Главная » Бухгалтерські послуги » Податкове консультування і управлінський аудит

Податкове консультування і управлінський аудит


Ні для кого з директорів вже не секрет, що «як раніше» в 2018 році працювати не можна. Ми допомагаємо своїм клієнтам адаптуватися в нових умовах податкового і банківського адміністрування, а також надаємо всебічну підтримку в форс-мажорних ситуаціях.
Дана послуга включає в себе комплексний аналіз діяльності для групи компаній нашого клієнта. У нього входить податкове консультування і управлінський аудит, а також експрес-аудит правильності ведення бухгалтерського обліку. Разом вони дають повноцінну оцінку поточного стану справ і пропонують стратегію подальшого безпечного розвитку бізнесу.

Податкове консультування і управлінський аудит1. Управлінський аудит і податкове консультування
Ми оцінюємо кожна юридична особа з точки зору його призначення, напрямки діяльності, види оподаткування, наявності основних засобів та інших активів, співробітників і тд., Місця і ролі в групі компаній (якщо юросіб кілька). Додатково враховується хто є замовниками, хто покупцями, які фінансові зв’язки всередині групи, скільки існує юрособа, чи бере участь в тендерах і багато інших показників діяльності.

Мета такого аналізу:
– виявити відповідність системи оподаткування з видом діяльності і призначенням юрособи
– зрозуміти на базі чого можна розвивати точки легальної податкової оптимізації
– виявити зайві операції між юрособами
– виявити дублюючі функції юросіб
– зрозуміти, де найбезпечніше і раціонально тримати активи
– зрозуміти, де повинна бути основна частина співробітників
– виявити, які юрособи повинні взаємодіяти між собою, а які ні
– порахувати можливу економію на податках і оцінити ризики
– перевірити функціонал співробітників бухгалтерської служби та оцінити ефективність цієї структури

За підсумками аудиту будуть підготовлені пропозиції, які дозволять:
– безпечно скоротити податкове навантаження
– визначити поточні податкові ризики і намітити стратегію розвитку в області податкового обліку
– оптимізувати і упорядкувати структуру групи компаній
– прискорити оборотність коштів
– зменшити ризики штрафних санкцій
– виявити слабкі місця в бухгалтерському підрозділі

2. Експрес-аудит бухгалтерської та податкової звітності.
Це як звичайний великий аудит, тільки ми не приділяємо стільки уваги дрібним деталям і не дивимося живі документи (тільки по окремим запитам). Тобто це перевірка у велику клітинку, але вона дозволяє оцінити основні ризики, вказати головному бухгалтеру на грубі помилки і підготувати рекомендації. Також головний бухгалтер зможе задати свої питання по складних ситуацій в обліку.

Як правило, ми маємо три варіанти розвитку подій за підсумками перевірки.
а) Облік ведеться зовсім погано, потрібне відновлення бухгалтерії, а головний бухгалтер – звільнення. Визначаються масштаби лиха і варіанти вирішення.
б) Облік ведеться середньо, є системні недоліки, які потрібно виправляти. Головному бухгалтеру ставиться завдання по виправленню помилок, призначаються терміни і за підсумками ще раз перевіряється.
в) Облік ведеться добре, є дрібні недоліки, мб є якісь ризики і на них вказується, але в цілому директор може бути спокійний.
За підсумками, у керівництва буде розуміння про те, як ведеться бухгалтерія, які є ризики і слабкі місця і наскільки кваліфікований головний бухгалтер.

Таким чином, пропонований комплекс заходів може бути корисний і з точки зору управління структурою і розуміння ризиків і економії ресурсів. Чудесного порятунку від податкового тягаря ми, звичайно, не обіцяємо. Але зазвичай знаходяться вузькі місця, де навіть прості рішення дають ефект.

Економте свій час і гроші, не відволікайтеся від роботи. Нехай світ стане кращим з бухгалтерськими послугами від Факторія Київ!

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі