Главная » Бухгалтерські послуги » Податковий аудит

Податковий аудит

Податковий аудит юридичної особи


Аудиторські послуги Факторія Київ Податковий  аудит – це комплексна перевірка фінансової діяльності підприємства за певний період з метою виявлення фактів неправильного ведення податкового обліку, неповної або надмірної сплати податків і внесків, помилок при складанні податкових декларацій, а також оцінки податкових ризиків існуючого порядку ведення бізнесу.

Ви зможете здійснити при проведенні податкового аудиту:

  • первинне обстеження господарської діяльності вашої організації;
  • аналіз повноти і правильності податкової політики вашої організації;
  • перевірку правильності визначення податкової бази і ставок;
  • перевірку своєчасності і повноти перерахування податків і страхових внесків до бюджету і державні позабюджетні фонди;
  • виявлення зон можливих ризиків при податкових перевірках;
  • аналіз правомірності застосування наданих законодавством податкових пільг або інших механізмів, що дозволяють знизити податкове навантаження;
  • аналіз застосовуваної методології бухгалтерського обліку.


Єдиних процедур проведення податкового аудиту не існує. Кожна аудиторська організація розробляє власну методику на підставі практичного досвіду і бездоганного знання нормативних актів.

Податковою аудит проводять найдосвідченіші співробітники аудиторської компанії, здатні зрозуміти реальну схему діяльності Клієнта. В цілому податковий аудит є виконання спеціального завдання з розгляду податкової та бухгалтерської звітності, результатом якого є висловлення думки про достовірність податкової звітності та видача зауважень і рекомендацій в письмовому вигляді (надання звіту) щодо їх виправлення в разі виявлення істотних відхилень, що призводять до появи податкових ризиків.

Проведення податкового аудиту дозволяє Клієнту отримати впевненість у тому, що його підприємство, вірно обчислити і вчасно сплатило всі необхідні податки і позабюджетні платежі.

Однак необхідно зауважити, що податковий аудит не є панацеєю від усіх бід. Для забезпечення впевненості в тому, що ймовірність санкцій податкових органів зведена до мінімуму, необхідна повноцінна аудиторська перевірка.

Результат податкового аудиту оформляється у вигляді звіту з детальним описом проведених аудиторських процедур, виявлених недоліків (порушень) та рекомендацій щодо їх виправлення.

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі