Податковий аудит

Податковий аудит юридичної особи

Аудиторські послуги Факторія Київ Податковий  аудит – це комплексна перевірка фінансової діяльності підприємства за певний період з метою виявлення фактів неправильного ведення податкового обліку, неповної або надмірної сплати податків і внесків, помилок при складанні податкових декларацій, а також оцінки податкових ризиків існуючого порядку ведення бізнесу.

Ви зможете здійснити при проведенні податкового аудиту:

  • первинне обстеження господарської діяльності вашої організації;
  • аналіз повноти і правильності податкової політики вашої організації;
  • перевірку правильності визначення податкової бази і ставок;
  • перевірку своєчасності і повноти перерахування податків і страхових внесків до бюджету і державні позабюджетні фонди;
  • виявлення зон можливих ризиків при податкових перевірках;
  • аналіз правомірності застосування наданих законодавством податкових пільг або інших механізмів, що дозволяють знизити податкове навантаження;
  • аналіз застосовуваної методології бухгалтерського обліку.
Єдиних процедур проведення податкового аудиту не існує. Кожна аудиторська організація розробляє власну методику на підставі практичного досвіду і бездоганного знання нормативних актів.

Податковою аудит проводять найдосвідченіші співробітники аудиторської компанії, здатні зрозуміти реальну схему діяльності Клієнта. В цілому податковий аудит є виконання спеціального завдання з розгляду податкової та бухгалтерської звітності, результатом якого є висловлення думки про достовірність податкової звітності та видача зауважень і рекомендацій в письмовому вигляді (надання звіту) щодо їх виправлення в разі виявлення істотних відхилень, що призводять до появи податкових ризиків.

Проведення податкового аудиту дозволяє Клієнту отримати впевненість у тому, що його підприємство, вірно обчислити і вчасно сплатило всі необхідні податки і позабюджетні платежі.

Однак необхідно зауважити, що податковий аудит не є панацеєю від усіх бід. Для забезпечення впевненості в тому, що ймовірність санкцій податкових органів зведена до мінімуму, необхідна повноцінна аудиторська перевірка.

Результат податкового аудиту оформляється у вигляді звіту з детальним описом проведених аудиторських процедур, виявлених недоліків (порушень) та рекомендацій щодо їх виправлення.

Your browser does not support SVG
1500+

Задоволених клієнтів

Your browser does not support SVG
Мобільність

Консультуємо в офісі, при особистій зустрічі, по телефону

Your browser does not support SVG
100%

Якість

Наші клієнти Про нас
Игорь Иванович
ООО Голден Солюшен
Ранее уже работали с компанией Фактория Киев, но это были разовые юридические услуги. Но после того как ушел главный бухгалтер, мы сразу решили обратиться на аутсорсинг. И не прогадали! Облегчили себе жизнь в разы. К тому же профессионализм у них на первом месте.
Анна Коваленко
Комерційний директор
Була складна ситуація з другим співзасновником. Юристи Факторія Київ допомогли вирішити питання вигідно для обох сторін конфлікту. Величезне спасибі!
АЛЛА АЛЕКСЕЕНКО
Салон красоты
Обратились к специалистам Фактория Киев для закрытия года по ФОПу. Все подготовили быстро, показали где мы допустили ошибки с книгой доходов. Спасибо! Рекомендую
ИЛОНА ВАЩУК
Дизайнер
Решение о регистрация ООО самостоятельно привела нас сначала на сайт юристов, но в итоге пришли к выводу что нужен будет нам в дальнейшем и грамотный бухгалтер, потому по акции нашли для себя хороших партнеров
ТИМОФЕЙ МАТВИЕНКО
Главный партнер
Не сложились отношения с другой бухгалтерской фирмой из-за непрофессионализма, и решили взять штатного бухгалтера. В итоге из-за кризиса пришлось отказаться и от этой идеи, так как нужен был опытный человек, который знаком с производством и внешнеэкономической деятельностью. Специалистов Фактории Киев посоветовал знакомый. Довольны сотрудничеством уже больше года работаем вместе.
ТАТЬЯНА
Дизайнер
Решила уйти с работы и работать на себя. Помогли быстро все оформить и закрыть старый ФОП. Проконсультировали по налогам бесплатно, а главное качественно и подробно все рассказали. Спасибо!
ИВАН СЕРГЕЕВИЧ
КПВ Строй
Закончилась старая лицензия, а нужна была срочно строительная компания. Подобрали новую строительную фирму с нужными перечнем строительных работ. Спасибо!
ОЛЕГ ЯКИМЕНКО
Ком Строй
Швидко допомогли отримати ліцензію. Рекомендую!