Податковий аудит

Податковий аудит юридичної особи

Аудиторські послуги Факторія Київ Податковий  аудит – це комплексна перевірка фінансової діяльності підприємства за певний період з метою виявлення фактів неправильного ведення податкового обліку, неповної або надмірної сплати податків і внесків, помилок при складанні податкових декларацій, а також оцінки податкових ризиків існуючого порядку ведення бізнесу.

Ви зможете здійснити при проведенні податкового аудиту:

  • первинне обстеження господарської діяльності вашої організації;
  • аналіз повноти і правильності податкової політики вашої організації;
  • перевірку правильності визначення податкової бази і ставок;
  • перевірку своєчасності і повноти перерахування податків і страхових внесків до бюджету і державні позабюджетні фонди;
  • виявлення зон можливих ризиків при податкових перевірках;
  • аналіз правомірності застосування наданих законодавством податкових пільг або інших механізмів, що дозволяють знизити податкове навантаження;
  • аналіз застосовуваної методології бухгалтерського обліку.
Єдиних процедур проведення податкового аудиту не існує. Кожна аудиторська організація розробляє власну методику на підставі практичного досвіду і бездоганного знання нормативних актів.

Податковою аудит проводять найдосвідченіші співробітники аудиторської компанії, здатні зрозуміти реальну схему діяльності Клієнта. В цілому податковий аудит є виконання спеціального завдання з розгляду податкової та бухгалтерської звітності, результатом якого є висловлення думки про достовірність податкової звітності та видача зауважень і рекомендацій в письмовому вигляді (надання звіту) щодо їх виправлення в разі виявлення істотних відхилень, що призводять до появи податкових ризиків.

Проведення податкового аудиту дозволяє Клієнту отримати впевненість у тому, що його підприємство, вірно обчислити і вчасно сплатило всі необхідні податки і позабюджетні платежі.

Однак необхідно зауважити, що податковий аудит не є панацеєю від усіх бід. Для забезпечення впевненості в тому, що ймовірність санкцій податкових органів зведена до мінімуму, необхідна повноцінна аудиторська перевірка.

Результат податкового аудиту оформляється у вигляді звіту з детальним описом проведених аудиторських процедур, виявлених недоліків (порушень) та рекомендацій щодо їх виправлення.

Наші клієнти Про нас
Игорь Иванович
ООО Голден Солюшен
Раніше вже працювали з компанією Факторія Київ, але це були разові юридичні послуги. Але після того як пішов головний бухгалтер, ми відразу вирішили звернутися на аутсорсинг. І не прогадали! Полегшили собі життя в рази. До того ж професіоналізм у них на першому місці.
Анна Коваленко
Комерційний директор
Була складна ситуація з другим співзасновником. Юристи Факторія Київ допомогли вирішити питання вигідно для обох сторін конфлікту. Величезне спасибі!
ЛАРИСА МОСКАЛЬЧУК
Салон красоты
Звернулися до фахівців Факторія Київ для закриття року по ФОПу. Все підготували швидко, показали де ми допустили помилки з книгою доходів. Спасибі! рекомендую
ИЛОНА ВАЩУК
Дизайнер
Рішення про реєстрацію ТОВ самостійно привела нас спочатку на сайт юристів, але в підсумку прийшли до висновку що потрібен буде нам в подальшому і грамотний бухгалтер, тому по акції знайшли для себе хороших партнерів
ТИМОФЕЙ МАТВИЕНКО
Главный партнер
Не склалися стосунки з іншої бухгалтерської фірмою через непрофесіоналізм, і вирішили взяти штатного бухгалтера. У підсумку через кризу довелося відмовитися і від цієї ідеї, тому що потрібен був досвідчений чоловік, який знайомий з виробництвом і зовнішньоекономічною діяльністю. Фахівців Факторії Київ порадив знайомий. Чи задоволені співпрацею вже більше року працюємо разом.
ТАТЬЯНА
Дизайнер
Вирішила піти з роботи і працювати на себе. Допомогли швидко все оформити і закрити старий ФОП. Проконсультували по податках безкоштовно, а головне якісно і детально все розповіли. Спасибі!
АНДРЕЙ
КПВ Строй
Закінчилася стара ліцензія, а потрібна була терміново будівельна компанія. Підібрали нову будівельну фірму з потрібними переліком будівельних робіт. Спасибі!
ОЛЕГ ЯКИМЕНКО
Ком Строй
Швидко допомоглі отріматі ліцензію. Рекомендую!