Главная » Ліквідація » Ліквідація ТОВ без боргів

Ліквідація ТОВ без боргів

Ліквідація ТОВ без боргів в Києві за 2 дні

Закрити ТОВ без боргів ціна 6000 грн.


Закрити ТОВ без боргів за допомогою нашої юридичної компанії Факторія Київ – завжди швидко, якісно і надійно.

Як закрити ТОВ без боргів?

Давайте ж розберемося, в яких випадках можна вважати фірму без боргів по ЗП, податків до бюджету, перед клієнтами і замовниками. Мало суб’єктивного думки керівника або засновника на рахунок того, що всі робили по бухгалтерії правильно і податки платили вчасно, контрагенти не писали листів претензій. Фактично, підприємство вважається без боргів в тому випадку, коли складено кінцевий ліквідаційний баланс підприємства, а податкова служба не виставила штрафи в слідстві камеральної перевірки.

Як проходить процес ліквідації ТОВ?

Ліквідація ТОВ без боргів відбувається з рішення засновників про припинення роботи компанії. Це рішення складається у вигляді протоколу зборів засновників ТОВ, в протоколі вказується причина по якій закривається ТОВ, в протоколі призначаються члени ліквідаційної комісія і кінцеві терміни пред’явлення претензій від контрагентів (кредиторів), але не менше 2 місяців. Цей протокол зборів учасників необхідно завірити нотаріально та подати держреєстратору, щоб він вніс запис про припинення діяльності фірми в ЄДР.

Протягом 10 днів, але не більше, після здачі документів державному реєстратору, так само потрібно подати документи до фіскальної службу, призначити перевірку.

Після закінчення термінів пред’явлення претензій до компанії, яка закривається від кредиторів, і після перевірки аудитором документації в податковій, складається кінцевий ліквідаційний баланс компанії, в архів міста здаються документи компанії, які підлягають тривалому зберіганню в архіві.

Після цих процедурних дій можна сказати, що компанія без боргів. Як показує юридична практика, що фірма без боргів раптом може стати компаніейс боргами до бюджету. За нашу юридичну практику, не було ще жодного випадку, коли компанія з діяльністю не запрацювала штрафів в податковій інспекції при проходженні аудиту. Практично завжди можна знайти прорахунки в звітності підприємства і в бухгалтерській документації. З огляду на, що казна країни порожня, то податкова завжди знайде способи її наповнення.

Наша юридична компанія рекомендує вам скористатися нашою слугою швидкої ліквідації фірми. Ліквідація ТОВ шляхом продажу статутного капіталу – це якісно, ​​швидко і законно. Навіщо необхідно чекати не менше шести місяців для повної ліквідації компанії, якщо продати її можна за 2 дні виділивши всього 2 години власного часу.

Ліквідація ТОВ Київ ціна

Замовте послугу Експрес Ліквідації ТОВ зараз – телефонуйте

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі