Главная » Послуги бухгалтера для ФОП

Послуги бухгалтера для ФОП

Бухгалтерські послуги ФОП

Ви є суб’єктом підприємницької діяльності?

Вам доводиться крім організації бізнесу, закупівель, реалізації, переговорів з партнерами та іншого, вести ще й власний бухгалтерський облік та подавати податкову звітність?

Не варто зважувати на себе всі зобов’язання, адже так Ви ризикуєте завдати величезної шкоди своїй справі, так як одна невелика помилка може коштувати Вам величезних штрафів з боку контролюючих органів.

Послуги бухгалтера для ФОП на даний момент одна з найбільш затребуваних послуг для малого та середнього бізнесу. Компанія Факторія Київ надає подібного роду послуги по всій території України. Послуги бухгалтера для ФОП особливо актуально для тих, хто тільки починає вести свою підприємницьку діяльність, а також хто вже працює і бажає в значній мірі економить час і кошти. Так як законодавства на території України змінюється щоквартально. А в тому випадку, якщо потрібно працювати, а не розбиратися в нюансах податкового законодавства, бухгалтерські послуги з боку сторонньої організації і висококваліфікованих фахівців приведуть до кращого результату.

Бухгалтерське обслуговування – це спеціальна система, яка дає чітку характеристику про стан організації, компанії або бізнесу. На заході ця послуга вже затребувана понад два десятки років, а представники малого бізнесу чітко розуміють, що, довіривши свою бухгалтерію фахівцям, вони захистять свій бізнес надалі.

Ведення бухгалтерії ФОП у нас – це

 • Ефективність і професійний підхід
 • Економія на утриманні штатного фахівця
 • Висока якість і конфіденційність
 • Бухгалтерське обслуговування ФОП може включати
 • консультаційні послуги;
 • ведення книги обліку доходів;
 • систематизація первинних документів;
 • підготовка і здача звітності
 • підготовка платежів в системі «Клієнт-Банк»;
 • облік в Програмі 1С;
 • контроль оплати податків;
 • контроль первинної документації;
 • реєстрація податкових накладних.

Даємо гарантію 100%. Вашим завданням займуться професіонали в своїй справі з багаторічним досвідом, а не студенти після ВНЗ. Працюємо швидко. Працюючи за принципом індивідуального підходу, а також включаючи перевірку всіх даних з клієнтом документів, ми виключаємо помилки на 100%. Без мороки. Професійний супровід на всіх етапах – Ви збережете час, нерви і гроші. Зателефонуйте нам – ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.

Укладаючи договір на бухгалтерські послуги з компанією Факторія Київ ви отримуєте не тільки висококласних фахівців для подачі звітності та нарахування заробітної плати, а також завжди можете отримувати якісні консультації по оптимізації оподаткування законними способами і також оптимізації ведення господарської діяльності підприємства.
замовити послугу

На сьогоднішній день послуги з бухгалтерського обслуговування для малого бізнесу і відсоток осіб, які використовують даний вид послуг з кожним днем ​​зростає. Отримуючи дану послугу, Ви отримуєте можливість займатися розвитком своєї справи, у Вас з’являється час для більш якісної організації закупівель або реалізації, з’являється можливість ведення переговорів з постачальниками, Вам не потрібно буде постійно відслідковувати зміни в податковому законодавстві України, за Вам це зроблять наші фахівці.

Ще однією перевагою бухгалтерського обслуговування є те, що у нас немає поняття відпустки, лікарняні, наш фахівець не піде в декрет і в разі, коли один з фахівців йде у відпустку або на лікарняний, то його обов’язково заміщає інший фахівець.

На нашій практиці нерідкі випадки звернення підприємцями, у яких бухгалтер не оформлявся згідно норм трудового або цивільно-правового законодавства, тобто фахівець працював без укладання договору і по якимсь не зрозумілих причин зник з усіма бухгалтерськими документами і господарсько-фінансовою звітністю, що є взагалі неприпустимим, так як звітність потрібно зберігати протягом строку, передбаченого чинним законодавством, і за порушення даних норм слідують санкції з боку контролюючих органів.

Ми працюємо тільки офіційно, укладаємо договір з кожним нашим клієнтом. Наші фахівці у відповіді за кожен довіряється нам документ.

Замовте бухгалтерські послуги вже зараз! Постановка бухгалтерського обліку безкоштовно.

Співпрацюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху.

Вартість бухгалтерського обслуговування для ФОП

Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ви платите тільки за ті операції, які виконуються бухгалтером, без націнок.

Краща ціна (за місяць):
1 група від ₴ 300 грн.
2 група від ₴ 400 грн.
3 група від ₴ 500 грн.

Тільки професійний супровід фахівця здатне вивести Ваш бізнес на бажаний рівень!

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі