанії. Призначають ліквідаційну комісію і терміни пред’явлення претензій від кредиторів, мінімум два місяці. Протокол нотаріально посвідчується і подається держреєстратору протягом трьох днів, з дати підписання у нотаріуса. Державний реєстратор вносить до державного реєстру інформацію про те, що юридична особа в стані ліквідації.

Після внесення до реєстру запису про ліквідацію компанії, в податкову службу необхідно подати форму з інформацією про повне припинення діяльності компанії. Податкова служба зобов’язана призначити аудиторську перевірку первинної документації та звітів до податкової.

Після закінчення термінів за пред’явленням претензій до компанії, яка ліквідується від кредиторів і по закінченню податкової перевірки складається ліквідаційний баланс. Коли ліквідована компанія має борги, то необхідно погасити борг з рахунку організації. Юридична практика показує, що заборгованість перед державним бюджетом завжди є. Штраф і пеню податківці завжди нараховують. Коли на рахунку підприємства немає грошей, то їх вносять на р. / С. засновники і збільшується статутний капітал ТОВ для погашення боргів, а так само можна розпродати основні засоби ТОВ для погашення заборгованості. Коли, після виплати зобов’язань перед кредиторами залишаються матеріальні засоби і гроші, то вони діляться між учасниками ТОВ у пропорційному співвідношенні відповідно до розмірів часток в статутному капіталі. Після цього закриваються всі розрахункові рахунки, в архів подається документація на зберігання, а так само державному реєстратору необхідно подати довідку з архіву, після цього, до реєстру вносять запис про повну ліквідацію ТОВ.

Юристи нашої компанії допоможуть професійно ліквідувати ТОВ, звертайтеся за професійними послугами!