Главная » Ліцензування » Перелік ліцензованих видів діяльності в Україні

Перелік ліцензованих видів діяльності в Україні

Деякі види діяльності в Україні підлягають обов’язковому ліцензуванню. Це стосується і сфери будівництва, де певні дії можливі тільки після оформлення дозвільного документа. Перелік будівельних робіт, що підлягають ліцензуванню досить широкий, але його можна узагальнити. Якщо роботи стосуються середнього і високого класу ризику, то документ буде потрібно. В інших випадках можна обійтися без нього.

Компанія “Факторія” допоможе розібратися, чи потрібно вашому бізнесу оформлення будівельної ліцензії. Ми надаємо широкий перелік послуг, пов’язаних з оформленням цих документів, і робимо це на професійному рівні. Працюємо швидко, ефективно і за адекватними цінами!

Коли буде потрібна будівельна ліцензія

Будівельні компанії рідко виконують тільки один вид діяльності. Найчастіше вони готові здійснити широкий перелік робіт, деякі з яких вимагають наявності спеціального дозволу.

Перелік будівельних робіт, що підлягають ліцензуванню, визначає чинне законодавство. Зараз мова йде про зведення і реконструювання об’єктів 3-5-ї категорії складності. На даний момент 1-а і 2-я складність не вимагає наявності дозволу (на підставі Постанови КМУ №256 від 30.03.2016, №238 від 10.03.2017 та постанови №401 від 07.06.2017).

Де отримати ліцензію

Ліцензію можна отримати в місцевому відділенні Державної Архітектурно-будівельної інспекції. Необхідно буде надати заяву та пакет документації.

Ми, компанія “Факторія”, допоможемо скласти необхідні папери і забезпечимо повний правовий супровід. Безсумнівно, будь-яка фірма може оформити все самостійно. Але, з огляду на величезну кількість підлягають ліцензуванню робіт, і особливо, пов’язані з кожною з них, це справа варто довірити професіоналам.

ДАБІ видає один документ, який містить перелік робіт, на які у фірми є право. Первинно термін дії паперу становить 3 роки, потім можна отримати на 5 років, а в окремих випадках допускається безстрокова ліцензія. Поводження до контролюючого органу допоможе уникнути труднощів і мінімізувати витрати.

Компанія “Факторія” надає широкий перелік правових послуг, пов’язаний з ліцензуванням організацій. Ми забезпечимо повний правовий супровід і допоможемо зі збором документації, що в кінцевому підсумку призведе до видачі ліцензії в найкоротші терміни. Звертаючись до нас, ви отримуєте якісні послуги за доступними цінами!