Ліквідація ТОВ з боргами

Ліквідація ТОВ з боргами ціна від 7500 грн.

Швидка ліквідація підприємства з боргами Київ Україна

Ліквідація ТОВ з боргами – це швидкий спосіб позбутися від проблем з догами по підприємству. Найшвидший спосіб закрити ТОВ з боргами – це продаж підприємства. Потім йде ліквідація підприємства з боргами через визнання такого банкрутом. Давайте розглянемо ці способи ліквідації підприємств.

Ліквідація ТОВ З БОРГАМИЛіквідація ТОВ з боргами через продаж здійснюється протягом двох днів. В цьому випадку по суті не відбувається фактичної ліквідації, так як закрити підприємство з боргами не дасть держава. Для ліквідації підприємства необхідна така інформація: ОКПО підприємства і дані щодо засновників. Завдання нашої компанії підібрати покупця і провести реєстраційні дії.

Наші юристи в короткі терміни готують документи. До переліку документів входять: статут, протокол, договір купівлі-продажу. Варто зазначити, що протокол засвідчується нотаріально, а договір купівлі-продажу підписується засновниками без нотаріального засвідчення. Договір можна завірити нотаріально, вартість ліквідації тоді збільшити на 1500 грн + 1% від суми договору. Так само, подати документи державному реєстратору необхідно подати протягом трьох днів з дати підписання у нотаріуса.

Ліквідація ТОВ з боргами через процедуру визнання підприємства банкрутом. Банкрутство може ініціюватися як засновником, так і кредитором. Визнати боржника банкрутом може тільки господарський суд.

 

Замовте послугу Експрес Ліквідації ТОВ зараз – телефонуйте +38063 505 15 38

Позвони нам

 

Замов Ліквідацію ТОВ зараз

Регистрировали через юристов Фактория Киев строительную компанию под тендер. Все быстро оформили. Понравилось оперативность и желание идти на встречу.

Алексей

Быстро ликвидировали пустышку. Спасибо!

Иванна Антоновна

Ликвидировали с долгами фирму. Быстро и недорого.

Клиент

Открывали компанию с Фактория Киев. Отдельной спасибо – Сергею, он очень помог с выбором КВЕДов и выбором системы налогообложения для дальнейшей работы нашей компании, чтоб не переплачивать налоги.

Катерина

Звернулися за допомогою до компанії Факторія Київ за порадою знайомих. Гарні спеціалісти свого діла. У нас була складна ситуація з другим партнером, потрібно було його виключити зі складу засновників товариства. Нас проконсультували грамотно та після всіх підготовчих процесів дуже швидко переоформили статутні документи. Дякую! Буду радити!

Петро Маркович

Не было печали, но с налоговой постучали… Проверку не прошли. Бухгалтер ушел на больничный и уволился быстро. Посоветовали нам Факторию Киев.  Судиться с налоговой смысла не было. Мы в итоге по рекомендации юристов продали фирму. Богдану спасибо за оперативность и консультации!

Марат

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *