Порядок ліквідації юридичної особи в Україні 2020

Ліквідація юридичної особи в Києві під ключ ціна

Ліквідація юридичної особи в Києві за 3 дні

Безкоштовна консультація юриста

Ліквідація юридичної особи може здійснюватися кількома методами.
Швидко закрити підприємство або швидка ліквідація ТОВ  – це продаж частки в статутному капіталі третій особі.

Повне припинення діяльності ТОВ – це процес закриття ТОВ шляхом подачі держреєстратору відповідних документів, податкову перевірку.

Закриття компанії через визнання її банкрутом – це процес визнання боржника банкрутом.

Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання

Розглянемо, в які етапи можна закрити підприємство всіма трьома методами.

Швидко закрити фірму шляхом продажу 100% статутного капіталу – цей спосіб самий короткостроковий і нескладний спосіб позбавлення від підприємств. Цей спосіб абсолютно законний і його вартість порядка 7500 грн. Терміни закриття ТОВ цим способом складають три робочих дня. Щоб закрити ТОВ через продаж частки в статутному капіталі необхідно зібрати мінімальний пакет документаціі- це паспорт засновника і ІПН засновників, а також код ОКПО фірми. Цього набору документів вистачить для здійснення угоди купівлі-продажу частки в статутному капіталі.

Ліківідація юридичної особи поетапно через її продаж. Як закрити ТОВ через продаж?

Юристами нашої компанії, для продажу компанії необхідно підготувати пакет документів: статути, договори купівлі-продажу, наказ про призначення директора, протоколи, реєстраційні картки.

Нотаріально засвідчуються протокол і статут у новій редакції.

Юристи нашої компанії подають державному реєстратору документи для оформлення компанії.

Наступним робочим днем в реєстрі вносяться необхідні зміни.

При необхідності, також можна поміняти назву фірми, адреса компанії, види економічної діяльності підприємства. Якщо необхідно, то новий директор зможе підписати акти прийому-передачі первинних документів компанії при його попередньої підготовки з боку клієнта.

Закриття підприємств через повне припинення діяльності відбувається через ланцюжок дій:

Зборами 3/4 голосів від загальної кількості на Загальних зборах засновників приймається рішення про припинення діяльності компанії. Призначають ліквідаційну комісію і терміни пред’явлення претензій від кредиторів, мінімум два місяці. Протокол нотаріально посвідчується і подається держреєстратору протягом трьох днів, з дати підписання у нотаріуса. Державний реєстратор вносить до державного реєстру інформацію про те, що юридична особа в стані ліквідації.

Після внесення до реєстру запису про ліквідацію компанії, в податкову службу необхідно подати форму з інформацією про повне припинення діяльності компанії. Податкова служба зобов’язана призначити аудиторську перевірку первинної документації та звітів до податкової.

Після закінчення термінів по пред’явленню претензій до компанії, яка ліквідується від кредиторів і по закінченню податкової перевірки складається ліквідаційний баланс. Коли ліквідована компанія має борги, то необхідно погасити борг з рахунку організації. Юридична практика показує, що заборгованість перед державним бюджетом завжди є. Штраф і пеню податківці завжди нараховують. Коли на рахунку підприємства немає грошей, то їх вносять на р. / С. засновники і збільшується статутний капітал ТОВ для погашення боргів, а так само можна розпродати основні засоби ТОВ для погашення заборгованості. Коли, після виплати зобов’язань перед кредиторами залишаються матеріальні засоби і гроші, то вони діляться між учасниками ТОВ у пропорційному співвідношенні відповідно до розмірів часток в статутному капіталі. Після цього закриваються всі розрахункові рахунки, в архів подається документація на зберігання, а так само державному реєстратору необхідно подати довідку з архіву, після цього, до реєстру вносять запис про повну ліквідацію ТОВ.

Ліквідація юридичної особи через визнання його банкрутом

Ліквідація ТОВ шляхом банкрутства можна ініціювати керівництвом підприємства рішенням загальних зборів учасників, так само і кредиторами. Процедуру закриття ТОВ шляхом банкрутства можна почати тільки при загальній заборгованості не менше 300 мінімальних заробітних плат. Визнати підприємство боржником може тільки Господарський суд. У момент розгляду судом справи, майно компанії арештовується. Боржника можуть запропонувати пройти процедуру санації. Санація – це відновлення платоспроможності підприємства-боржника. Крім санації компанії буде запропоновано збільшити статутний капітал для ліквідації боргу.

Коли не виходить провести процедуру санації щодо боржника, то боржник судом буде визнано банкрутом.

Юристи нашої компанії допоможуть професійно ліквідувати ТОВ, звертайтеся за професійними послугами!

Наші клієнти Про нас
Игорь Иванович
ООО Голден Солюшен
Ранее уже работали с компанией Фактория Киев, но это были разовые юридические услуги. Но после того как ушел главный бухгалтер, мы сразу решили обратиться на аутсорсинг. И не прогадали! Облегчили себе жизнь в разы. К тому же профессионализм у них на первом месте.
Анна Коваленко
Комерційний директор
Була складна ситуація з другим співзасновником. Юристи Факторія Київ допомогли вирішити питання вигідно для обох сторін конфлікту. Величезне спасибі!
АЛЛА АЛЕКСЕЕНКО
Салон красоты
Обратились к специалистам Фактория Киев для закрытия года по ФОПу. Все подготовили быстро, показали где мы допустили ошибки с книгой доходов. Спасибо! Рекомендую
ИЛОНА ВАЩУК
Дизайнер
Решение о регистрация ООО самостоятельно привела нас сначала на сайт юристов, но в итоге пришли к выводу что нужен будет нам в дальнейшем и грамотный бухгалтер, потому по акции нашли для себя хороших партнеров
ТИМОФЕЙ МАТВИЕНКО
Главный партнер
Не сложились отношения с другой бухгалтерской фирмой из-за непрофессионализма, и решили взять штатного бухгалтера. В итоге из-за кризиса пришлось отказаться и от этой идеи, так как нужен был опытный человек, который знаком с производством и внешнеэкономической деятельностью. Специалистов Фактории Киев посоветовал знакомый. Довольны сотрудничеством уже больше года работаем вместе.
ТАТЬЯНА
Дизайнер
Решила уйти с работы и работать на себя. Помогли быстро все оформить и закрыть старый ФОП. Проконсультировали по налогам бесплатно, а главное качественно и подробно все рассказали. Спасибо!
ИВАН СЕРГЕЕВИЧ
КПВ Строй
Закончилась старая лицензия, а нужна была срочно строительная компания. Подобрали новую строительную фирму с нужными перечнем строительных работ. Спасибо!
ОЛЕГ ЯКИМЕНКО
Ком Строй
Швидко допомогли отримати ліцензію. Рекомендую!
порядок закриття тов,ликвидация шляхом продажу,процедура закриття тов,закриття тзов,pfrhbnnz njd,закриття тов ы податкова первірка,як припинити діяльність тов 2019,державний реєстратор закриття тов,шляхи ліквідації тов,ліквідація юридичної особи шляхом продажу,допоможем закрити підприємство,процедура закриття тов 2019,як закрити фірму з зобовязаннями перед засновниками,ліквідація юридичної особи ціна,протокол про припинення діяльності тов нотаріально посвідчується чи