Порядок ліквідації юридичної особи в Україні 2020

Ліквідація юридичної особи в Києві під ключ ціна

Ліквідація юридичної особи в Києві за 3 дні

Безкоштовна консультація юриста

Ліквідація юридичної особи може здійснюватися кількома методами.
Швидко закрити підприємство або швидка ліквідація ТОВ  – це продаж частки в статутному капіталі третій особі.

Повне припинення діяльності ТОВ – це процес закриття ТОВ шляхом подачі держреєстратору відповідних документів, податкову перевірку.

Закриття компанії через визнання її банкрутом – це процес визнання боржника банкрутом.

Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання

Розглянемо, в які етапи можна закрити підприємство всіма трьома методами.

Швидко закрити фірму шляхом продажу 100% статутного капіталу – цей спосіб самий короткостроковий і нескладний спосіб позбавлення від підприємств. Цей спосіб абсолютно законний і його вартість порядка 7500 грн. Терміни закриття ТОВ цим способом складають три робочих дня. Щоб закрити ТОВ через продаж частки в статутному капіталі необхідно зібрати мінімальний пакет документаціі- це паспорт засновника і ІПН засновників, а також код ОКПО фірми. Цього набору документів вистачить для здійснення угоди купівлі-продажу частки в статутному капіталі.

Ліківідація юридичної особи поетапно через її продаж. Як закрити ТОВ через продаж?

Юристами нашої компанії, для продажу компанії необхідно підготувати пакет документів: статути, договори купівлі-продажу, наказ про призначення директора, протоколи, реєстраційні картки.

Нотаріально засвідчуються протокол і статут у новій редакції.

Юристи нашої компанії подають державному реєстратору документи для оформлення компанії.

Наступним робочим днем в реєстрі вносяться необхідні зміни.

При необхідності, також можна поміняти назву фірми, адреса компанії, види економічної діяльності підприємства. Якщо необхідно, то новий директор зможе підписати акти прийому-передачі первинних документів компанії при його попередньої підготовки з боку клієнта.

Закриття підприємств через повне припинення діяльності відбувається через ланцюжок дій:

Зборами 3/4 голосів від загальної кількості на Загальних зборах засновників приймається рішення про припинення діяльності компанії. Призначають ліквідаційну комісію і терміни пред’явлення претензій від кредиторів, мінімум два місяці. Протокол нотаріально посвідчується і подається держреєстратору протягом трьох днів, з дати підписання у нотаріуса. Державний реєстратор вносить до державного реєстру інформацію про те, що юридична особа в стані ліквідації.

Після внесення до реєстру запису про ліквідацію компанії, в податкову службу необхідно подати форму з інформацією про повне припинення діяльності компанії. Податкова служба зобов’язана призначити аудиторську перевірку первинної документації та звітів до податкової.

Після закінчення термінів по пред’явленню претензій до компанії, яка ліквідується від кредиторів і по закінченню податкової перевірки складається ліквідаційний баланс. Коли ліквідована компанія має борги, то необхідно погасити борг з рахунку організації. Юридична практика показує, що заборгованість перед державним бюджетом завжди є. Штраф і пеню податківці завжди нараховують. Коли на рахунку підприємства немає грошей, то їх вносять на р. / С. засновники і збільшується статутний капітал ТОВ для погашення боргів, а так само можна розпродати основні засоби ТОВ для погашення заборгованості. Коли, після виплати зобов’язань перед кредиторами залишаються матеріальні засоби і гроші, то вони діляться між учасниками ТОВ у пропорційному співвідношенні відповідно до розмірів часток в статутному капіталі. Після цього закриваються всі розрахункові рахунки, в архів подається документація на зберігання, а так само державному реєстратору необхідно подати довідку з архіву, після цього, до реєстру вносять запис про повну ліквідацію ТОВ.

Ліквідація юридичної особи через визнання його банкрутом

Ліквідація ТОВ шляхом банкрутства можна ініціювати керівництвом підприємства рішенням загальних зборів учасників, так само і кредиторами. Процедуру закриття ТОВ шляхом банкрутства можна почати тільки при загальній заборгованості не менше 300 мінімальних заробітних плат. Визнати підприємство боржником може тільки Господарський суд. У момент розгляду судом справи, майно компанії арештовується. Боржника можуть запропонувати пройти процедуру санації. Санація – це відновлення платоспроможності підприємства-боржника. Крім санації компанії буде запропоновано збільшити статутний капітал для ліквідації боргу.

Коли не виходить провести процедуру санації щодо боржника, то боржник судом буде визнано банкрутом.

Юристи нашої компанії допоможуть професійно ліквідувати ТОВ, звертайтеся за професійними послугами!

Порядок ліквідації юридичної особи в Україні 2020
Наші клієнти Про нас
Игорь Иванович
ООО Голден Солюшен
Раніше вже працювали з компанією Факторія Київ, але це були разові юридичні послуги. Але після того як пішов головний бухгалтер, ми відразу вирішили звернутися на аутсорсинг. І не прогадали! Полегшили собі життя в рази. До того ж професіоналізм у них на першому місці.
Анна Коваленко
Комерційний директор
Була складна ситуація з другим співзасновником. Юристи Факторія Київ допомогли вирішити питання вигідно для обох сторін конфлікту. Величезне спасибі!
ЛАРИСА МОСКАЛЬЧУК
Салон красоты
Звернулися до фахівців Факторія Київ для закриття року по ФОПу. Все підготували швидко, показали де ми допустили помилки з книгою доходів. Спасибі! рекомендую
ИЛОНА ВАЩУК
Дизайнер
Рішення про реєстрацію ТОВ самостійно привела нас спочатку на сайт юристів, але в підсумку прийшли до висновку що потрібен буде нам в подальшому і грамотний бухгалтер, тому по акції знайшли для себе хороших партнерів
ТИМОФЕЙ МАТВИЕНКО
Главный партнер
Не склалися стосунки з іншої бухгалтерської фірмою через непрофесіоналізм, і вирішили взяти штатного бухгалтера. У підсумку через кризу довелося відмовитися і від цієї ідеї, тому що потрібен був досвідчений чоловік, який знайомий з виробництвом і зовнішньоекономічною діяльністю. Фахівців Факторії Київ порадив знайомий. Чи задоволені співпрацею вже більше року працюємо разом.
ТАТЬЯНА
Дизайнер
Вирішила піти з роботи і працювати на себе. Допомогли швидко все оформити і закрити старий ФОП. Проконсультували по податках безкоштовно, а головне якісно і детально все розповіли. Спасибі!
АНДРЕЙ
КПВ Строй
Закінчилася стара ліцензія, а потрібна була терміново будівельна компанія. Підібрали нову будівельну фірму з потрібними переліком будівельних робіт. Спасибі!
ОЛЕГ ЯКИМЕНКО
Ком Строй
Швидко допомоглі отріматі ліцензію. Рекомендую!