Главная » Нульова звітність

Нульова звітність

З нами ви будете спокійні

Здача звітності, навіть при відсутності оборотів на підприємстві, є обов’язковою згідно з чинним законодавством.

Здачу нульової звітності можна довірити як найманому бухгалтеру, так і аутсорсинговІЙ компанії, що займається бухгалтерськими послугами за помірними цінами.

Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання

В яких випадках вдаються до здачі нульової звітності по підприємству?

Укладаючи договір на бухгалтерські послуги з компанією Факторія Київ ви отримуєте не тільки висококласних фахівців для подачі звітності та нарахування заробітної плати, а також завжди можете отримувати якісні консультації по оптимізації оподаткування законними способами і також оптимізації ведення господарської діяльності підприємства.
замовити послугу

Нульова звітність у режимі аутсорс

Нульову звітність здають при первинній реєстрації ТОВ або ПП, коли оборотів по підприємству немає. При відсутності дохідної частини на фірмі, заробітну плату платити необов’язково, в разі, якщо найманий директор є засновником підприємства, і він є єдиним співробітником. Для цього до відповідних органів подаються документи з повідомленням, що діяльність на підприємстві не ведеться.

До рішення про здачу нульової звітності звертаются в випадках, коли припиняється діяльність підприємства, або вона тимчасово зупиняється, або ж необхідно перечекати терміни позовної давності, а потім ліквідувати або ж продати підприємство.

Звертаючись в нашу кампанію, Ви гарантовано отримаєте якісні послуги з ведення бухгалтерського обліку та складання нульових звітів за помірними цінами.

Співпрацюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху.

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі