Ліквідація ТОВ Рівне

Ліквідація ТОВ Рівне і Рівненська область

Експрес ліквідація підприємства Рівне

Швидка ліквідація фірми 

Ліквідація ТОВ – це юридична послуга, спрямована на припинення діяльності підприємства. Ліквідація підприємства поділяється:

– Експрес ліквідація компанії;

– Ліквідація підприємств за рішенням учасників;

– Банкрутство або ліквідація підприємства через банкрутство.

Экспрес ликвидация ОООЗвертаємо Вашу увагу, що Ліквідація за один-день це ілюзія і обман. Законодавством України на поточний момент передбачена процедура ліквідації ТОВ лише не раніше ніж через два місяці. Це необхідний мінімально встановлений законом термін на пред явище кредиторами своїх вимог у разі закриття компанія. Все інше пропоноване в рекламі це лише купівля продаж корпоративних прав, де Вас виключать з ЕДР як власника і директора. Але компанія буде продовжувати існувати. Одна справа коли діяльність не велася чи ні боргів і продати компанію це Вам абсолютно нічим не обернеться. Інше питання, якщо на компанії висять борги, особливо великі і особливо перед государством.На практиці в результаті всіх боржників держава знаходить.

І тут через суд скасують проведені дії і в таких випадках загрожує Ухилення від податків (ст. 212 Кримінального кодексу України). Крім того, як не прикро, навіть якщо Ви і не повинні були грошей державі, але зважилися на експрес ліквідацію зі своїх причин, а переписали Вашу фірму на найшвидше на якусь людину без певного місця проживання за дорученням, теж можна потрапити під роздачу податкової поліції, прокуратури та інших державних органів просто за компанію. Так як ліквідують “закривальщікі” фірми на одного або трьох бомжів і не відомо що на них ще повесілі.гарантия результату

Зі свого боку ми наполегливо рекомендуємо Ліквідацію ТОВ повністю, це трохи довше, але без пригод і можливих зустрічей з следователем.Еслі є ризик штрафом, то можна почекати три роки і потім починати процедуру ліквідації.ва.

– якщо підприємство вже більше 3 років і ви не хочете брати участь в податковій перевірці, бо не впевнені в правильності ведення бухгалтерського обліку на даному підприємстві.

 

 

Позвони нам 

Замовте послугу  Ліквідації ТОВ зараз –

телефонуйте +380932002011

 

Закажи Ликвидацию ООО сейчас

Регистрировали через юристов Фактория Киев строительную компанию под тендер. Все быстро оформили. Понравилось оперативность и желание идти на встречу.

Алексей

Быстро ликвидировали пустышку. Спасибо!

Иванна Антоновна

Ликвидировали с долгами фирму. Быстро и недорого.

Клиент

Открывали компанию с Фактория Киев. Отдельной спасибо – Сергею, он очень помог с выбором КВЕДов и выбором системы налогообложения для дальнейшей работы нашей компании, чтоб не переплачивать налоги.

Катерина

Звернулися за допомогою до компанії Факторія Київ за порадою знайомих. Гарні спеціалісти свого діла. У нас була складна ситуація з другим партнером, потрібно було його виключити зі складу засновників товариства. Нас проконсультували грамотно та після всіх підготовчих процесів дуже швидко переоформили статутні документи. Дякую! Буду радити!

Петро Маркович