Главная » Ліквідація » Ліквідація ТОВ з нульовим балансом

Ліквідація ТОВ з нульовим балансом

Ліквідація ТОВ з нульовим балансом в Києві ціна

Ліквідація ТОВ з нульовим балансом за 2 дні.


Ліквідація ТОВ з нульовим балансом – це повне закриття підприємств зі звітністю, яка відображає відсутність діяльності.

Ліквідацію ТОВ з нульовим балансом, можна здійснити у вигляді продажу 100% статутного капіталу.

Ликвидация пердприятийЯку фірму можна вважати такою, що має нульовий баланс. Підприємство з нульовим балансом – це Товариство з обмеженою відповідальністю, у якого не здійснювалася діяльність більше трьох років; не провадилося надходжень на рахунок компанії і витрат грошових коштів і це відображається в деклараціях ТОВ; звіти фірми були подані своєчасно; ТОВ не нарахували штрафних санкцій; в компанії немає боргів по податках і зобов’язань перед кредиторами.

Ліквідацію ТОВ з нульовим балансом можна назвати зрозумілим і складним. Ліквідація ТОВ з нульовим балансом простіше, ніж ліквідація ТОВ з діяльністю.

Ліквідація фірми з нульовим балансом через повне припинення діяльності здійснюється шляхом проведення загальних зборів учасників, які визначають ліквідаційну комісію, терміни висування претензій до підприємства від кредиторів (цей строк не менше 2 місяців), складається ліквідаційний проміжний баланс. Протокол про ліквідацію підписують учасники, кількість голосів має бути не менше двох третин від загальної кількості. Необхідно звернути увагу, що протокол загальних зборів засновників засвідчується нотаріально. Протягом трьох днів, з дати запевнення протоколу, його необхідно зареєструвати у госрегістатора, після цього державний реєстратор реєструє запис, що ТОВ в процесі припинення. Після подачі документів державному реєстратору необхідно подати документи в податкову інспекцію. У відповідно до черги буде призначена перевірка у аудитора. Перевірка може відкластися в глибокий ящик через завантаженість аудиторії, що може привести до тривалого очікування. За проведенням перевірки коли немає зауважень від податкової, і коли відсутні претензії від кредиторів формується фінальний ліквідаційний баланс, необхідно закрити розрахунковий рахунок, в архів здаються документи. Після цих дій необхідно подати документи державному реєстратору, щоб він вніс відповідні записи. Держреєстратор вніс запис, що підприємство закрите.

Найшвидшим і законним способом ліквідації підприємства з нульовим балансом є швидка ліквідація через продаж. Термін ліквідації всього 2 дні, буде потрібно всього 1 зустріч з юристом для підписання необхідного пакету статутних документів. Швидка ліквідація ТОВ з нульовим балансом – це процедура законна і наші юристи допомогли вже багатьом клієнтам заощадити гроші і час. Ліквідація ТОВ шляхом продажу – це реальний вихід для клієнтів, яким необхідно вирішити питання в короткі терміни не витрачаючи на ліквідацію компанії довгі місяці, відвідувати перевірки в податковій, їздити в архів і відвідувати бюрократичні державні кабінети.

Ліквідація ТОВ Київ ціна

Замовте послугу Експрес Ліквідації ТОВ зараз – телефонуйте

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі