Главная » Бухгалтерські послуги » Послуги бухгалтера для ТОВ

Послуги бухгалтера для ТОВ


Питання економії актуальне в усі часи, особливо в кризові, і бізнесу завжди потрібно прагнути до оптимізації діяльності для зниження витрат. Одна з можливих статей мінімізації витрат на підприємстві – бухгалтерія. Відмова від змісту внутрішнього підрозділу, що займається бухгалтерським і податковим обліком, дозволяє істотно скоротити витрати. Але це не означає, що доведеться займатися розрахунками «на коліні» і самостійно заповнювати податкові декларації – можна замовити послуги бухгалтера для ТОВ в спеціалізованій компанії і перекласти на неї всі витрати з утримання даної служби.

Послуги бухгалтера для ТОВЧому вигідно піти «на сторону»?
Результати укладення договору на бухгалтерські послуги зі сторонньою організацією – Аутсорсингова компанія Факторія Київ – включають такі переваги:

 • Вашу фірму забезпечують комплексом послуг з ведення податкового та бухгалтерського обліку, а також із взаємодії з різними офіційними інстанціями і подачі звітності в контролюючі органи, причому послуги ці виявляються висококваліфікованими фахівцями;
 • Професіонали компанії Факторія Київ дають гарантію не тільки безперервності обслуговування (без відпусток і лікарняних) за рахунок взаємозамінності декількох відповідальних осіб, але і забезпечують роботу без порушень – штрафні санкції з такими досвідченими бухгалтерами не будете отримувати будь вашої організації, всі документи будуть оформлені коректно, а звітність відправлена ​​своєчасно, так як в компанії жорстка система внутрішнього аудиту та високий рівень відповідальності перед клієнтами;
 • Можна отримати не просто стопку правильно оформленої документації, а й практичні рекомендації щодо оптимізації оподаткування та ведення фінансових операцій з метою зниження витрат;
 • Якщо перевести на аутсорсинг послуги бухгалтера для ТОВ, реальна економія досягає 50-90% – не потрібно організовувати робочі місця співробітникам бухгалтерії, забезпечувати їх програмами і канцтоварами, а головне – не потрібно збільшувати фонд зарплати і платити соціальні відрахування за працівників, досить оплачувати послуги з договором.


Оплачувати надані послуги ви будете тільки по факту – не потрібно буде шукати працівника за сумісництвом або дотягувати зарплату до середньої по галузі, якщо у вас невеликий бізнес і не потрібно особливої ​​завантаженості бухгалтера. Який обсяг роботи буде виконано фахівцями компанії Факторія Київ, стільки і треба буде сплатити.

І не потрібно буде турбуватися про те, хто замінить вашого найманого бухгалтера під час відпустки або кого знайти йому в допомогу в період здачі звітності та ще додати понаднормові. Загалом, проблем з персоналом та оплатою праці вам вдасться уникнути. Крім того, оплата послуг за договором буде віднесена до категорії витрат, що дозволить зменшити оподатковувану базу.

Які бухгалтерські послуги можна замовити?


Аутсорсингова компанія Факторія Київ надає весь спектр послуг в даній сфері діяльності будь-якої організації. Тут клієнти можуть отримати як консультації по постановці бухобліку, так і конкретну роботу з оформлення регламентованих форм звітності та веденні електронного документообігу відповідно до законодавства. Надаються послуги бухгалтера для ТОВ на разової або регулярній основі.

Перелік послуг, які можна отримати юридичним особам в Аутсорсинговій компанії бухгалтерського обслуговування  Факторія Київ за договорами абонентського обслуговування або за окремим запитом:

 • Своєчасне складання і подання податкової звітності та фінансової;
 • Розрахунок податків і зборів, а також заробітної плати з урахуванням всіх видом утримань і нарахувань;
 • Підготовка платіжних документів на оплату податків, видачу заробітної плати і здійснення інших обов’язкових витрат;
 • Обробка первинної документації та занесення всіх необхідних даних в регістри податкового та бухгалтерського обліку;
 • Проведення звірок з основними контрагентами, в тому числі бюджетом та позабюджетними фондами, а також ведення переписки та обміну документами з контролюючими органами;
 • Підготовка документації до перевірок та інспекцій, при необхідності – відновлення обліку;
 • Постановка з нуля податкового і бухгалтерського обліку з використанням програмних засобів платформи 1С;
 • Консалтинг в питаннях бухгалтерії, проблеми спілкування з держорганами і юридичними аспектами діяльності.


Одна з найбільш корисних послуг – оптимізація витрат на підприємстві та консультації щодо вибору підходящої системи оподаткування. За допомогою грамотного бухгалтера абсолютно легально можна скоротити витрати компанії в найкоротші терміни і придбати вагому конкурентну перевагу під час кризи.

guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі