Главная » Нульова звітність

Нульова звітність

З нами ви будете спокійні

Здача звітності, навіть при відсутності оборотів на підприємстві, є обов’язковою згідно з чинним законодавством.

Здачу нульової звітності можна довірити як найманому бухгалтеру, так і аутсорсинговІЙ компанії, що займається бухгалтерськими послугами за помірними цінами.

Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання

В яких випадках вдаються до здачі нульової звітності по підприємству?

Укладаючи договір на бухгалтерські послуги з компанією Факторія Київ ви отримуєте не тільки висококласних фахівців для подачі звітності та нарахування заробітної плати, а також завжди можете отримувати якісні консультації по оптимізації оподаткування законними способами і також оптимізації ведення господарської діяльності підприємства.
замовити послугу

Нульову звітність здають при первинній реєстрації ТОВ або ПП, коли оборотів по підприємству немає. При відсутності дохідної частини на фірмі, заробітну плату платити необов’язково, в разі, якщо найманий директор є засновником підприємства, і він є єдиним співробітником. Для цього до відповідних органів подаються документи з повідомленням, що діяльність на підприємстві не ведеться.

До рішення про здачу нульової звітності звертаются в випадках, коли припиняється діяльність підприємства, або вона тимчасово зупиняється, або ж необхідно перечекати терміни позовної давності, а потім ліквідувати або ж продати підприємство.

Звертаючись в нашу кампанію, Ви гарантовано отримаєте якісні послуги з ведення бухгалтерського обліку та складання нульових звітів за помірними цінами.

Співпрацюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху.

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі