Ліквідація ТОВ через продаж

Ліквідація ТОВ через продаж ціна 6500 грн. під ключ.

Експрес ліквідація підприємства за 2 дні.

Ліквідація ТОВ через продаж – це найшвидший, законний і ефективний спосіб позбутися від компанії. Давайте розглянемо, як відбувається ліквідація підприємства через продаж.

Ліквідація ТОВЛіквідація компанії через продаж – це повне переоформлення Товариства з обмеженою відповідальністю на нового власника зі зміною директора, зміною адреси та назви.

Терміни ліквідації ТОВ через продаж складають два дня. У перший день відбувається підписання документів, а на наступний день відбувається подача документів і повне переоформлення документів на нових засновників.

Документи для ліквідації ТОВ через продаж:

– печатку підприємства

– виписка з держреєстру

– дані  засновників

Ліквідація ТОВ через продаж корпоративних прав найшвидший і затребуваний вид ліквідації підприємств.

 

Замовте послугу Експрес Ліквідації ТОВ зараз – телефонуйте +38063 505 15 38

Позвони нам

 

Замов Ліквідацію ТОВ зараз

Регистрировали через юристов Фактория Киев строительную компанию под тендер. Все быстро оформили. Понравилось оперативность и желание идти на встречу.

Алексей

Быстро ликвидировали пустышку. Спасибо!

Иванна Антоновна

Ликвидировали с долгами фирму. Быстро и недорого.

Клиент

Открывали компанию с Фактория Киев. Отдельной спасибо – Сергею, он очень помог с выбором КВЕДов и выбором системы налогообложения для дальнейшей работы нашей компании, чтоб не переплачивать налоги.

Катерина

Звернулися за допомогою до компанії Факторія Київ за порадою знайомих. Гарні спеціалісти свого діла. У нас була складна ситуація з другим партнером, потрібно було його виключити зі складу засновників товариства. Нас проконсультували грамотно та після всіх підготовчих процесів дуже швидко переоформили статутні документи. Дякую! Буду радити!

Петро Маркович

Не было печали, но с налоговой постучали… Проверку не прошли. Бухгалтер ушел на больничный и уволился быстро. Посоветовали нам Факторию Киев.  Судиться с налоговой смысла не было. Мы в итоге по рекомендации юристов продали фирму. Богдану спасибо за оперативность и консультации!

Марат

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *