Главная » Ліцензія на продаж тютюнових виробів

Ліцензія на продаж тютюнових виробів

Для легальної реалізації цигарок та тютюнових виробів потрібно зібрати пакет документів на оформлення ліцензії на продаж тютюнових виробів. У юридичній фірмі «Факторія» готові надати професійну допомогу в оформленні ліцензії на продаж тютюну. Завдяки нашим юристам зможете отримати дозвільний документ за найкоротші терміни. З нашою допомогою, позбавтеся клопоту, які пов’язані з самостійною процедурою оформлення.

Відповідно до існуючих законів, продаж цигарок та іншої продукції зі змістом тютюну оптом та/або в роздріб полягає в реалізації продукції споживачам з некомерційною метою.

Скільки коштує ліцензія на цигарки

Скільки коштує ліцензія на цигарки — це питання постає передусім, як вирішили зайнятися продажем тютюнової продукції.

Ліцензія на сигарети — ціна залежить від розміру державного мита, яке становить:

 • 2000 грн/рік – для міст;
 • 250 грн/рік — для сіл та селищ.

Можлива часткова плата – по 500 грн. за квартал. Інформацію про те, скільки коштує ліцензія на сигарети, дізнавайтесь докладніше у наших менеджерів. Вони підкажуть, скільки коштуватиме оформлення у нашій компанії. Ліцензія продаж тютюнових виробів видається терміном 1 рік.

«Факторія» працює відповідно до законодавства України. Ліцензія на продаж тютюну видається за умови, що продукція, що реалізується, відповідає встановленим вимогам.

Коли потрібна ліцензія на продаж тютюнових виробів

Ліцензія на продаж тютюнових виробів

До продукції на отримання ліцензії на сигарети належать такі категорії:

 • сигари;
 • сигарети;
 • цигарки;
 • тютюн у будь-якому прояві;
 • замініть тютюну для вживання різними способами.

Можливість займатися торгівлею продукцією, у якій міститься тютюн, доступна лише за умови пред’явлення дозвільних документів – ліцензія на тютюн. Процедуру легалізації цього виду діяльності передбачено чинними законами України. Без ліцензії на продаж тютюну, вести подібну діяльність забороняється, інакше доведеться сплатити штраф.

Компанія «Факторія» надасть професійну юридичну допомогу у своєчасному оформленні ліцензії на продаж тютюнових виробів. Легалізація цього бізнесу дозволить уникнути штрафних санкцій.

Відповідно до законів України, ліцензії на продаж тютюнових виробів, які не були сплачені, вважаються недійсними. Щоб легалізувати бізнес із продажу тютюнових виробів, слід подати прохання до Державної податкової адміністрації.

Зайнятися питанням легалізації може компанія «Факторія». Уповноважена особа замість вас подасть заяву на легалізацію вашої діяльності та документи, що супроводжують процедуру. Ми гарантуємо грамотний підхід до справи і ви можете розраховувати на результат.

Умови видачі об’єктам ліцензії на продаж тютюнових виробів

Ліцензія на роздрібний продаж тютюну видається підприємствам торгівлі, які відповідають критеріям та є:

 • спеціалізований чи фірмовий магазин, відділ у торговому центрі;
 • окрему секцію у супермаркеті;
 • вуличний МАФ для спеціалізованої торгівлі
 • Обов’язковими умовами для видачі ліцензії на тютюн:

Обов’язковими умовами для видачі ліцензії на тютюн є:

 1. Торгова площа об’єкта торгівлі, де відбувається роздрібна реалізація тютюнових виробів, повинна бути не менше 20 м2.
 2. Торгівля повинна здійснюватись з реєстрацією операцій на РРО, вестись відповідна звітність та документація на місці продажу.
 3. Об’єкт повинен відповідати вимогам безпеки.
 4. Повинні бути дотримані всі вимоги щодо інформації про товар.

Ліцензія на тютюнові вироби не видається, якщо підприємство торгівлі знаходиться на території навчального чи медичного закладу, у місці проведення спортивних заходів.

Підприємці, у планах яких займатися бізнесом із реалізації цигарок та продукції із вмістом тютюну, пред’являються особливі умови. Як правило, заявник повинен відповідати висунутим вимогам та дотримуватися встановлених регламентів. Це збільшить шанси на отримання ліцензії на продаж тютюнових виробів та надасть право користуватися нею протягом усього терміну дії.

Продаж товарів цієї категорії повинен проводитися за місцем фактичного знаходження підприємства. Як правило, у торговому приміщенні має бути встановлений касовий апарат.

Все про отримання ліцензії на продаж тютюнових виробів в Україні

Процедура оформлення ліцензії на продаж тютюнових виробів

Процедура оформлення ліцензії на продаж тютюну складається з кількох етапів. Слід зазначити, що складність цієї процедури пов’язана з низкою нюансів та особливостей. Залежно від того, наскільки добре будуть дотримані встановлені норми та порядки, це може вплинути на результати рішення про видачу дозвільних документів.

Основний законодавчий акт, який регулює процедуру, включає такі аспекти:

 1. Видача ліцензії потрібна для кожної торгової точки.
 2. Розмір плати залежить розташування торгової точки.

Процедура не є складною, але вимагає від заявника сильного залучення до вирішення багатьох юридичних питань. Тому компанія «Факторія» пропонує свою допомогу в оформленні ліцензії, що дозволить спростити процедуру отримання та позбавити бюрократичних процедур. Ми допоможемо отримати ліцензію на продаж цигарок за найкоротші терміни, і після цього ви зможете почати вести свою діяльність офіційно.

Порядок оформлення дозвільних документів не надто складний, але потребує багато часу та сил. Якщо у вас недостатньо навичок та знань для проходження цієї процедури, наша компанія готова надати свою допомогу. Ми позбавимо вас непотрібних клопотів і допоможемо отримати ліцензію в установленому порядку. Видана ліцензія Головним управлінням ДФСУ надає право легально продавати вироби на основі тютюну.


Документи для отримання ліцензії на продаж цигарок

Для легалізації бізнесу з продажу цигарок потрібен наступний перелік документів:

 • ксерокопії паспорта;
 • прохання встановленого зразка;
 • копія договору про оренду нерухомості;
 • довіреність на представника «Факторія»;
 • оригінал квитанції про сплату державного мита;
 • копія свідоцтва про державну реєстрацію/або витяги з ЄДР.


Інформацію скільки коштує ліцензія на цигарки та наших послуг уточнюйте у менеджера.

Коли відмовлять у ліцензії на продаж тютюнових виробів

Ліцензію на продаж цигарок буде видано у разі дотримання зазначених вимог. Наприклад, вони висунуті до об’єктів, у яких вестиметься діяльність. Заборонено продаж товарів цієї категорії з рук. Також забороняється займатися торговельною діяльністю в установах, які не пристосовані до цього, а саме:

 • у дошкільних;
 • школах;
 • ВНЗ;
 • медичних установ;
 • гуртожитках, місцях проведення спортивних змагань та інше.


Компанія «Факторія» готова надати професійну допомогу у легалізації бізнесу. Ми оформимо дозвіл у встановленому порядку за найкоротші терміни, та доставимо вам її будь-яким зручним способом. Ми маємо великий практичний досвід в оформленні дозвільних документів і ми гарантуємо вам результат. Ми допоможемо з оформленням у Києві та інших населених пунктах по всій Україні

Варто відзначити, що дуже важливо при здійсненні діяльності з продажу сигарет та тютюнових виробів дотримуватися встановлених регламентів. Пам’ятайте, що ввезення, зберігання та реалізація продукції без акцизних марок на території України забороняється і за це передбачено штраф.

Часті питання про ліцензію на сигарети:

Часті питання про ліцензію на сигарети:

На який період видається ліцензія на цигарки?

Ліцензія на продаж тютюнових виробів видається строком на 1 рік, після чого необхідно буде повторно продовжувати.

Який орган видає ліцензію на тютюн?

Ліцензію на цигаркову продукцію видає ДФСУ.

Яка вартість державного мита отримання ліцензії продаж сигарет?

Державне мито складає 2000 грн.

замовити послугу

Коментарі закриті.